Extreme tma system

У зв`язку з численними проханнями відвідувачів сайту, було зроблено навчальне відео по всесвітньо відомої стратегії Extreme TMA System. Ця ТЗ може здатися складною на перший погляд, але розібравшись з усіма її елементами, навіть новачок на форекс зможе цілком успішно здійснювати операції на основі цієї системи.

Установка файлів системи шаблонна і виконується за стандартною інструкції. Радник THV Cave Manager доступний за посиланням: //tradelikeapro.ru/thv-cavemanager/

Правила стратегії Extreme TMA System

Установка Стоп-лосс

Стоп-лосс встановлюємо нижче найближчого локального мінімуму для покупок і вище найближчого локального максимуму для продажів.

Вхід в ринок

1. Якщо гістограма TMA Slope знаходиться між рівнями -0.25 і 0.25 ми можемо відкривати угоди як на покупку, так і на продаж. Якщо TMA Slope нижче рівня -0.25 ми тільки продаємо, а якщо гістограма вище рівня 0.25 - розглядаємо тільки угоди на покупку.

2. Як тільки визначилися з напрямком майбутньої угоди (див. Пункт 1), ми чекаємо, коли ціна проб`є одну з меж каналу Extreme TMA: верхню межу каналу для продажів і нижню для покупок. Чим далі ціна піде за кордон каналу, тим краще.

3. Тепер ми знову дивимося на індикатор TMA Slope і будемо входити в покупки, тільки коли його стовпчики ростуть, а в продажу - коли падають.

4. Якщо ви торгуєте на таймфрейме нижче ніж Н4, то ми будемо використовувати показання TMA Slope на H4 для фільтрації угод. Якщо гістограма ТМА на H4 знаходиться між -0.25 і 0.25, ми можемо брати на більш низькому таймфрейме будь-які сигнали. Якщо TMA Slope на H4> 0.25 ми тільки купуємо. Якщо TMA Slope на H4 <-0.25 ми тільки продаємо.

Вихід з позицій

1) При трендовом ринку (якщо на момент виходу TMA Slope більше 0.25 або менше -0.25, але не між цих рівнів):

Залишаємося в позиції поки TMA Slope не перейде в зону між рівнями 0.25 і -0.25. Коли гістограма все-таки зайде в зону між цими рівнями, використовуємо трейлинг-стоп на рівні вищої / нижчої (залежить від позиції) точки найближчої закрилася свічки + 1 пункт.

2) При відсутності чіткого тренда (індикатор TMA Slope знаходиться між рівнів 0.25 і -0.25 на момент виходу):

Консервативний: Закриваємо 1/2 позиції після руху на 20 пунктів в нашу сторону, пересуваємо стоп-лосс залишилася половини в безубиток. Повністю закриваємо залишки позиції або коли ціна торкнеться протилежного кордону каналу TMA, або коли стобік гістограми TMA Slope закриється проти нас.

Середній ризик: Пересуваємо стоп позиції в безубиток після досягнення профіту 20 пунктів. Повністю закриваємо позицію при досягненні ціною протилежної межі каналу, при цьому (поки межа каналу не досягнута) використовуємо трейлинг-стоп, рівний половині ширини каналу.

Агресивний: Пересуваємо стоп-лосс в безубиток після 30 пунктів прибутку. Повністю закриваємо позицію при досягненні ціною протилежної межі каналу, при цьому (поки межа каналу не досягнута) використовуємо трейлинг-стоп, рівний 1/3 ширини каналу.

Примітка: в відео я кілька узагальнено описав правила виходу, більш точно вони вказані в тексті цього запису (див. Вище.)

Завантажити файли Стратегії Extreme TMA System

завантажити кнопка

Обговорення на форумі