Біржа криптовалюта - як вибрати?

Ви вже стикалися з криптовалюта і навіть намагалися її Майні (читай, добувати)? Власне, ми відкриємо для новачків невеликий секрет - криптовалюта можна не тільки Майні, але також і купувати на спеціальних біржах. Принцип їх дії дуже простий - біржі обмінюють криптовалюта на рублі, долари, євро і взагалі будь-які інші гроші.

Біржа криптовалюта - поділ на типи

Так як криптовалюта існує досить багато - відповідно, поділяються і типи бірж. Давайте ж виділимо в окремий список, які конкретно існують біржі криптовалюта:

  • Майданчики, де можна обміняти криптовалюта на світову валюту.
  • Майданчики, що дозволяють обміняти біткоіни на іншу криптовалюта.

Але це все не більше ніж теорія - в нашій статті обов'язково повинна бути практика. Ми спеціально для читача склали список найбільш популярних майданчиків-обмінників криптовалюта. Наводимо для вас цю інформацію нижче - сподіваємося, вона буде для вас корисною.

Майнінг криптовалюта - Bitfinex

Мабуть, найстаріша і одна з найбільших майданчиків (мова йде про обсяг торгів). Однак в наявності тільки три доступних для обміну пари (найпопулярніші) BTC/USD, BTC/LTC, LTC/USD. Так, дуже важливий момент - люди, які працюють з біржами криптовалюта, можуть займатися брокерства, вести маржинальний торгівлю - власне, робити все те, що роблять на валютному ринку. Але це в теорії - практика куди складніше. Продовжуємо.

Ще одна популярна майданчик - Bitstamp

Незважаючи на поважний вік цієї біржі, великою різноманітністю валютних пар вона похвалитися точно не в змозі - тут можна обміняти біткоіни на американські долари. Не забувайте про комісію - тут вельми незвичайні умови. Так, на кожну операцію нараховується половина відсотка - однак, у міру зростання обсягу торгівлі, вона значно знижується. Продовжуємо наш огляд.

Обмінник криптовалюта BTC-e

Ще одна популярна майданчик, що дозволяє обмінювати криптовалюта - біржа BTC-e. До речі, одна з найбільш зручних і лояльних для новачків - ні при реєстрації вам не знадобиться верифікація. Все досить просто - вказуємо електронну пошту і починаємо торгувати. Кількість валют не те, щоб дуже велике - але для вітчизняного покупця криптовалюта підійде. Можна міняти біткоіни на рублі, долари і навіть євро.

Уже колишній лідер - BTCChina

Як ми знаємо, історія розвитку валют почалася не так вже і давно - тільки в 2009 році. Біржа BTCChina була однією з перших - вона була відкрита в тепер уже далекому 2011 році і через два роки роботи перетворилася в найбільшу за загальним обсягом торгів. Сьогодні біржа відчуває певні проблеми - таким чином, лідерство було втрачено. Але, тим не менш, це дуже цікава майданчик - величезна кількість валютних пар (більше 35). За що люблять люди цю площадку - досить низька комісія на рівні 0, 2 відсотка.

Обмін криптовалюта - Біржа Cryptsy

А ось майданчик під незвичайним ім'ям Cryptsy сьогодні торгує тільки криптовалюта. В принципі, саме тут можна обміняти біткоіни на будь-яку іншу криптовалюта. Ходять чутки, що в доступному для огляду майбутньому можна буде купувати криптовалюта за долари - але поки це тільки в перспективі. Найстаріша біржа Найстаріша біржа, на якій почали торгувати криптовалюта носить ім'я Mt.Gox. Аж до початку 2013 року, ця біржа - найбільша, привертала величезну кількість кріпто- і просто валюти. Не так давно на майданчику були знайдені критичні дірки в безпеці - авторитет її похитнувся, левова частка клієнтів пішла до конкурентів.

В нашій скромній статті

В нашій скромній статті ми привели найбільш цікаві та перспективні, а також вигідні майданчики для покупки і продажу набирає стрімку популярність криптовалюта. Вибирайте найвигідніший курс для обміну в будь-якому напрямку!