Eurokey ea - консервативно-стабільний радник

EuroKey Ea скачать советник бесплатно

Вітаю всіх, заглянули сьогодні до нас на вогник?. Тема цього поста - новий радник EuroKey EA, здатний похвалитися непоганими прогнозам реальних рахунків, а також цілком задовільними тестами на історії. Кажуть, що основою для сови став наш старий приятель IrisFX, але особисто я не побачив якогось особливого подібності в торгівлі. Ну да ладно, перейдемо від слів до справи.

Характеристики радника EuroKey EA

Сайт продавця: eurokeyea.com

Платформа: Metatrader 4

Версія радника: 1.02

Валютна пари: EURUSD

Таймфрейм: H1

Час роботи: Цілодобово

На офіційному сайті нам надають кілька бектестов, але з вкрай сумнівною якістю моделювання, тому, як правило, я провів власний тест радника EuroKey на історії з якістю моделювання 99%.

EURUSD

2007-2011

(Постійний лот 0.1)

Ок, кількість пунктів не вражає уяву, але тому що на моніторингах (див. нижче) радник всього за кілька місяців заробив половину результату на бектесте за 4 роки, то я думаю, ми маємо справу з випадком, коли тести на історії не представляють особливої практичної цінності. На оф. сайті нашій увазі пропонується 2 моніторингу: демо і реального рахунку. Ось на цих рахунках результати вже набагато цікавіше.

Демо-Рахунок

реальний Рахунок

Звичайно результати на реалі дещо слабше ніж на демо, але реал був відкритий трохи пізніше демки і досить в невдалий час - перед самим початком «кривавого серпня», який, до речі кажучи, радник пройшов досить гідно.

Опис налаштувань радника EuroKey EA

Lot - торговий лот, який буде використовуватися радником для відкриття позицій

SpreadControl - аналог параметра MaxSpread в інших радників. При активації цієї надбудови, радник не відкриватиме ордера, якщо спред більше 3 пунктів.

Opt _ Key - ключ оптимізації, впливає на внутрішній алгоритм торгівлі радника, міняти не варто.

Завантажити радник EuroKey EA

Скачать советник EuroKey EA бесплатно

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

Обговорення на форумі

PS І наостанок, як десерт, веселе відео, яке вам просто знесе вежу?. Дивитися до кінця!