Вісім простих кроків до прибуткової торгівлі бінарними опціонами

Вітаю вас, дорогі мої любителі ризику. Про те, як прибутково торгувати бінарними опціонами написано дуже багато, але у справі - дуже мало. Сьогодні я хочу запропонувати вашій увазі кілька Лайфхак, які я сформулював за час своєї торгової практики.

Зміст

  • 1 Лайфхак перший: ставлення до ризику
  • 2 Лайфхак другий: експірація і таймфрейм
  • 3 Лайфхак третій: час торгувати
  • 4 Лайфхак четвертий: вибір стратегії
  • 5 Лайфхак п'ятий: вчимося на помилках
  • 6 Лайфхах шостий: коли краще перестрахуватися
  • 7 Лайфхак восьмий: підслуховувати і підглядати

Лайфхак перший: ставлення до ризику

Будь-яка спекулятивна торгівля - це ризик. Чим простіше ви його приймаєте, тим більше у вас шансів заробити.

Зрозумійте і прийміть одну просту істину: навіть у найуспішніших трейдерів трапляються збитки. До них потрібно ставитися як до будь-яким іншим неминучим витрат виробництва - оренді або зарплати співробітників.

Ваше головне завдання - виробити такий механізм торгівлі, при якому прибуткові угоди перекриють збиткові з необхідним вам рівнем прибутковості.

Лайфхак другий: експірація і таймфрейм

Не плутайте експірації - час закінчення опціону, і таймфрейм - часовий інтервал для аналізу на живому графіку ціни. Важливо розуміти, що чим менше часу до експірації опціону - тим ризикованіше (але і прибутковіше) угода.

Підбирайте опціони під свій темперамент і рівень толерантності до ризику, кращі торгові стратегії.Якщо ви азартна людина і любите швидкість - торгуйте на 60 секунд.

Якщо любите аналізувати і прогнозувати, не впадаючи у вир з головою - вам підійдуть опціони з експірації 30 хвилин. Однак новачкам я раджу вибирати більш тривалі часові інтервали - на них простіше торгувати, сигнали з технічного аналізу більш явні і достовірні, а ризики - значно нижче.

Ще один принциповий момент - правильний вибір таймфрейма для аналізу.

Якщо ви вибрали опціон з експірації від 15 до 30 хвилин, то краще за все вам підійдуть графіки на годину і на 4 години. Якщо віддаєте перевагу короткострокову торгівлю - використовуйте 5-хвилинний і 15-хвилинний графіки для виявлення торгових сигналів і 1-хвилинний - для визначення точки входу.

Лайфхак третій: час торгувати

Новачки часто запитують - в який час найкраще торгувати бінарними опціонами, адже вони активні 24 години на добу 5 днів на тиждень?

Як показує практика, більше шансів завершити угоду в прибутку, коли волатильність на ринках підвищується і вимальовується явний тренд. Це зазвичай відбувається на перетині різних торгових сесій, а також після виходу важливих новин.

Перетин сесій, а отже і збільшення активності на біржах відбувається в:

  • 11: 00 - 12: 00 МСК (Токійська і Лондонська біржі)
  • 16: 00 - 19: 00 МСК (Лондонська і Нью-Йоркська біржі)
  • 3: 00 - 9: 00 МСК (Сіднейська і Токійська біржі)

Що стосується торгівлі на новинах - то графік їх виходу варто вивчити напам'ять і постійно моніторити новинні агентства і фінансову пресу. Це зовсім не складно, скоро страховиська, типу "Nonfarm payrolls" і "ECB interest rate", стануть вашими найкращими друзями.

Лайфхак четвертий: вибір стратегії

Серед безлічі стратегій по бінарних опціонах можна легко загубитися.Як же вибрати ту саму, безпрограшну? Відповім чесно - таких не буває.

Вам потрібно знайти для себе такий набір стратегій, який буде ефективно працювати саме для вас, ті інструменти, які вам будуть зрозумілі і зручні. Почніть з більш простих індикаторів, а якщо і вони від вас поки далекі, не впадайте у відчай.

Існує величезна кількість сайтів з готовими прогнозами і вже підрахованими легкими середніми і осцилляторами. Наприклад, гаряче улюблений мною investing. com повідомляє абсолютно безкоштовно, коли що купувати і продавати (валюта, акції, облігації, індекси, товари).

Лайфхак п'ятий: вчимося на помилках

Навчитися аналізувати свої помилки - ще один крок до успішної торгівлі. Для того щоб зрозуміти що ви робите не так, потрібно обов'язково вести облік всіх операцій, прибутків і збитків. Тоді ви зможете оцінити, яка стратегія найефективніша, а від якої краще відмовитися.

В бінарних опціонах використовуємо стандартний портфельний похід - розраховуємо коефіцієнт Шарпа. Детальніше зможете дізнатися в наступних публікаціях на моєму блозі.

Лайфхах шостий: коли краще перестрахуватися

Краще перебдеть, ніж недобдеть, як то кажуть. Існують так звані стратегії хеджування, які з одного боку - обмежують рівень прибутку, а з іншого - дозволяють з 100% вірогідністю вигравати при будь-якому результаті на ринку.

Звучить фантастично? Насправді ці стратегії старі як світ, і професійні трейдери користуються ними, якщо потрібно заздалегідь знати ціну, по якій буде виконана поставка реального товару.

Для починаючого трейдера, який не хоче чекати, що ринок з'їсть за останні кілька хвилин до експірації всю незафіксованим прибуток, це справжня знахідка.

Лайфхак восьмий: підслуховувати і підглядати

Поки ви ще не стали гуру трейдингу, не варто нехтувати порадами бувалих, але не варто також і сліпо їм довіряти.

Наприклад, якщо зареєструватися на сайті tradingview. com, в повній версії стануть доступні прогнози декількох тисяч трейдерів, причому абсолютно безкоштовно. Це не просто дуже зручний сервіс, але і найбільша соціальна мережа для трейдерів, де можна підслухати і підглянути безліч торгових ідей.

Якщо думаєте, а чи варто торгувати опціонами - підписуйтесь на оновлення мого блогу і вчіться на чужих помилках, можливо, питання сам відпаде. А я пішов на ринок за новою порцією знань для вас!