Ефективна трендова стратегія форекс

trendovaya-strategiya-foreks

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про трендовую стратегію, яка передбачає використання декількох ефективних індикаторів, які дають точну оцінку поточної обстановки на ринку. Як вже було сказано дана торгова методика призначається для заробітку під час тренда на ринку, тобто угоди повинні відкриватися тільки в напрямку поточної тенденції. Якщо на ринку буде флет, від відкриття угод по даній стратегії найкраще відмовитися.

Трендовая стратегія призначається для застосування на парах з високою волатильністю в періоди їх високої активності. Що стосується відповідних тайм-фреймів, то вони повинні бути не менше пятнадцатиминутного.

Опис трендової стратегії Форекс

Трендовая стратегія Форекс передбачає використання трьох індикаторів:

 1. Track Trend MACD Color.
 2. Force Index.
 3. Ultra Wizard.

Тепер пропоную вам розглянути всі ці індикатори окремо. Основним індикатором в описуваної сьогодні торгової стратегії є Track Trend MACD Color. Даний інструмент працює на основі індикатора MACD. Він показує напрямок тренда відразу на всіх тимчасових інтервалах, від хвилинного до тижневого. Даний інструмент відображає дані на графіку у вигляді таблиці. Як він виглядає в дії, ви можете побачити на наступній картинці. trendovaya-strategiya-foreks

 • Up - висхідний тренд.
 • Down - спадний тренд.
 • UP> Down - можлива зміна тренда з висхідного на низхідний.
 • Down> UP - можлива зміна тренда з спадного на висхідний.

Трендовая стратегія Форекс передбачає також використання індикатора Ultra Wizard. Головним його призначенням є відсіювання сигналів, що надходять від попереднього алгоритму. Даний алгоритм також, як і попередній індикатор, відображає дані у вигляді таблиці на графіку.

trendovaya-strategiya-foreks

Інформація, що видається індикатором Ultra Wizard:

 1. Multi-info - в цьому рядку вказується відсоток ймовірності, який розраховується на основі кількох індикатора. Для підтвердження тренда, в цьому рядку повинно бути значення більше 75.
 2. Indice Strength - в цьому рядку вказується показник сили тренда, який може бути від 0 до 9. Чим більше число в цьому рядку, тим сильніше є тренд і тим менше ймовірність того, що він змінить свій напрямок найближчим часом.
 3. Currency Pair Range - в цьому рядку вказується різниця між коефіцієнтами сили валют, що входять у валютну пару. При висхідному тренді в цьому рядку вказується позитивне число, а при низхідному - негативне.
 4. MACD і Stochastic - в цих рядках зазначаються показання індикаторів MACD І Стохастика. Стрілка вгору говорить про наявність висхідного тренда, стрілка вниз - низхідного.
 5. Probability - тут вказується загальна ймовірність того, відкриттів ордер виявиться прибутковим. Дане значення розраховується на основі всіх використовуваних алгоритмів. Long - це говорить про те, що рекомендується створювати угоди на купівлю, а Short - на продаж.

Останній інструмент, який застосовує розглянута нами стратегія Форекс, є осциллятором. Цей інструмент має назву Force Index, він виконує роль фільтра для відсіювання недостовірних сигналів для відкриття позицій.

Автором цього інструменту є відомий трейдер А. Елдер, він видає свої сигнали на основі інформації про стрибок і напрямку цінового рівня, а також дані про обсяги укладених трейдерами ордерів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

trendovaya-strategiya-foreks

Сигналом того, що отриманий сигнал для створення ордера на покупку є вірним, є розташування кривої алгоритму над нульовим рівнем. Сигнал для відкриття угод на продаж є вірним за умови, що крива алгоритму знаходиться під нульовою відміткою.

Після того, як ми детально розглянули всі інструменти, застосування яких передбачає трендова стратегія Форекс, слід перейти до особливостей відкриття ордерів.

Правила створення позицій

Для відкриття позицій на придбання валюти потрібне дотримання наступних умов:

 1. Інструмент Track Trend MACD повинен відображати висхідний тренд або свідчити про те, що наявна спадна тенденція скоро зміниться висхідній.
 2. Показник Probability інструменту Ultra Wizard повинен володіти значенням Long, а значення показника Multi-Info має бути 75 і більше.
 3. Крива інструменту Force Index повинна перебувати над нульовим рівнем.

Як виглядає подібна ситуація на графіку, ви можете побачити на наступній картинці.

trendovaya-strategiya-foreks

При створенні ордера на невеликих тимчасових інтервалах рекомендується встановлювати Stop-Loss поблизу від минулого локального мінімуму або на 15 пипсов нижче лінії підтримки. Якщо для відкриття позицій ви застосовуєте часовий інтервал Н4 і вище, то Stop-Loss рекомендується встановлювати поблизу від мінімального значення минулого японської свічки.

Ви можете застосовувати фіксований Take-Profit або здійснювати закриття ордера самостійно в момент, коли інструмент Track Trend MACD буде відображати виникнення спадної тенденції на всіх тимчасових інтервалах.

Для створення ордера на реалізацію валюти потрібне дотримання наступних умов:

 1. Інструмент Track Trend MACD відображає наявність спадної тенденції.
 2. Показник Probability інструменту Ultra Wizard повинен володіти значенням Short.
 3. Крива інструменту Force Index повинна розташовуватися під нульовою відміткою.

Після створення ордера на невеликому часовому інтервалі рекомендується встановлювати Stop-Loss поблизу від минулого локального максимуму. Якщо ви віддаєте перевагу застосовувати для відкриття ордерів тимчасові інтервали від Н4, то Stop-Loss слід встановлювати поблизу від максимуму минулого японської свічки. Take-Profit ви можете застосовувати фіксований. Також ви можете самостійно закривати активні ордера в момент, коли інструмент Track Trend MACD відобразить виникнення висхідної тенденції на всіх тимчасових інтервалах.

Як ви могли помітити, що розглядається нами трендова стратегія Форекс видає досить прості і зрозумілі сигнали для створення позицій. Завдяки цій особливості дану методику відкриття ордерів можна порадити як досвідченим спекулянтам, так і новачкам.