Ефективна стратегія свінг трейдингу

strategiya-sving-trejdinga

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вам розповім про стратегію, засновану на свінг трейдингу.

Свінг трейдинг - певний стиль торгівлі, який має на увазі утримування відкритих угод протягом декількох днів або тижнів з метою подальшого продажу.

Про свінг трейдинг я вже розповідала, більш детальну інформацію про це ви зможете знайти тут. Як показала практика, свінг трейдинг є досить ефективним способом заробітку.

Для отримання доходу таким методом трейдеру потрібно вибрати відповідну стратегію свінг трейдингу, яка передбачає вхід в ринок, супровід угод, а також вихід з ринку. Сьогодні я вам розповім про одну таку торгової методикою, яка може вам стати в нагоді.

Правила входу в ринок зі стратегії свінг трейдингу

Хочу відразу нагадати вам, що свінг трейдинг передбачає відкриття ордерів біля рівнів підтримки / опору. Якщо це рівень опору, тоді відкривається угода на продаж, а якщо підтримки - на покупку. Як же вгадати, коли ціна зробить відкат, адже створювати угоди відразу після гойдання рівнів підтримки і опору досить ризиковано? Звичайно ж, ринок після торкання може спрямуватися в іншу сторону, що може привести до виникнення збитків.

Описувана сьогодні стратегія свінг трейдингу передбачає вхід в ринок тільки в тому випадку, якщо на ринку з`являються «розворотні точки». Сигнал можуть видати будь-які розворотні патерни Форекс.

strategiya-sving-trejdinga

Хочу відразу додати, що розворотні патерни, на жаль, з`являються дуже рідко. У разі якщо розвороту патерн з`являється на максимумі ціни, це говорить про зародження спадного тренда, а якщо на мінімумі - висхідного.

«Точки розвороту» складаються з трьох свічок, які повинні відповідати певним правилам.

strategiya-sving-trejdinga

Точка розвороту в основі повинна відповідати наступним правилам:

  1. Перший бар утворює новий мінімум.
  2. У другого бару мінімум нижче попереднього.
  3. У третього бару мінімум вище другого.

Точка розвороту на вершині повинна відповідати наступним правилам:

  1. Перший бар утворює новий максимум.
  2. У другого бару максимум вище попереднього.
  3. У третього бару максимум нижче другого.

Як тільки такі фігури з`являться на графіку, можна сміливо відкривати ордера тільки потрібно дочекатися закриття третього бару з фігури. До відкриття угоди потрібно також визначити напрямок глобального тренду за допомогою більш довгого часового інтервалу. Найнадійнішим способом визначення тренда є побудова трендової лінії на більш довгому часовому тайм-фреймі. Нагадаю, що трендова лінія будується через два екстремуму. Якщо трендова лінія спрямована вгору, потрібно створювати угоди на купівлю, а якщо вниз - на продаж.

Угоди на купівлю рекомендується створювати при виконанні наступних умов:

  • На довшому тайм-фреймі трендова лінія повинна бути спрямована вгору.
  • Розворотне модель утворилася у лінії підтримки.

Угоди на продаж рекомендується створювати при виконанні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  • На довшому тайм-фреймі трендова лінія повинна бути спрямована вниз.
  • Розворотне модель утворилася у лінії опору.

strategiya-sving-trejdinga

Головне завдання трейдера визначити завершення відкоту і створити угоду по напрямку тренда.

Стратегія свінг трейдингу припускає використання стопів. Стопи можна розміщувати за наступними важливими рівнями, але найлегше їх розташовувати біля екстремумів точки розвороту. strategiya-sving-trejdinga

Особливості супроводу ордерів

З особливостями розміщення Stop-Loss ми розібралися, тепер ми поговоримо про те, як встановлювати Тейк-Профіт. На жаль, автори стратегії не передбачили чітких рекомендацій на цей рахунок.

Якщо вам вдалося відкрити ордер вчасно, то Тейк-Профіт можна розмістити поблизу від протилежного краю каналу ціни.

Але при такому підході ніхто вам не зможе гарантувати, що ціновий рівень зможе досягти протилежного краю цінового каналу. З цієї причини досвідчені трейдери рекомендують застосовувати тактику часткової фіксації доходу. Для цих цілей ви можете здійснювати перенесення активного ордера в безубиток або застосовувати трейлинг стоп.

Важливою перевагою стратегії свінг трейдингу є простота цієї методики ведення торгівлі. Для відкриття успішних ордерів трейдеру необхідно просто ретельно ознайомитися з ситуацією на торговому графіку. При бажанні ви можете застосовувати додаткові інструменти для визначення наявної тенденції.

Відшукати місця повороту цінового рівня досить просто. З цим завданням легко справляються навіть початківці трейдери. Саме місця розвороту тенденції і є сигналом для відкриття ордерів відповідно до цієї методики торгів.

Але для того, що максимізувати потенційний дохід і мінімізувати ризики, вам необхідно навчитися ловити ціновий рівень поблизу від ліній опору / підтримки.

Трейдери, що віддають перевагу безпечного ведення торгів і не бажають зайвий раз ризикувати, як правило, чекають появи максимально вигідній ситуації. З цієї причини вони створюють досить невелика кількість ордерів, що негативно позначається на підсумковій прибутку.

Для того щоб збільшити число відкритих ордерів, можна створювати угоди не у країв цінового каналу, а у внутрішній частині тренда, але в цьому випадку відкат цінового рівня може вибити встановлений вами Stop-Loss. Оптимальними часовими інтервалами для ведення торгів за допомогою стратегії свінг трейдингу є М15 і вище. Це пов`язано з тим, що на тимчасових інтервалах від М15 значно менше рівень шуму.

Якщо строго слідувати рекомендаціям авторів цієї методики ведення торгів, то ви можете розраховувати на отримання стабільного доходу при помірних ризиках. Для того щоб навчитися грамотно відкривати ордера відповідно до цієї методики ведення торгів, скористайтеся демо-рахунком.

Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і навіть курсу долара на наступний місяць.