Ефективна стратегія highest open lowest open

highest-open-lowest-open

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію, яка називається «Highest open Lowest open». Опис даної стратегії я знайшла на просторах інтернету, мені вона сподобалася і я вирішила поділитися нею зі своїми читачами.

Хочу відразу зазначити, що дана стратегія вимагає від трейдера терпіння і посидючості, якщо ви не можете похвалитися цими якостями, тоді ця стратегія не для вас. Для торгівлі по стратегії рекомендується вибрати валютну пару з невеликим спредом.

Основна ідея стратегії

В основі будь-якої доброї торгової стратегії лежить певна ідея, і наша сьогоднішня стратегія не є винятком. При створенні даної торгової методики автор відштовхувався від ідеї того, що на ринку присутні бики, ведмеді і свині. Перші дві категорії отримують прибуток від торгівлі на ринку, а остання зазнає збитків. Також творець стратегії грунтувався на спостереженнях про те, що всередині дня ціна завжди робить хаотичні рухи, а також про те, що у будь-який свічки є хвіст.

А тепер давайте спробуємо більш детально ознайомитися з нашою стратегією, після чого ви самі все зрозумієте. Отже, пропоную вам поглянути на графік пари фунт / долар на H1. Тепер натисніть комбінацію Ctrl + Y, щоб на графіку з`явилися роздільники періодів (виділені торгові дні). highest-open-lowest-open

 1. Спочатку потрібно самостійно виділити максимум і мінімум поточного дня, а також попереднього.
 2. Потім на поточний день необхідно відзначити максимум і мінімум відкриття свічок на графіку H1 (мова йде про ціни відкриття і закриття, а не про хай і лоу). Дані точки можуть зміщуватися протягом дня. Входи по даній стратегії є короткими, і зміщення розмітки протягом дня - це цілком нормальне явище. На цьому розмітка закінчується.

highest-open-lowest-open Правила торгівлі по стратегії

Отже, тепер давайте розберемо правила відкриття угод згідно зі стратегією Highest open Lowest open. Ордер на покупку рекомендується відкрити в тому випадку, якщо ціна опустилася нижче нижньої прямої і повернулася назад. Тобто, коли ціна розташовується нижче кривої, потрібно створити ордер Buy Stop на рівні кривої, щоб здійснити вхід в ринок в момент її пробиття.

Ордер на продаж рекомендується відкрити в тому випадку, якщо ціна вийшла за верхню криву і повернулася назад. Коли ціна розташовується вище верхньої кривої, відкриваємо ордер Sell Stop на рівні кривої, щоб увійти в ринок в момент її пробою. Замість відкладених ордерів можна відкривати і угоди моментального виконання.

У даної торгової методикою головне, зрозуміти, чи знаходилася ціна за кривими. У разі якщо ціна всього на 1 пункт пробила криву, то такий пробій не рахується дійсним. Як же бути в даній ситуації? Тут нам на допомогу прийдуть більш короткі тайм-фрейми, а саме M1, M5 і M15. Найкраще використовувати для цих цілей п`ятихвилинний проміжок часу.

Отже, якщо на M5 свічка закриється вище або нижче кривої і після виникне ще одна свічка, можна виставляти відкладені угоди. У разі якщо свічка на M5 закривається вище сигнальної прямий, після закриття наступної свічки створюємо ордер Sell Stop. У разі якщо свічка на M5 закривається нижче нижньої сигнальної прямий, після закриття наступної свічки створюємо ордер Buy Stop. Важливо: ціна відкриття не повинна перевищувати максимум і мінімум дня. highest-open-lowest-open

додаткові рекомендації

 • Отже, торгівлю по даній стратегії рекомендується починати о восьмій ранку по Нью-Йорку (16:00 за Києвом). Таке час рекомендує автор стратегії, але ви можете вести торгівлю в будь-який час доби, так як дана стратегія завжди працює.
 • Угоди створюються зі стопами, встановленими на максимумі або мінімумі дня.

highest-open-lowest-open

Фіксування прибутку можна здійснювати декількома способами. Перший спосіб передбачає перенесення ордера в безубиток при проходженні ціною в вигідному напрямку відстані в 5 пунктів. Другий метод передбачає перенесення стопа в точку входу в ринок після проходження ціною відстані в 10 пунктів. Можна закривати прибуток частинами, тут все залежить від особистих переваг трейдера. Можна використовувати трейлинг-стоп.

Для чого потрібен хай і лоу минулої доби

Тепер давайте розберемо, для чого ми на самому початку відзначили хай і лоу минулої доби. У разі якщо ціна проб`є дані прямі, це означає, що трапився пробій, в даній ситуації потрібно бути гранично уважним. В даній ситуації є висока ймовірність того, що ціна далеко піде за зазначений рівень.

Можлива також ситуація з відкриттям декількох угод протягом однієї години. У разі якщо на M5 ціна постійно пробиває криву і повертається назад, кожен раз можна виставляти ордери. У зв`язку з тим, що по даній стратегії відкриваються угоди з невеликим прибутком, рекомендується використовувати валютні пари з невеликим спредом. З невеликим спредом ви набагато швидше будете переводити угоди в беззбиткове стан.

Увага: якщо ви плануєте здійснювати вхід в ринок ордерами моментального виконання, вхід в ринок на покупку потрібно здійснювати за ціною Ask, а на продаж - по Bid.

Угод з даної торгової стратегії протягом одного дня можна відкрити безліч, особливо якщо вести торги відразу на декількох валютних парах. Для скорочення ризиків, рекомендується відкривати ордера розміром максимум 1 відсоток від наявного капіталу. Найкраще створювати угоди розміром 0,5% від розміру початкової грошової суми.

додатковий індикатор

Описану вище розмітку ви можете робити вручну, а можете скористатися спеціальним алгоритмом. Даний індикатор відзначає на графіку такі рівні:

 1. Мінімум ціни за минулий день.
 2. Максимум ха минулий день.
 3. Найнижче відкриття за минулий день.
 4. Найвища відкриття за минулий день.
 5. Рівень відкриття поточного дня.
 6. Хай поточного дня.
 7. Лоу поточного дня.
 8. Рівні відкриття на різних тайм-фреймах.

highest-open-lowest-open

На графіку індикатор відображає також час в сервері і за Гринвічем. Також індикатор показує розмір спреду і час до закриття бару.

Завантажити цей індикатор ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється даний індикатор за стандартною схемою. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите на графік індикатор з вікна «Навігатор».

Приклади входу в ринок зі стратегії Highest open Lowest open

Отже, спочатку на годинному графіку відзначаємо найвищу точку відкриття, після чого переходимо на п`ятихвилинний графік.

highest-open-lowest-open

На п`ятихвилинній графіку бачимо, що ціна закрилася вище максимуму поточного дня. У момент пробою ціною цього рівня зверху вниз, відкриваємо ордер на продаж. Угода відкривається зі стопом, розміщеним на кілька пунктів вище максимуму дня. Як тільки ціна пройде в вигідному напрямку 5 пунктів, рекомендується активувати трейлинг-стоп. У нашому прикладі ми змогли б заробити 50 пунктів при відкритті угоди зі стопом в розмірі 10 пунктів.

highest-open-lowest-open

При появі кожної нової свічки на годинному графіку, потрібно перевіряти, чи не прийшла пора змінити розмітку. У нашому прикладі з`явилася нова мінімальна ціна відкриття поточного дня, в результаті чого потрібно змінити розмітку.

На п`ятихвилинній графіку відбулося пробиття нижнього рівня, тому як тільки ціна повернеться і станеться все навпаки пробиття, рекомендується відкрити ордер на покупку. В даному прикладі ордер закрився б по стопу, а ми б отримали збиток.

highest-open-lowest-open

В цей час на годинному графіку ми отримуємо наступну картинку.

highest-open-lowest-open

Далі знову переносимо рівень на відкриття наступної свічки і знову чекаємо пробою на п`ятихвилинній графіку. Саме в цих діях і полягає весь принцип торгівлі по даній стратегії.

highest-open-lowest-open

Нагадаю ще раз, в стратегії ми використовуємо максимуми і мінімуми поточного дня. Таким чином, коли змінюється сама висока або низька ціна відкриття, ми змінюємо розмітку. При установці стопа нам потрібно також враховувати хай і лоу поточного дня. У разі якщо відбувається пробій хай і лоу минулої доби, тоді входити в ринок потрібно дуже обережно, так як ціна може різко рушити в бік пробою.

Отже, стратегія Highest open Lowest open вимагає від трейдера уважності й посидючості. Якщо ви не можете похвалитися цими якостями, тоді вам варто придивитися до інших торговельних методикам. У наш час дана стратегія користується великою популярністю серед трейдерів, завдяки високій простоті й ефективності.