Ефективна геп стратегія

gep-strategiya

Привіт, дорогі передплатники блогу, сьогодні ми розглянемо досить ефективну методику створення позицій, яка носить назву «Геп стратегія».

Ключовою особливістю цієї торгової методики є те, що вона передбачає отримання доходу від торгівлі на геп розривах. Ми детально розглянемо особливості цієї торгової методики, а також розберемо основні сигнали для відкриття ордерів.

Якщо ви не є новачком, а маєте певний досвід ведення торгів на валютному ринку, то ви, швидше за все, знаєте, що якщо відкриття ринку здійснюється з гепом, то ціновий рівень з високою часткою ймовірності буде рухатися в напрямку перекриття цього розриву. Саме на цій закономірності і грунтується ключове правило розглянутої нами геп стратегії, суть якої полягає у відкритті ордерів лише в сторону перекриття геп розриву.

Для забезпечення бажаного рівня доходу від застосування геп стратегії, нам необхідно вибрати валютну пару з високим рівнем волатильності. Існує безліч пар, які підходять для ведення торгів по розглянутої нами стратегії, серед яких особливої уваги заслуговують фунт / ієна, долар / ієна, євро / ієна і т.д. Також для ведення торгів відповідно до геп стратегією можна застосовувати такі популярні валютні пари, як фунт / долар і євро / долар.

Оптимальним часовим інтервалом для розглянутої нами методики створення позицій є D1.

Геп стратегія. Рекомендації по відкриттю позицій

Вам необхідно запустити торговий графік в понеділок після відкриття торгів. Якщо ви помітили істотний розрив між ціновими рівнями відкриття і закриття (геп), то нам слід створити три ордери однакового розміру в напрямку перекриття гепа. Як виглядає подібна ситуація, відображує на наступному фото.

gep-strategiya

Ознайомившись з розташованої вище картинкою, ви можете помітити, що п`ятничний бар розташовується істотно вище бару, який відкрився в понеділок. У подібній ситуації рекомендується створювати позиції на покупку. Як було сказано вище слід відкривати три однакові позиції, які мають однаковий лотом. Кожну з створюваних позицій ми постачаємо власним Take-Profit:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Тейк для першого ордера слід встановити на позначці повного перекриття гепа.
  2. Take-Profit для другої позицій слід встановити на рівні максимального значення п`ятничної свічки.
  3. Take-Profit для третьої позиції слід встановити на відстані від місця відкриття, яке вдвічі більше ніж тейк-профіт другого ордера…

gep-strategiya

Stop-Loss для згаданих вище ордерів встановлюються на фіксованій дистанції. Для обчислення оптимального відстані для установки стопів, необхідно розрахувати середню величину волатильності застосовується валютної пари і помножити її на два. Якщо для створення позиції ви застосовуєте валютну пару євро / долар, середня добова волатильність якої становить 100 піпісов, то оптимальним значення Stop-Loss для ордерів, що відкриваються відповідно до геп стратегії, є 200 пипсов.

Встановлені Стоп-лосс для відкритих ордерів рекомендується переміщати за допомогою перевіреної часом техніки ручного Trailing Stop. Ця техніка є досить простий, що робить її доступною для початківців трейдерів.

gep-strategiya

Вам необхідно дочекатися закриття першого ордера по Take-Profit, після чого здійснити перенесення Стоп-лосс для решти позицій в беззбиткове положення, тобто в місце їх створення. Якщо через певний відрізок часу другий ордер також закриється по Take-Profit, то Стоп-Лосс для залишився ордера рекомендується перенести в місце, де раніше розташовувався тейк-профіт першої позиції.

Створення позицій на продаж відповідно до геп стратегією здійснюється по дзеркальній схемою.

Якщо ви є початківцем трейдером, то для отримання бажаного доходу за допомогою геп стратегії вам необхідно дотримуватися такого порядку дій:

  1. Вранці в понеділок вам необхідно запустити платформу МТ4.
  2. Якщо на графіку обраної валютної пари ви спостерігаєте геп, то вам слід створити три ордери в напрямку його перекриття. Якщо присутня на ринку тенденція відповідає напрямку перекриття гепа, то це істотно підвищує ймовірність того, що відкриті позиції виявляться прибутковими.
  3. Далі необхідно встановити Take-Profit і Stop-Loss відповідно до описаних вище рекомендаціями.

Час від часу вам необхідно спостерігати за положенням на ринку, щоб вчасно переміщати Stop-Loss.

Геп стратегія за умови грамотного застосування дозволяє отримувати стабільний прибуток. Для отримання необхідних навичок застосування цієї методики створення позицій, найкраще протягом певного періоду часу потренуватися на демо-рахунку.