Ефективна стратегія форекс для 5-ти хвилинного графіка

Форекс п`ять хвилин

Стратегія 5-ти хвилинного графіка вважається в наш час одним з кращих помічників початківцям трейдерам. Для її використання необхідно стежити за графіком і виконувати всі дії строго за правилами.

Торгівля на 5 хвилинному графіку є не настільки стрімкою, як на M1, але тут також надається можливість використовувати велику кредитне плече на Форекс.

Стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка є дуже дієвими, вони дозволяють отримувати до 10% прибутку з однієї угоди. Варто також відзначити, що для того щоб стратегія працювала правильно, повинні бути виконані певні умови.

Необхідні умови

  • Торги рекомендується здійснювати вранці з 4 до 6 за московським часом.
  • Як валютної пари рекомендується використовувати євро / долар.

Розмір депозиту не має ніякого значення, так як на рахунку може бути як 5 доларів, так і 1000. З одного укладання угоди трейдер може заробити кілька пунктів, але вони, як правило, становлять від 8 до 10% від внесеної грошової суми.

Це, мабуть, всі основні правила стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка, тепер давайте розглянемо, як правильно відкривати угоди і вибрати відповідні точки для входу.

Як правильно торгувати на п`ятихвилинній графіку

1. Для початку давайте визначимося, в який бік рухається ціна з початку доби. Робити це рекомендується за допомогою M15 при відповідному масштабі. Важливо, щоб ціна мала точний напрям і не важливо, в який бік. У разі якщо вартість постійно змінює свій напрямок, то краще відкласти угоду на інший раз.

стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка

стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка

2. Після цього рекомендується поглянути на графік M1, як тільки там закінчиться відкат і ціна почне збільшуватися, то і така ж ситуація повинна відбутися і на М5. Тільки при такому розкладі ви залишитеся у виграші.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка

стратегії Форекс для 5 хвилинного графіка

3. Варто також звернути увагу на те, щоб точка входу розташовувалася в тому місці, в якому б наочно було видно, що вартість буде збільшуватися. Підтвердити цей факт може наявність на графіку корекції тренда, яка трапилася трохи раніше.

4. Не рекомендується чекати до останнього, а робити вихід відразу, як тільки ціна збільшиться на кілька пунктів. А якщо ви вклали 1000 доларів, то ці кілька пунктів можуть скласти від 80 до 120 доларів.

У разі якщо ви будете чітко слідувати описаним вище правилам, то ви гарантовано завжди будете в прибутку.

Рекомендую вам також ознайомитися з безпрограшною стратегією 2016 року.

Особливості п`ятихвилинної стратегії Форекс

Основною перевагою цієї стратегії є можливість почати торгівлю з мінімальним розміром депозиту. Це особливо важливо для початківців трейдерів, які тільки починають торгівлю на реальних рахунках, що дозволяє істотно знизити втрати.

Для досягнення високого рівня прибутку, необхідно здійснювати операції щодня, що зажадає від трейдера серйозної концентрації уваги. Крім того, доведеться відкривати велику кількість угод, що, в свою чергу, суттєво збільшить рівень спреду, який позбавить вас частини прибутку.

Отримання стабільного прибутку за допомогою цієї стратегії вимагає від трейдера наявності хорошої інтуїції, розвинути яку допоможе лише регулярна практика. Величезне значення при використанні п`ятихвилинної стратегії Форекс є вибір хорошого брокера. Так як стратегія передбачає частий вихід і вхід в ринок, на сервер брокера виявляється серйозне навантаження. Деякі брокери спочатку не передбачають можливість використання подібних стратегій, а порушення цього правила може послужити причиною блокування торгового рахунку.

Читаємо - навчання Форекс безкоштовно