Ефективна пробойная безіндікаторная стратегія форекс

probojnye-strategii-foreks

Сучасні пробійні стратегії Форекс не припускають використання будь-яких індикаторів. Подібні методи торгівлі на Форекс використовуються практично повсюдно, але незважаючи на це, як початківці, так і професійні трейдери допускають величезну кількість помилок при їх використанні. Для того щоб знизити рівень ризику при використанні пробійної стратегій Форекс, необхідно докладніше розглянути точки виходу і входу на валютний ринок, а також особливості роботи з створеними ордерами.

Пробійна безіндікаторная стратегія Форекс дозволяє використовувати практично будь-які валютні пари, але більшість професійних трейдерів рекомендують віддавати перевагу парі євро / долар.

При використанні пробійної безіндікаторной стратегії Форекс торгівля ведеться на графіку H1.

Визначення точки входу на ринок

Основним сигналом для визначення точки входу на валютний ринок є пробою, який володіє певним діапазоном і рівнем. Але слід пам`ятати, що для успішного здійснення угод, необхідно звертати увагу на додаткові параметри. При використанні пробійної стратегії, слід приділяти увагу поведінці ринку в районі кордонів консолідації, а також характером руху ціни.

probojnye-strategii-foreks

На малюнку, розташованому вище, ви можете побачити графік, який показує, що після закінчення бичачого тренда, ринок спочатку зупинився, а після цього став просуватися в бічному тренді. Потім ціна зіткнувшись з верхньою межею і стала повільно знижуватися, час від часу трохи більше підвищуються, але потім знову рухаючись вниз. Такий стан є явним свідченням високого значення відбійного рівня.

Крім того, на графіку ви можете помітити зменшення обсягу, що є підтвердженням освіти корекції, яка поєднується з характером зміни ціни. Провівши аналіз розташованого вище малюнка, ви можете зробити висновок, що падіння ціни поєднується зі зниженням обсягів. Ситуація, представлена на графіку, є свідченням того, що ведмеді в даний момент не зацікавлені в продажах. У більшості випадків перед появою пробоїв, на ринку можна помітити мінімальне зменшення обсягів. Знаючи цю особливість, можна з досить високою ймовірністю припустити, коли саме ціна вийде з каналу.

Читаємо - навчання на форекс

Особливості входу на ринок

Вхід в ринок при використанні пробійної безіндікаторной найкраще здійснювати на висхідному тренді. Торгувати на пробоях рекомендується лише в тих ситуаціях, коли ціновий діапазон, на який ви вирішили орієнтуватися, володіє, як мінімум, двома пробоями від власної верхньої межі. Важливо знати, що саме виконання описаного вище умови є свідченням значущості рівня пробою. Вхід в ринок слід виконувати не в момент самого пробою, а трохи вище, тобто тоді, коли ціна встигне закріпитися. Подібний метод входження на ринок дозволить вам уберегтися від помилкових пробоїв.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Деякі пробійні стратегії радять здійснювати входження в ринок Форекс тільки на пробої максимуму. Подібна методика хоч і володіє власними перевагами, але для неї характерний досить низький рівень прибутку. Щоб торгівля на ринку Форекс за допомогою цієї стратегії приносила великий прибуток, необхідно відшукати кращу точку для входу.

Практика показує, що після другого пробою від верхньої межі, можна з високим рівнем точності передбачити появу третього пробою і оперативно увійти на ринок до його виникнення. Слід враховувати, що торгівля на ринку Форекс за допомогою цієї стратегії є досить ризикованою. Якщо пробою є висхідним, то необхідно відкрити ордер на покупку, в іншому випадку слід відкривати ордер на продаж.

В обов`язковому порядку вам буде потрібно встановити стоп-лосс на рівні мінімуму, який був перед появою попереднього пробою. Це дасть вам можливість істотно знизити розмір можливих збитків. Деякі трейдери радять встановлювати стоп-лосс безпосередньо під мінімумом консолідації, але подібні дії можуть стати причиною виникнення серйозних збитків.

Вихід з ринку

Пробійна безіндікаторная стратегія Форекс передбачає отримання прибутку, розмір якої дорівнює амплітуді минулого зміни ціни. Так, наприклад, глянувши на графік, розташований нижче, ви можете побачити амплітуду, яка позначена букової «А». Для того щоб встановити тейк-профіт, слід відкласти відстань від мінімуму ціни, після якого вона почала рости, рівне амплітуді «А». На представленому нижче малюнку цей відрізок позначається буквою «B». Одержаний рівень прибутку прийнято вважати оптимальним при використанні пробійної безіндікаторной стратегії Форекс.

probojnye-strategii-foreks

На жаль, це правило можна використовувати далеко не завжди. Рекомендується провести порівняння ліній «А» і «В». Якщо ви помітили, що амплітуда «В» є більш плавною, то ви не можете бути впевнені в тому, що ціна зможе досягти необхідного вам рівня. У подібній ситуації необхідно провести аналіз цільових рівнів на п`ятихвилинній і хвилинному графіках.

Пробійна безіндікаторная стратегія Форекс, по праву, вважається однією з найпростіших, але це не означає, що її використання буде завжди приносити вам прибуток. Для того щоб отримувати стабільний дохід, необхідно строго дотримувати правила застосування цієї стратегії.

Не слід чекати від цієї стратегії стовідсоткових результатів, так як безпрограшних стратегій не існує. Практика показує, що співвідношення угод, що приносять прибуток, до угод, що приносить збитки, становить 4/1.

Серед основних переваг цієї стратегії варто наголосити на тому, що вона не передбачає використання будь-яких індикаторів, завдяки чому вона прекрасно підходить для початківців трейдерів. Точне проходження описаним вище правилам дозволяє отримувати істотний прибуток, яка в змозі легко перекрити можливі збитки.