Ефективний радник pattern scanner

pattern-scanner

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про радник Pattern Scanner, який може стати відмінним помічником в торгівлі. При пошуку відповідних точок для входу в ринок трейдеру доводиться постійно перемикати тайм-фрейми для аналізу і пошуку графічних фігур, а це може привести до розсіювання уваги і допущенню великої кількості помилок. Для спрощення процесу торгівлі створені спеціальні алгоритми, одним з яких і є експерт Pattern Scanner.

Даний робот ви зможете знайти на просторах інтернету в якості складової частини торгової стратегії «Сканер», яка не є, на жаль, повноцінної, так як вона не описує правила установки Тейку і стопів. Однак в якості додаткового джерела сигналів її можна сміливо застосовувати.

Pattern Scanner підходить для використання на всіх основних валютних парах, крім крос-курсів. Творець стратегії радить використовувати даний алгоритм на парі євро / долар, фунт / долар на тайм-фреймах від часового, так як налаштований він під європейську торговельну сесію.

Завантажити Pattern Scanner ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Установка здійснюється за стандартною схемою. Просто скачав архів зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите на неї радник. Більш докладно про те, як встановити радник, ви зможете знайти тут. pattern-scanner

Налаштування радника Pattern Scanner

pattern-scanner

У кладці «Вхідні параметри» ви зможете знайти стандартні настройки радника Pattern Scanner, які означають наступне:

 • Highest Lower TF - тут вказується найменший часовий інтервал, на якому радник буде здійснювати пошук сигналів.
 • GMT_Session StartTime / EndTime - в цих рядках вказується час початку та закінчення роботи радника за Гринвічем.
 • Lower TFT rade NFP - в цьому рядку ви можете активувати або деактивувати пошук сигналів під час публікації новин про зайнятість населення в США (Non-Farm Payroll).
 • TF6 - в цих рядках ви можете вибрати все тайм-фрейми, на яких радник буде здійснювати пошук сигналів.
 • Symbols - в цьому рядку вказуються всі валютні пари, на яких радник буде шукати сигнали.
 • sDailyTemplate - ці настройки міняти не можна.
 • Інші налаштування відповідають за звукове повідомлення, а також кольорове відображення, сподіваюся, з ними ви розберетеся своїми силами.

Сигнали Pattern Scanner

Після активації робота, перед вами має виникне вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

pattern-scanner

Тепер давайте поговоримо про сигнали, що видаються радником Pattern Scanner. Алгоритм торгового робота налаштований таким чином, щоб він виявляв на графіку три патерну:

 1. Пін-бар. Це досить сильна разворотная фігура, особливо на тимчасових інтервалах від H4.
 2. Smash Day. Це сигнал відображається на графіку при зміні наявної тенденції. Творець робота стверджує, що даний сигнал є набагато сильнішим, ніж попередній. Білл Вільямс також описував цю фігуру в своїх роботах, причому він рекомендував відкривати позицію в сторону носа пін-бару, а не проти. Наш сьогоднішній герой заснований на теорії Вільямса.
 3. Slingshot. Відображає перекупленность і перепроданність ринку. Для цих цілей радник, швидше за все, застосовує Стохастік або RSI, так як ці інструменти дозволяють обчислювати силу сигналу. Сила відображається в рубриці Strength за допомогою наступних кольорів:
 • Темно-зелений колір говорить про наявність на ринку сильного висхідного тренда.
 • Світло-зелений колір говорить про наявність висхідного тренда, але не настільки сильного, як в попередньому випадку.
 • Темно-жовтий колір говорить про наявність на ринку флета.
 • Жовтий колір свідчить про наявність на ринку флета, який скоро має завершитися.
 • Рожевий колір говорить про наявність на ринку ведмежого тренда.

При бажанні в налаштуваннях радника ви можете змінити кольорове відображення, але на мій погляд робити це не потрібно.

Для того щоб виявити відповідні рівні для Тейку / стопів, застосовуйте індикатор півот рівнів, який ви також зможете скачати разом з роботом Pattern Scanner.

pattern-scanner

В інструменті для відображення півот рівнів вам знадобляться лише денні і тижневі параметри, всі інші рівні рекомендується прибрати з графіка. Для установки стопів / Тейку можна застосовувати і будь-які інші алгоритми, такі як рівні Фібоначчі, лінії підтримки / опору і т.д.

Робот Pattern Scanner тільки виявляє графічні фігури і відображає поточний напрямок тренда, всю іншу роботу трейдеру доведеться виконувати самостійно.

Радник Pattern Scanner видає не так вже й багато сигналів для відкриття ордерів, як би хотілося любителям скальпинга, але зате сигнали є досить надійними. Автоматично шукати патерни - завдання не з легких, проте радник Pattern Scanner виявляє досить сильні фігури, до того ж він практично завжди коректно визначає напрямок тренда на старших відрізках часу.

Недоліки радника Pattern Scanner

На жаль, радник Pattern Scanner наділений і деякими недоліками, серед яких варто відзначити наступні:

 1. Не зовсім проста маркування тренда, яка здійснюється за допомогою астрологічних знаків.
 2. Погано що не видно технічних індикаторів, які б допомогли б проводити аналіз ринку.

З усього сказаного вище, не важко зробити висновок, що радник Pattern Scanner є корисним інструментом, який можна сміливо використовувати в торгівлі для підвищення прибутковості. На цьому опис закінчую. Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх у коментарях, і я обов`язково на них відповім. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!