Заробіток на ставках: як заробляють букмекери і капери?

Вітаємо вас, шановні читачі. У цій статті розповімо, як заробляють букмекерські контори. Багато хоч раз робили ставки, але мало хто знає, як насправді все йде в цьому бізнесі.

Для початку, я поговорю з вами про те, як спробувати заробити на ставках. Зараз існують сотні букмекерських контор, найзнаменитіша з них - Бетфайр. Більшість організацій займаються саме спортивними подіями, вони привертають підвищену увагу любителів ставок. Ви теж хочете скористатися своєю удачею? Тоді розповім вам про одну цікаву і перевіреною схемою.

Вилка

Досвідчені гравці напевно помітили, що букмекерські контори досить неоднозначні у своїх коефіцієнтах. Кожна фірма розраховує їх індивідуально, використовує власні формули і схеми.

Цим фактом навчилися користуватися досвідчені гравці на ставках, які розробили оригінальну схему - букмекерська вилка. Вона полягає якраз в різниці коефіцієнтів в двох компаніях, яких залучило певну подію.

Отже, тепер розповім, в чому полягає схема. Зустрічаються дві команди (А і Б), одна з яких є явним фаворитом (А). Компанії виставляють коефіцієнти 1, 1 до 3 і 1, 4 до 2, 5. Отже, в першій фірмі ви ставите невелику суму на перемогу Б, а в другій - всі інші засоби на перемогу А, адже у них набагато більше кінцевий множник.

В результаті такої хитромудрої ставки ви отримуєте шанс захистити себе від програшу. Хто б не переміг, ви зможете отримати певний виграш з цієї події. Але відразу уточню, що схема тільки з першого погляду здається простою. На ділі потрібен великий досвід, точні розрахунки і детальне порівняння пропозицій від різних організацій.

Як заробляє сама фірма?

Звичайно, сама організація ніколи не залишиться в програші. Це дуже прибутковий бізнес, в якому підприємці можуть заробляти величезні суми. Але на чому заробляють ці фірми?

Головна складова заробітку компанії - це правильний розрахунок множників для клієнтів. Я не думаю, що букмекери нечисті на руку, намагаються обдурити людини і користуються незаконними способами. Такими методами можуть діяти тільки дрібні контори, які в подальшому швидко закриваються. Великі організації не можуть дозволити собі обдурити клієнта, а ось хитромудро розрахувати коефіцієнти - це їх основне завдання.

Спорт - штука непередбачувана, тому фірмам доводиться витрачати величезні кошти на утримання експертів і їх послуги.

Фахівці ретельно стежать за останніми подіями, фізичною формою спортсменів. Вплинути на їх рішення може навіть психологічний стан лідерів команди. На основі оцінок експертів вже самі контори складають план дій і підраховують коефіцієнт.

Ви, напевно, помітили, що явні фаворити отримують дуже маленький множник, а записні аутсайдери - величезні цифри? Все це є ще одним прийомом компаній і дозволяє їм балансувати між ймовірними результатами. Якщо переможе фаворит, то всі, хто спокусився на величезний коефіцієнт програв, втратять свої гроші.Але якщо слабка команда створить диво, то безліч ставок на фаворита піде на користь опонентів. Але грамотний розрахунок дозволяє залишити вагому частину суми в самій компанії.

Попереджаю, що звертаючись до букмекерів, вам доведеться грати за їхніми правилами. Ніхто точно не знає, скільки на ділі заробляють ці організації. Конкретна прибуток залежить від розмірів контори, кількості філій і її популярності. Але перемогти цілком можна, особливо якщо ви в курсі всіх можливих схем для правильного виконання ставок.

прощаюся з вами, мої дорогі читачі! Підписуйтесь на мій блог, вас чекає ще море цікавого!