Заробляємо з мартінгейл! 8 правил торгівлі форекс експертами з підвищеним ризиком

Ідеальний варіант - початковий депозит вже виведений, і робот продовжує торгівлю тільки на зароблені кошти.

Кожен початківець трейдер чув жахливі розповіді про торговельні стратегії, які працюють за принципом Мартингейла, які можуть швидко заробити і також швидко злити депозит - буквально протягом декількох годин. Більш того, тематичні сайти буквально завалені форекс роботами, побудованими на основі принципу Мартингейла, усереднення, виставлення сітки ордерів та інших «пересіжівателях».

Однак, з часом, почавши розбиратися в механізмах ринку Форекс і набратися досвіду, багато трейдерів звертають увагу не тільки на високі ризики таких експертів, а й на їх підвищену прибутковість. Як утриматися від спокуси і не спробувати? Та дуже просто. Виявляється, за допомогою таких високоризикових торгових радників можна непогано, а головне, стабільно заробляти на Форекс. Для цього досить дотримуватися вісім нескладних правил.

Правило №1. Використовуйте для торгівлі центові рахунки

Подавляюще більшість такого роду радників вимагають, щоб на балансі торгового рахунку перебувала значна сума. Це природно. Робот відкриває багато угод, постійно збільшує лот і «пересиджує» поточний збиток.

Саме для цього і потрібен центовий рахунок, оскільки при депозиті в 100 доларів, на балансі буде 10 000 одиниць (100 доларів х 100 центів).

Правіло№2. Використовуйте максимальний розмір кредитного плеча

Як ви вже знаєте з наших попередніх статей, збільшення кредитного плеча не означає збільшення ризику.

Для комфортної торгівлі «небезпечного» раднику необхідна велика кредитне плече. Оптимальним варіантом буде плече 1: 500. Чому так? Якщо відкрито багато збиткових угод, то маленьке кредитне плече дуже швидко призведе до Margin Call і Stop Out, в той час як великий розмір кредитного плеча дає збитковою піраміді ордерів більше шансів вийти в прибуток.

Правило №3. Прочитайте і виконуйте рекомендації по використанню експерта

Як Ви розумієте, на ринку Форекс, в принципі, нічого нового немає. Всі торгові роботи, платні і безкоштовні, побудовані на загальних принципах. Кожен радник вже випробуваний трейдерами на практиці тисячі разів. Виявлено закономірності, а часто дані і настройки для кожної валютної пари і таймфрейма.

Не лінуйтеся, прочитайте рекомендації розробників і поради вже спробували «небезпечного» робота трейдерів. Чи не наступайте на чужі граблі. Якщо написано, що оптимальна сума для торгівлі радника 200 доларів, не потрібно вішати його на депозит в 30 доларів. Використовуйте чужий досвід, в цьому немає нічого поганого.

Правило №4. Перевіряйте ризикові радники в тестері стратегій

Так або інакше, на чужому досвіді далеко не заїдеш, тому будь-який форекс радник, особливо на основі Мартингейла, потрібно перевіряти самостійно. Для цього якнайкраще підійде вбудований в термінал MetaTrader 4 тестер стратегій.

Обов'язково виставте в тестері саме такі настройки радника, з якими ви його будете використовувати на реальному рахунку, і такий же розмір депозиту. Тестування дозволить визначити розмір можливої ​​просадки і здатність депозиту її витримати.

Правило №5. Періодично виводите свій прибуток

Торгівельні радники з високим ризиком не дарма названі небезпечними.Вони можуть приносити відчутну, в рази більшу, в порівнянні з іншими радниками прибуток. Але робот не вміє думати, йому без різниці підвищення процентної ставки ФРС або скасування прив'язки курсу франка до курсу євро. Рано чи пізно робот просто не зможе «пересидіти» поточний збиток і депозит буде втрачено. У кращому випадку, від нього залишаться якісь крихти.

Боятися цього не варто, оскільки це просто неминуче, але пам'ятати про це потрібно постійно. Визначте для себе графік виведення прибутку - раз в тиждень, раз на місяць - і неухильно виводите свій прибуток. Ідеальний варіант - початковий депозит вже виведений, і робот продовжує торгівлю тільки на зароблені кошти.

Правило №6. Усвідомте принцип торгівлі робота

Для розуміння принципу роботи радника, простого тестування в тестері стратегій буде недостатньо. Встановіть вашого супер експерта на демо-рахунок і поспостерігайте за його торгівлею деякий значний час. Зрозумійте принцип відкриття ордерів, зверніть увагу, як довго утримуються відкриті позиції, в які моменти робот ефективний, а в які ні.

Довго? Не поспішайте, гроші не люблять поспіху, а прибуток на Форекс від вас нікуди не дінеться. Зате ви заощадите багато грошей, витрачених на «тестування» радника на реальному депозиті.

Правило №7. Використовуйте для торгівлі безсвоповие рахунки

Якщо при тестуванні з'ясується, що радник може тримати відкриті позиції дуже довго, то є сенс використовувати його тільки на рахунках типу Swap Free, тобто, без свопів. В іншому випадку ви будете отримувати додатковий, нікому не потрібний збиток просто за перенесення позицій на наступний день.

Правило №8. Користуйтеся послугами VPS-сервера

Як написати торгового робота, якщо ви - не програміст?8 кроків від ідеї до реалізації

Розглянемо, як написати гідного радника і не наробити дурниць.

Закон підлості ніхто не відміняв. Навіть найстабільніший інтернет з'єднання має властивість зникати в самий невідповідний момент. Або раптом відключиться електрика. Та й мало хто може собі просто дозволити тримати комп'ютер весь час працюють, а радники, як відомо, працюють тільки при запущеному торговому терміналі.

Щоб не втратити прибутки або, більш того, не отримати істотний збиток, через таких нюансів, найкраще скористатися послугами VPS-сервера.

Безумовно, все різноманіття торгових радників неможливо привести до прибуткової торгівлі одними загальними правилами, адже у кожного радника є свої особливості. Проте, дотримання цих восьми правил дозволить отримати прибуток, навіть торгуючи на Форекс радниками з підвищеним рівнем ризик.

Ще по темі

  • Як торгувати біткоіни на Форекс
  • Сітка ордерів на форекс: 2 варіанти популярної стратегії
  • Безпечний Мартингейл. Як окремими елементами Мартингейла збільшити прибутковість стратегії?