Dinapoli targets - інструмент для відображення рівнів ДіНаполі

indikator-dinapoli

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Dinapoli Targets, який в поточний момент часу є єдиним інструментом, правильно відображає рівні ДіНаполі. Даний інструмент користується великою популярністю серед трейдерів завдяки тому, що методика, розроблена ДіНаполі, працює на практиці. Але ця методика не відрізняється особливою простотою, до того ж у своїй книзі ДіНаполі не зовсім зрозуміло описує дану тактику ведення торгівлі. Більш докладний опис рівнів ДіНаполі ви можете знайти тут.

Опис індикатора ДіНаполі

Індикатор ДіНаполі самостійно здійснює побудова сітки. Відкриття угоди рекомендується здійснювати при торканні ціною рівня одного кольору, а закриття при торканні рівня іншого кольору. Виявлення сигналів, а також створення сітки індикатор Dinapoli Targets здійснює автоматично.

Завантажити індикатор ДіНаполі ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється цей алгоритм як і будь-який інший інструмент. Спочатку завантажуєте файл і зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Після виконання цих дій, індикатор ДіНаполі з`явиться у вікні «Навігатор» в рубриці «Індикатори».

В налаштуваннях індикатора ДіНаполі ви зможете знайти два параметра, які при бажанні ви можете оптимізувати. За допомогою цих двох параметрів надається можливість змінювати характеристики сітки, при цьому, чим більше значення в цих полях, тим більшим масштабом буде володіти побудована сітка.

dinapoli-targets

Індикатор ДіНаполі зі стандартними настройками призначається для використання на годинному тайм-фреймі, а ось для використання даного алгоритму на більш коротких тайм-фреймах потрібна додаткова оптимізація. На мою думку, краще не намагатися оптимізувати настройки і застосовувати індикатор на годинному графіку. До того ж, на коротких часових відрізках сигнали досить погано відпрацьовуються, а для ведення довгостроковій торгівлі доцільніше застосовувати інші рівневі інструменти.

indikator-dinapoli

На зображенні, представленої вище, ви можете побачити індикатор ДіНаполі в дії.

Після активації інструменту на екрані відображаються пунктирні прямі, що володіють різними кольорами. Для того щоб дізнатися найменування цікавить вас лінії, досить просто навести на неї стрілку миші.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-dinapoli

Індикатор Dinapoli Targets відображає на екрані такі прямі:

  1. «Start Line». Ця лінія є рівень для створення ордерів. На цю лінію можна орієнтуватися для створення як звичайних, так і відкладених позицій.
  2. «Target 1», «Target 2» і «Target 3». Ці лінії виконують роль цільових рівнів, які можна застосовувати для установки Take-Profit.
  3. «Stop Line». Ця пунктирна пряма застосовується для установки рівнів Stop-Loss.

Застосування індикатора Dinapoli Targets

Для того щоб успішно застосовувати цей інструмент для відкриття прибуткових позицій, вам не потрібно глибокого знання теорії, яку створив Д. Дінаполі. Для того щоб застосовувати цей інструмент для ведення торгів, досить просто слідувати досить простим рекомендаціям:

  1. При створенні позиції для установки рівня Take-Profit слід застосовувати пряму «Target 2».
  2. Stop-Loss рекомендується встановлювати не безпосередньо на лінії «Stop-Line», а поблизу від неї.
  3. Щоб ефективно відсівати помилкові сигнали, рекомендується застосовувати додаткові трендові інструменти.

Припустимо, ви застосовуєте для відкриття позицій консервативну методику відкриття ордерів, яка передбачає застосування фіксованого лота. В цьому випадку створення ордерів за допомогою індикатора Dinapoli Targets буде виглядати так, як на наступному фото.

indikator-dinapoli

Як ви могли помітити, трейдер створив всього один ордер, після чого він очікує його закриття при досягненні ціновим рівнем позначки Take-Profit або Stop-Loss. Подібна методика створення позицій є досить ефективною тренуванням для початківців трейдерів, у яких є проблеми з дисципліною.

Існує і альтернативний варіант описаної вище методики створення ордерів, яка дозволяє використовувати три цільові лінії.

У момент, коли ціновий рівень досягає позначки «Target 1», трейдеру необхідно закрити чверть активної позиції. Після того, як ціна досягне позначки «Target 2», слід закрити ще чверть позиції і перенести Stop-Loss в точку беззбитковості. Потім необхідно дочекатися моменту, коли ціновий рівень досягне позначки «Target 3», після чого необхідно закрити ще одну чверть позиції, а також активувати Trailing stop.

indikator-dinapoli

Творці цього інструменту рекомендують застосовувати його з такими трендовими алгоритмами, як ковзаючі середні, які дозволяють виявляти тенденцію на тривалих тимчасових інтервалах. Перед застосуванням індикатора Dinapoli Targets, потренуйтеся на демо-рахунку.