Dibs method - стратегія для внутрішньоденної торгівлі

strategiya-dibs-method

Щоб стати дійсно успішним трейдером на ринку Форекс, потрібно вибрати ефективну стратегію, яка додасть вам впевненість в своїх силах. Важливо знайти таку схему торгівлі, яка скорочує ризики і збільшує прибуток.

Пропоную вашій увазі дуже ефективну стратегію, в якій закладена саме така тактика ведення торгів, це DIBS Method. Вона підходить для використання на валютних парах євро / долар, британський фунт / долар, долар / швейцарський франк, долар / японська ієна, на тафм-фреймах від H1 до D1. Стратегія DIBS Method призначається для використання під час Американської і Лондонської торгових сесій.

Принцип DIBS Method

Система DIBS Method була заснована на основі патерну Форекс «Внутрішній бар». Ця фігура являє собою 2 бари, де перший бар є головним, а другий внутрішнім, який означає рівновагу між биками і ведмедями.

dibs-method

Як ви могли помітити на малюнку, представленому вище, межі тіней другого бару розташовуються усередині кордонів тіней головною свічки. Виявивши таку ситуацію на ринку, трейдер повинен насторожитися, передбачити подальший напрямок ціни і якомога довше перебувати в тренді. До того як увійти в ринок, трейдер повинен передбачити рух цінового рівня, щоб не вести торгівлю проти пануючої тенденціі.Как передбачити подальший рух? Отже, в 6 ранку за Гринвічем ми повинні знайти бар, відкритий в цій час, саме він і буде виступати в якості точки відліку. У разі якщо другорядний бар буде знаходитися вище, будемо відкривати угоди на купівлю, а якщо нижче - на продаж. Саме в цей час, як правило, з`являються тренди, які будуть домінантними протягом всього дня. Отже, якщо ціна буде знаходитися вище цієї лінії, то це означає, що тренд висхідний, а якщо нижче - спадний.

Починаючи з 6 години за Гринвічем стежимо за рухами на ринку і чекаємо освіти патерну «Внутрішній бар». Відразу ж після його виникнення стежимо за тим, де зараз розташовується ціна по відношенню до точки відліку. Якщо бар вище ранкової свічки, то відкриваємо угоду на покупку, якщо нижче - на продаж.

sistema-dibs-method

Вхід в ринок і ведення торгівлі

Отже, вхід в ринок здійснюємо за допомогою відкладених ордерів. Стоп-лосс встановлюємо за протилежної тінню внутрішньої свічки. Сигнали на відкриття угод необхідно шукати протягом дев`яти годин після 6 ранку за Гринвічем, не пізніше.

Отже вхід в ринок необхідно зробити відкриттям відразу трьох ордерів. Перші два ордери повинні бути виставлені з тейк-профітом, рівним розмірами стоп-лоссов, а третій повинен бути без тейк-профіту. Останню операцію залишимо відкритою до тих пір, поки тренд не зміна свій напрямок.

Перший ордер компенсує можливий збиток по третій угоді, яка виставляється без тейк-профіту. Друга угода приносить чистий прибуток, а третя є можливим джерелом великих прибутків.

Отже, будуємо на графіку просту ковзаючу середню з періодом 20. В подальшому при появі на графіку нових свічок, стоп-лосс від третього ордера необхідно пересувати саме по цій кривій.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Якщо ціновий рівень рухається в потрібному напрямку, то стоп-лосс переміщається, а якщо немає, то немає. Такий спосіб ведення торгівлі приносить дохід, в 30 разів перевищує ризики.

Правило Hot Hand

Ще одне правило говорить про те, що торги необхідно вести тільки під час рухів цінового рівня. Як виявити, що на ринку є руху? Відкриваємо тайм-фрейм D1, будуємо на ньому ковзаючу середню з періодом 20. Ціновий рівень повинен бути вище або нижче цієї кривої, але ні в якому разі не на ній. До того ж, у ковзної середньої повинен бути нахил, що є передумовою до можливої корекції ціни.

dibs-method-foreks-strategija

Правила ведення торгів на більш тривалих часових проміжках

За даної стратегії надається можливість вести торгівлю і на більш тривалих часових проміжках - від D1. Торгівля в цьому випадку ведеться за такою ж схемою, як і на часових інтервалах. Але в якості точки відліку береться перший тижневий бар (свічка, що з`явилася в понеділок). Якщо внутрішній бар нижче точки відліку, відкриваємо короткі ордера, а якщо вище - довгі.

Мані-менеджмент

Під час ведення торгівлі по стратегії DIBS Method необхідно пам`ятати про правила мані-менеджменту. У зв`язку з тим, що ви відкриваєте відразу 3 ордера, варто враховувати і 3 стоп-лосс. Розмір одного стоп-лосс не повинен бути більше 0,3% від наявного капіталу.

Варто також стежити за тим, щоб внутрішній бар був не сильно довгим, тоді сенс паттерна втрачається. Під час ведення торгів можна також використовувати рівні підтримки і опору, це вам допоможе передбачити напрямок тренда.

Переваги стратегії DIBS Method

Стратегія DIBS Method має наступні переваги:

  • Невеликі ризики, які становлять величину трьох стоп-лоссов.
  • Можливість отримання прибутку в 30 разів перевищує ризики.
  • Простота у використанні. З освоєнням стратегії впоратися навіть початківець трейдер.

Недоліки стратегії Форекс DIBS Method

На жаль, у даній стратегії є і деякі недоліки, серед яких варто відзначити наступні:

  • Необхідність протягом тривалого часу відслідковувати відкриті ордера.
  • Торгівлю по даній стратегії потрібно вести тільки в певний час, а точніше під час американської та лондонської торгових сесій.
  • Невелика кількість можливих входжень в ринок, так як відкриття угод можливо тільки в разі появи на ринку патерну «Внутрішній бар».

Висновок: DIBS Method Форекс стратегія - це проста і дуже ефективна стратегія. Це її головні позитивні властивості, які дозволяють їй протягом довгих років залишатиметься затребуваною серед трейдерів. Варто також відзначити, що стратегія відрізняється низьким рівнем ризиків та високою прибутковістю. Застосовувати її просто тільки в теорії, насправді все далеко не так. Працювати по даній стратегії важко ще і з психологічної точки зору. Але якщо ви зможете впоратися зі своїми емоціями, то зовсім скоро ви навчитеся керувати відкритими ордерами, що обов`язково принесе вам величезний прибуток.