Система dibs method - ваше торгове перевагу

форекс стратегія DIBS method Здрастуйте, товариші трейдери.

Для того, щоб заробляти на Форекс необхідно торгове перевагу. Те, що буде давати вам статистичний перевага в сторону прибутку і впевненість в довгостроковому успіху. Одне з таких переваг - обмежені ризики і необмежена прибуток.

Сьогодні ми поговоримо про, що вже стала класикою, стратегії DIBS Method, - системі, в якій міститься вищеназване перевага.

Характеристики форекс стратегії DIBS Method

Платформа: будь-яка

Валютні пари: EURUSD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY

Таймфрейм: H1-D1

Час торгівлі: Лондонська і Американська сесії

Рекомендовані ДЦ: Roboforex, Alpari

довідковий розділ

Довідка по стратегії DIBS method

 • внутрішній Бар
 • Як торгувати відкладеними ордерами
 • Трейлінг-стоп

Концепція DIBS Method

ідея стратегії DIBS Method

В основі стратегії лежить Price Action патерн «Внутрішній Бар». Цей патерн складається з материнської та внутрішньої свічки і означає тимчасову згоду в ціні між покупцями і продавцями. Межі внутрішньої свічки знаходяться повністю всередині кордонів попередньої, «материнської» свічки.

внутрішній бар

Наша мета як форекс трейдерів - захопити рух, захопити тренд, трохи раніше за інших гравців. І бути в тренді якомога довше.

Перед тим як ми тренд зловимо, нам потрібно з`ясувати його напрямок, щоб не торгувати проти тренда.

Отже, в певний час, о 06:00 за часом Грінвіча (час за Гринвічем можна подивитися тут) ми визначаємо цінову лінію, яка буде служити нам точкою відліку, точкою відкриття дня. Вище цієї лінії ми будемо тільки купувати, нижче - тільки продавати. Саме в цей час найчастіше зароджуються руху, які будуть домінувати в перебігу дня. Тому, при знаходженні ціни вище даної лінії, можна сказати що є передумови до тренду вгору, нижче - до тренду вниз.

Починаючи з 6:00 GMT ми стежимо за ринком, за годинним графіком, і чекаємо появи «внутрішнього бару». Як тільки внутрішній бар утворився, дивимося, де зараз знаходиться ціна по відношенню до нашої «лінії відкриття дня», проведеної о 6:00 GMT.

Якщо ціна нижче - будемо торгувати на пробій внутрішнього бару вниз, якщо вище - на пробій внутрішнього бару вгору.

Вхід в ринок і Стоп-Лосс

Внутрішній бар - вхід в ринок

Ми торгуємо пробою кордонів самого внутрішнього бару (маленької свічки). Якщо ціна вище ціни о 6:00 gmt, - купуємо, якщо нижче - продаємо. За допомогою відкладених ордерів.

Стоп-лосс у нас буде буде за протилежним кінцем внутрішнього бару. Сигнали на вхід шукаємо тільки в перші 9 годин після 6:00 GMT.

Торговий менеджент і вихід з ринку

Вхід трьома ордерами по стратегії DIBS

Входимо в ринок ми трьома ордерами - A, B і С однакового обсягу. Ордери A і B виставляємо з тейк-профітом рівним стоп-лосс, а ордер С - без тейк-профіту.

Його ми будемо тримати в ринку, аж до зміни тренда. Ордер A нам приносить профіт, ордер B покриває можливий стоп-лосс по ордеру С, а ордер С - джерело потенційно великого прибутку.

Стоп-лосс по ордеру З ми будемо переносити по тренду, слідом за простий ковзної середньої з періодом 20. Тобто з кожною свічкою переносимо стоп-лосс угоди все ближче і ближче до поточної ціни на рівні ковзної. Якщо ціна рухається в нашу сторону стоп-лосс рухається слідом за нею, якщо в протилежну - стоп-лосс залишається на місці.

Подібна тактика часом дозволяє отримати прибуток в 20-30 разів перевищує стоп.

Кожну позицію по даній системі відстежуємо окремо, незалежно від знаходяться в ринку ордерів.

Правило Hot Hand

GBPUSDDaily

Ще одне правило стратегії DIBS Method - торгувати тільки пари які в русі. Ми годуємо кінь, яка біжить.

Як це робиться? Дуже просто.

Відкриваємо денний (D1) графік і наносимо на нього ковзаючу з періодом 20. Ціна повинна бути вище або нижче ковзної, але не знаходиться на самій лінії. Також змінна повинна мати нахил. Щоб не було врівноваженості поточної ціни і були передумови до можливого руху (в який бік - неважливо).

Торгівля на більш високих таймфремах

DIBS стратегія на денних графіках

Торгувати по системі DIBS Method можна і на більш довгих таймфреймах - H4 і D1. Все так само, як і при торгівлі на годинних графіках, але за орієнтир беремо ціну відкриття тижня (свічки в понеділок). Якщо пробою внутрішнього бару нижче ціни відкриття тижня - тільки продаємо, якщо вище - лише купуємо.

Мані-менеджмент і доповнення

Доповнення до стратегії DIBS Method

Слідкуйте за ризиком: тому що в ТС використовується 3 ордера, можливі 3 стоп-лосс. Ризик на один ордер не повинен бути вище 0,3% від депозиту. Розрахувати лот допоможе наш мобільний додаток.

 • Вихід новин ігноруємо
 • Стежить за тим, щоб внутрішній бар не був великим, тому що сенс паттерна (згода між покупцями і продавцями) втрачається.
 • Не забувайте звертати увагу на рівні підтримки / опору.

Нотатки Пітера Краунса (автора стратегії)

Статті Пітера Краунса

 • Що значить «дискреционная» торгівля?
 • Торгівля на новинах - можливо, це не те, що ви думаєте
 • Мудрим людям досить одного слова
 • Ваша перевага на ринку перед великими гравцями
 • Торгівля на «гарячих» валютних парах

висновок

стратегія DIBS Method підсумки

Форекс стратегія DIBS Method вкрай проста. В цьому її плюс і це те, що дозволяє їй уже багато років бути ефективною. Малі ризики і необмежена прибуток - застосовувати принципи, закладені в DIBS легко в теорії, але непросто на практиці, - важко психологічно тримати прибуткові угоди, адже в нас сидить парадигма, нав`язана рекламою - «Отримати все тут і зараз!». Однак, якщо ви зробите певну роботу над собою, принципи управління угодами з даної стратегії (навіть з іншими правилами входу), одного разу зроблять вас мільйонером.

Обговорення на форумі

З повагою, Власов Павло

v2