Розвиток досвіду витривалості у трейдера

Тренування витривалості форекс трейдера

Всім привіт! Було б важко знайти досвідченого форекс трейдера, який би не відчув на собі важких періодів у своїй торговельній кар`єрі. І хоча ці періоди, очевидно, не те що б доставляли задоволення, але цікаво те, що, розглядаючи їх ретроспективно, вони часто надають трейдерам здібностей, знань і психологічної сили, а в деяких випадках також можуть послужити важливим поворотним або відправним моментом на превеликий досягненню. Сьогодні ми поговоримо про дуже цікавому методі який називається «погляд у далечінь і вшир», який допоможе вам кожен раз отримувати користь з власних помилок. Причому не тільки в трейдингу, але і в житті.

Стійкість в дії: «Метод погляду удалину і вшир»

форекс Метод погляду удалину і вшир

• Подумайте про втрату / просідання / помилку, яка сталася з вами останнім часом. Подивіться на неї немов крізь довгофокусний об`єктив - подумки озирніться на цю подію через шість місяців, 12 місяців, 2 роки в майбутньому і уявіть. - «Що ви помітили? Яка перспектива б у вас була, якщо озирнутися і подивитися на цю подію з майбутнього? »

• Подумайте про втрату / просідання / помилку, яка сталася з вами останнім часом. Подивіться на неї немов крізь ширококутний об`єктив. - «Який урок я можу отримати з цього? Що ви помітили? »

Торгівля на форекс кидає вам безліч викликів, тисне і часто надає періоди випробувань. Трейдери втрачають, вони роблять помилки і стикаються з важкими періодами на ринку, вони відчувають просадки і збиткові угоди. Що відрізняє тих, хто «приходить в норму», продовжує йти, і, в кінцевому підсумку, доходить до кінця, від тих, хто стає жертвою ситуації? Витривалість - стійкість - є вирішальним фактором.

«Я не можу уявити собі більш важливу психологічну характеристику для успіху в трейдингу в довгостроковій перспективі, ніж психологічна стійкість. Стійкість визначається декількома способами, в одних випадках як процес, в інших випадках як характерна риса. У всіх випадках, стійкість передбачає вплив стресових умов і здатність підтримувати високий рівень соціального, емоційного та професійного функціонування при даному впливі. Мій досвід роботи з трейдерами показує, що навіть найуспішніші з них проходять через періоди просадок. Іноді трейдер відчуває просадки досить тривалий час і втрачає досить значна кількість коштів. Деякі трейдери оговтуються від цих втрат, інші ні ».

Бретт Стінбарджер

Згадайте останні кілька місяців своєї торгівлі. Коли і яким чином ви відчували щось подібне?

Вправа: Визначте свою стійкість до втрат шляхом самооцінки

форекс Визначте свою стійкість до втрат шляхом самооцінки

Дайте відповідь на кожне з наступних тверджень «так» або «ні».

1. У мене є цілі в своє майбутнє торгівлі, які мотивують і спонукають мене до досягнення.

2. Я легко торгую знову після втрати або помилки (зберігаючи жорстку дисципліну).

3. Я не падаю духом, коли ринок рухається дуже повільно, або відкладаю досягнення мети, якщо знаходжу поточне завдання нудною або неприємною.

4. Я знаходжу творчі шляхи прийняття виклику.

5. Перебуваючи під тиском, я рідко відчуваю себе безпорадним або вибитим з колії.

6. Я не дозволяю важким періодам, в яких у мене було всього лише кілька виграшних угод, вплинути на мою впевненість в собі.

7. Коли мені кинуто виклик, я можу мобілізувати в собі широкий діапазон позитивних емоцій, підтримую бойовий дух і зберігаю почуття гумору.

8. Я знаю, як мотивувати себе в несприятливих умовах.

9. Якщо я починаю свою торгівлю погано, наприклад, з програшної угоди, я легко зберігаю позитивний настрій, впевненість в собі і дисципліну.

10. Падіння продуктивності я сприймаю як тимчасове явище.

Чим більше у вас позитивних відповідей, тим більше ваша стійкість. Якщо ви помножите загальне число позитивних відповідей на 10, то отримаєте результат, виражений в процентному співвідношенні. Наприклад, 6 «так» = 60%. Це ваша поточна оцінка стійкості.

Запишіть свою оцінку, а також відзначте ті питання, на які ви відповіли негативно. Це ключові напрямки, в яких вам слід удосконалюватися. Який з них (у разі якщо б ви могли відповісти на нього «так»), на вашу думку, зробив би найбільший позитивний вплив на результати вашої торгівлі? Ви можете це зробити своєю основною метою в плані розвитку стійкості.

мислення

форекс Мислення

Психологічна стійкість - це образ мислення, це те, як необхідно поводитися в психологічно складних ситуаціях. В її основі лежить вибір ваших думок в цих ситуаціях, ваших слів, адресованих самому собі, а також ваших переконань, відносини і сприйняття.

На схемі, наведеній нижче, показано, як працює ваше мислення. Пусковий подія, наприклад, збиткова угода, фільтрується за допомогою мислення трейдерів через призму їх переконань, поглядів, уявлень, і це створює імпульс і серію подальшої поведінки і дій, які потім відображаються на продуктивності трейдерів. Пусковий подія може бути однаковим для різних трейдерів, проте результати, тобто їхня реакція, можуть значно відрізнятися в залежності від їх мислення і сприйняття даної події. Таким чином, наші результати насправді визначають не події, які з нами відбуваються, а наше мислення, яке обумовлює нашу реакцію.

Психологічна стійкість - це образ нашого мислення

(А) Пусковий подія (тригер)

- Внутрішнє / зовнішнє

- Втрата

- Та, що просіла

- Помилка

(Б) Переконання (мислення)

- Сприйняття

- Ставлення

- Переконання

- Думки

- Упередження

- значення

(Яка думка виникла у вас в голові в момент походження пускового події (або після нього)

(В) Наслідки

- Емоції (що ви відчули)

- Поведінка / дії (як ви відреагували?)

ефективна торгівля

Навчання трейдера витривалості: Уроки когнітивної психології

форекс Навчання трейдера витривалості

Стійкості можна навчитися.

Дослідження вчених в області психології показали, що для того, щоб справлятися з осіданням (і будь-якими іншими негативними ситуаціями в житті) і зберігати стійкість, необхідна наявність трьох факторів:

1. Сприймати цю подію як тимчасове;

2. Сприймати цю подію як локальне;

3. Сприймати цю подію як мінливе.

(Це ситуація, яка швидко проходить; це лише єдина ситуація, і я можу її змінити).

Те, як ви інтерпретіруете події, які відбуваються з вами, є вирішальним фактором в тому, який досвід ви отримаєте з них, як ви відреагуєте на них, і яка буде ваша продуктивність після них. Ви самі надаєте значення тієї чи іншої події.

Дослідження, проведене Мартіном Селігманом (президент асоціації американських психологів, автор книг «Як навчитися оптимізму», «Нова позитивна психологія» та ін.) Доводить, що люди, які використовують оптимістичний стиль погляду на події у своєму житті, не тільки постійно випереджають людей з песимістичними поглядами, але вони також більш щасливі і довше живуть. Оптимістичний стиль пояснення, зокрема, про поганих події, сприяє розвитку витривалості: песимістично налаштовані люди мають більше шансів втратити впевненість і мотивацію після серії збиткових угод, ніж оптимістично налаштовані. Також розвиток у трейдерів оптимізму може в подальшому розвинути в них витривалість, що, природно, є одним з ключових складових стійкості. Песимістично налаштовані трейдери в момент настання якої-небудь негативної події, наприклад, великих втрат, тривалого періоду осідання, допущення помилки і так далі, завдяки своїм поглядам будуть менш витривалі, в результаті чого такі форекс трейдери, можливо, так і не розкриють повністю свій потенціал.

  • Як ви справляєтеся з осіданням в даний час?
  • Який сенс ви вкладаєте в поняття помилки, втрати, просадки?
  • Яким чином, змінюючи свій підхід до таких подій, ви могли б підвищити свою продуктивність?

Два інших фактори вимірювання стійкості до осіданням

форекс Два інших фактори вимірювання стійкості до осіданням

Психологічна стійкість має вирішальне значення для успіху в трейдингу в довгостроковій перспективі. Однак я відчуваю, що є ще два вимірювання рівня стійкості трейдерів, які є важливими і впливають на психологічне функціонування трейдерів.

Торговий капітал

Розмір вашого торгового капіталу має значення, оскільки це не тільки визначальний фактор розміру капіталу, яким ви можете торгувати, і позицій, які ви можете відкривати, але, що найголовніше, він в значній мірі сприяє тому, як ви себе почуваєте. Це ваш рівень впевненості та спокою, послідовність десятків прийнятих вами рішень і ризиків, на які ви йдете або не йде, а також ваші здібності справлятися з майбутніми втратами.

фізична енергія

Ваша фізична енергія впливає на вашу здатність мобілізувати і підтримувати високу інтенсивність емоційних станів, таких як мотивація, впевненість, ентузіазм і зосередження, а також перебування в стані зібраності в той момент, коли ви перебуваєте під тиском. У важкі часи ви часто використовуєте значна кількість інтелектуальної та емоційної енергії, щоб впоратися з ситуацією, і тому ваші фізичні запаси енергії набагато легше виснажуються, і рівень вашої стійкості знижується.

Зосередження на підтримці енергії на високому рівні корисно для всіх трейдерів, що особливо важливо в стресові періоди, під час яких ви, швидше за все, жертвуєте своїми хорошими звичками і віддаєте всю свою енергію для того, щоб приділити більше уваги ринків.

Існують чотири ключові чинники для створення і підтримки фізичної стійкості:

• Сон (6-8 годин на добу)

• Прийом їжі і напоїв (уникайте надмірного вживання цукру і кофеїну, пийте більше води)

• Фізичні вправи (5 разів на тиждень приділяйте по 30 хвилин помірної фізичної активності, краще з ранку)

• Відпочинок і релаксація (відновлення працездатності та вільне проведення часу)

Стань стійкий до осіданням!

форекс Стань витривалим

Злети і падіння в трейдингу є нормою, а не винятком. Бути стійким, вміти справлятися з невдачами і бути в змозі зберігати впевненість, спокій, самовладання і дисципліну має важливе значення для досягнення успіху в торгівлі в довгостроковій перспективі. Стійкість іноді розглядається як характерна риса, проте роботи Селигмана та інших вчених демонструють те, що витривалості і стійкості можна навчитися.

Підведіть підсумок оцінці своєї стійкості, зміцните свої сильні сторони і постарайтеся підтягти свої слабкі сторони виходячи з тверджень, на які ви відповіли «ні» (див. Вище). Можливо, для цього вам буде потрібно використовувати концепцію «погляду удалину і вшир», що дозволить вам внести зміни в свої перспективи, або ж вам доведеться переглянути значення, яке ви даєте тих чи інших подій, і ваші думки щодо них.

З повагою, Павло

TradeLikeaPro.ru