Deutsche Bank йде з США

Deutsche Bank розглядає можливість згорнути свої операції в США на тлі юридичних і капітальних витрат, відповідно до кількома звітами.

Bloomberg і німецька газета Sueddeutsche Zeitung повідомляють, що управління в банку обговорило скорочення інвестиційних банківських операцій в США, щоб заощадити гроші.

У той же час, німецька газета Die Welt am Sonntag повідомляє, що відкат операцій США може бути частиною угоди з Департаментом юстиції США (DOJ) з продажу іпотечних цінних паперів напередодні 2007 житлової кризи в США.

Deutsche Bank занурилася в кризу після того, як з'явилися повідомлення про те, що Департаментом юстиції США вимагає для врегулювання конфлікту $ 14 млрд (£ 11, 5 млрд) від найбільшого банку Німеччини.

Генеральний директор Deutsche Bank Джон Круа був змушений повідомити ринку, що банк не буде платити таку величезну суму, і очікується, що в кінцевому підсумку штраф буде набагато нижче. Круа також повідомив, що банк не планує залучати додатковий капітал. Проте, скорочення на інвестиційно-банківських операцій США може стати способом залучення капіталу всередині країни, як як це потрібно Deutsche Bank. Банк зобов'язаний виділити певну кількість капіталу для фінансування інвестиційних банківських операцій, і якщо ця діяльність зменшується, тоді капітал звільняється.

  • Близько 10% від загального числа співробітників Дойче Банку базуються в Північній Америці, що еквівалентно трохи більше 10000 чоловік.