Депозит

Що таке депозит форекс?

Депозит - грошова сума, передана в банк або інша фінансова установа вкладником на деякий, нестрого певний термін.

Якщо мова йде про банківський вклад , то ми маємо фактичний борг банку перед клієнтом, який виплачується через час, певне договором вкладу, при цьому вкладник отримує додаткові відсотки за рахунок того, що банк пускає отримані кошти в оборот.

В біржовий термінології під депозитом розуміється грошова сума, яку учасник ринку вносить на свій торговий рахунок, відкритий у брокера, дилінгового центру або банку, для самостійного здійснення операцій на біржових майданчиках. Крім того, депозит форекс - це страхову заставу для брокера при використанні кредитного плеча.

Які види депозиту бувають?

Умовно депозит при торгівлі на валютному ринку Форекс можна розділити на три види:

  • Особисті кошти трейдера

Це гроші, які трейдер вніс на свій депозит і якими він може розпоряджатися на свій розсуд.

  • Бонусні кошти брокера

Це кошти, які нараховуються на торговий рахунок брокером в рамках будь-якого конкурсу або акції. Як правило, ці гроші призначені суто для торгівлі і недоступні для виведення або доступні після виконання ряду певних умов.

  • Віртуальні кошти

Віртуальні кошти, які нараховуються брокером при торгівлі на демо-рахунку. Чи не представляють собою будь-які цінні папери.Природно, ні про яке введенні / виведенні коштів на демо-рахунок мови не йде.

Де відображається депозит форекс?

Розмір свого депозиту можна побачити в особистому кабінеті трейдера на сайті брокера або ж в самому терміналі MetaTrader 4 у вкладці «Термінал».

Відображення розміру депозиту в терміналі MetaTrader 4

Який мінімальний депозит потрібен для торгівлі на форекс?

Серед початківців трейдерів і трейдерів, які тестують торгові стратегії, користується популярністю форекс малий депозит. В даний час практично всі форекс брокери і дилінгові центри надають рахунки на зразок «Мікро» або «Міні», які серед трейдерів отримали назву «центовик». Перевага цих рахунків полягає в тому, що мінімальний депозит на них може становити від декількох центів. Такі рахунки не підходять для заробітку, а є оптимальним варіантом для переходу з демо-рахунку на реальний і тестування торгових стратегій форекс.

Чи можна торгувати на форекс без депозиту?

Як це не дивно звучить, торгувати на форекс можна і без депозиту. Тут можливі два варіанти:

  • Участь в конкурсах трейдерів

Форекс брокери і дилінгові центри періодично проводять форекс конкурси, участь в яких можуть взяти всі, без винятку, трейдери. Як правило, конкурси трейдерів проводяться на демо-рахунках, однак призом є реальні кошти, на які вже можна буде торгувати.

  • Постинг на форекс форумах

Деякі форекс форуми нараховують користувачеві певну суму за написання постів чи коментарів в темах форуму. Якщо у трейдера є чим поділитися (флуд на таких форумах не вітається і жорстко присікається), то за свої пости воно отримує гроші, які перераховуються йому на торговий рахунок.Як правило, ці кошти приходять у вигляді бонусу, доступного для торгівлі. Прибуток, наторгували за допомогою таких бонусів, є вже особистими коштами трейдера.

Корисні статті по темі

  • Мінімальний депозит на Форекс
  • 10000 $ або 10000 центів: стандартний і центовий рахунки в вашому терміналі
  • Торгівля на Forex на весь депозит - гра в футбол на мінному полі
  • 3 способу торгувати на Форекс безкоштовно