Демо рахунок в бінарних опціонах: обережно

Знайомство з бінарними опціонами у новачків зазвичай починається з демо-рахунку. Ні, бувають звичайно істеричні тітки, що хочуть відразу заробити мільйон в бінарних і закладають квартиру, але це до психіатрів.

А розумна людина спочатку спробує, а потім буде робити висновки. Що ж нам, власне кажучи, дає демо і чому це досить шкідлива штука?

Зараз розберемося.

Навіщо потрібен демо-рахунок

Ну зрозуміло щоб зрозуміти, де у брокера розташовані дві кнопки. На перший погляд, переваги демки цілком очевидні:

 • дізнаємося платформу;
 • вчимося тикати 2 кнопки;
 • весело ризикуємо віртуальними грошима;
 • набираємо "досвід".

Так, щось на позитив не тягне. А чому? Правильно. Тому що справжня мета будь-якого демо-рахунку зовсім в іншому. А саме:

 • брокер "підсаджує" на легкість процесу;
 • віртуальні гроші дуже легко витрачати - і ви втрачаєте пильність;
 • нерідко демо-рахунок дається тільки після поповнення депозиту на певну суму.

Бінарні опціони - це і правда 2 разнесчастную кнопки. Так чому ж можна навчитися в демо, тому як в них тикати? Що ж.

Як бачимо, у IQ досить функціональний демо-рахунок, хоча багато настройки заблоковані. Але для ознайомлення вистачить.

А з віртуальними грошима взагалі, весела історія. Будь-які гроші, які нічого не варті, дають нам лише одне - ми з усмішкою їх витрачаємо, не замислюючись про обережність і фінансовому менеджменті.

У Форексі розумні трейдери за раз можуть поставити не більше 2% від депозиту. НЕ БІЛЬШЕ. Тобто аж 20 $ c 2000 $. На демо рахунку я знаю, чим ви будете займатися. А ось чим:

 • поставили 20 - сподобалося;
 • поставили 100 - втратили;
 • поставили 200 - втратили;
 • поставили 400 - вгадали;
 • поставили 1000 - втратили.

І так поки демо не огорнули в 0. Багато чому навчилися? Просто казково. А втім, спробуйте самі.

Онлайн демо рахунок

У Альпарі є повнофункціональна демо-версія, з усіма інструментами, які пропонують брокери бінарних опціонів. Мало того - для її використання взагалі не треба реєструватися. Вона розташована ось тут у них на сайті (правда, може не працювати у вихідні, коли немає торгів). Ні в чому собі не відмовляйте.

Основні функції демо рахунку від Альпарі

 • High/Low Класика жанру. Вище або нижче, Call або Put. Найпопулярніший варіант в бінарних опціонах.
 • Quick Options А це ті ж турбо-опціони, що є у IQ Option і інших. Експірація на 2 хвилини максимум.
 • One Тouch Тут нам потрібно вгадати, чи торкнеться ціна певного значення. Якщо так - чудово. Якщо у вас часто буває, що ви вірно вгадали напрямок ціни, але пролетіли з експірації - One Touch (один дотик) вам знадобиться
 • Range High/Low Ну а тут потрібно передбачити діапазон, в якому рухається ціна. Діапазон обмежений двома значеннями.

Як бачите, тут представлені всі необхідні інструменти. А на демке представлені реальні котирування, так що можна отримати більш ніж наочне уявлення про те, що ж таке бінарні опціони.

Віртуальні гроші

Демо-рахунок вабить віртуальними тисячами і десятками тисяч. Скажімо IQ дає 1000 $, Binary - 10000 $, Dukascopy - 50 000 $ і так далі. Так брокеру не шкода, про що ви. Він може і мільйон нам дати.

Ось тільки нічому тлумачним ви з цими віртуальними грошима не навчитеся.

Краще торгувати реально по 1 $, ніж на віртуальні мільйони.

Шкода, що приносить демо-рахунок, вельми відчутний. Я це бачив багато разів. Трейдер починає хвацько працювати з демо, накліківать собі 3000% прибутку і весь такий задоволений йде на реальний рахунок.. щоб все втратити.

Мила дівчина Ірина показала чудеса інтуїції, і не знаючи технічного аналізу, збільшила свій демо рахунок в 23 рази. Як? Так просто пощастило, на азарті. На реальному ж рахунку вона спустила 8 депозитів, перш ніж у неї почалося виходити.

Чому? Що трапилося? А що тут незрозумілого. Бінарні - це все або нічого Принцип такий, простий, як тапок. Ось поставили ви 1000 $ на 5 хвилин експірації. І через 5 хвилин вони або збільшаться на відсоток доходу (скажімо, вийде 1800) або ви отримаєте дірку в кишені. Повний 0.

Тільки що у вас була тисяча доларів, а тепер її немає. За 5 хвилин. А чому? Та тому що ви звикли на демо-рахунку розкидатися грошима. Там вони втратили свою цінність. Там не було страху, обережності, тактики і стратегії. А в реальності все це захоплює свідомість трейдера зі страшною силою - і він втрачає.

Ось чому на демо засиджуватися не потрібно. Перевірили платформу брокера, сподобалася вона вам? Якщо так - то починайте займатися з справжнім демо. І воно, до речі, не у брокера. А де?

Як же правильно використовувати справжній демо-рахунок

Справжній демо-рахунок - це живої графік Ось так, дуже просто. Від брокера нам потрібні тільки 2 кнопки, і нічого там більше робити. А ось на живому графіку ми бачимо те, заради чого ми і зайнялися бінарними опціонами: ціну. Ми бачимо рух ціни і вчимося її передбачати.

Саме тут ви повинні тестувати свої стратегії і тактики. За допомогою стрілок відзначайте свічки, на яких вам хочеться увійти в угоду, лініями тренда відзначайте той напрямок, куди піде ціна.

Вчіться передбачати, а не гадати. Технічний аналіз нам на допомогу.

Достатньо всього години такої практики, і ви зрозумієте - нічого-то ви про рух ціни не знаєте. А все віртуальні мільйони на демо-рахунку не дають нічого, крім азарту, Мартінгейла і інших радощів життя.

Торгівля бінарними на реальні гроші: коли?

Коли досягнете успіхів на живому графіку, коли ж ще. І коли ви свикнітесь з тим, що справжній трейдер завжди контролює свої витрати.

Мистецтво трейдингу - це перевага вдалих угод над невдалими. А зовсім не безперервний переможний марш.

Чому? Ну ось ви заробили за день 1000 доларів, приємно? Зрозуміло. А на наступний день втратили з них 800. Потім ще заробили 400, і втратили 500. І так весь тиждень. Підводите підсумки наприкінці тижня - у вас МІНУС в кілька сотень доларів.

А ось був би плюс, БУДЬ, навіть 5 доларів - ви вже могли б сказати, так, це успішна тиждень.

Ніколи не буває занадто довгих успішних серій торгів. За успіхами завжди слідують невдачі. Завжди позитивні угоди супроводжуються негативними.

Те вгору, то вниз - на цих гойдалках і вчиться трейдер.

Тому переходити на реальний потрібно лише з цим розумінням. Усвідомленням того, що працювати потрібно лише рівними ставками. Не треба подвоювати або вчиняти. Не треба відіграватися.

Ваше завдання - залишатися в плюсі, а зовсім не отримати всі гроші відразу. І навчитися цьому на віртуальних грошах вийде.

Брокери з демо-рахунком

Зараз демки надають практично всі брокери. Деякі щедро відслюнявити вам віртуальні гроші, це, скажімо:

 • IQ Option;
 • Binary. com;
 • WForex.

Інші дадуть демо-рахунок лише після поповнення реального:

 • 24 Option;
 • Utrader;
 • DragonOption.

Демо від Dukascopy

Думаю, вам буде цікаво поглянути, як виглядає демо у крутого відомого брокера. Мінімальний депозит на бінарних у нього 1000 доларів, це вам не уті-путі.

Dukascopy - це компанія, розташована в Швейцарії. Вони відкривають справжній рахунок у швейцарському банку, хеджируют ризики, пов`язані з бінарними і так далі. Відкрити у них реальний рахунок до 10000 доларів можна по скан паспорта, все що вище - після особистого візиту. Загалом, все суворо.

А ось на їх демо, ви і самі можете зареєструватися. Виглядає ж воно ось так:

Dukascopy - приклад того, як може сильно відрізнятися платформа і як добре, що її можна помацати заздалегідь. До речі, на рахунок вони щедро видають 50 000 віртуальних доларів, щоб прям зовсім було цікаво.

Взагалі, практично будь-який брокер дасть вам демо, досить лише попросити через технічну підтримку. Але з менеджерами краще спілкуватися лише при нагальній потребі, щоб не капали зайвий раз на мізки.

Власне кажучи, тому-то і зроблена система, що демо видається за запитом. Таким чином вас м`яко підштовхують до спілкування з менеджером брокера, а у нього завдання просте - крутити нас на обороти. Ну да йому перепаде - це ми тільки самі вирішувати будемо.

Демо кратіческая підсумки

Ось так. Демо-рахунок - штука хороша, для ознайомлення, але захоплюватися їм не потрібно. Психологічна різниця між демо і реалом - колосальна. Навчання починається тільки з торгів на реальні кошти.

І робити це потрібно мінімальними ставками. Інакше, ви заплатите за навчання занадто великим злитим депозитом (новачки завжди зливають). І навіщо, якщо можна обійтися малими засобами?

Тому. Посиділи на демо-рахунку, освоїлися, потренувалися - і вперед, в світ роботи з реальними грішми. Але тільки спокійно і без азарту.