Новини ринку криптовалюта # 5

Майнер проігнорували перший дедлайн на підтримку BIP 148

Велика частина біткоіни-Майнер проігнорувала першу контрольну дату по активируемого користувачами софтфорку BIP 148, в результаті зросла ймовірність поділу блокчейна на дві незалежні ланцюга. Найімовірніше незабаром ми побачимо кульмінацію тривалих дискусій про подальший розвиток біткойнов. Однією з пропозицій є BIP 148, яке може покласти початок активації Segregated Witness (SegWit) в 00: 00 UTC 1 серпня. При такому розвитку подій всі призначені для користувача Ноди, що сигналізують про підтримку BIP 148, з цього моменту почнуть відкидати блоки, що не містять тієї ж підтримки до зазначеного терміну. BIP 148 і SegWit є сумісними оновленнями протоколу. Це означає, що користувачі, які не вчинили апгрейд, прийматимуть ті блоки, які сигналізують про підтримку SegWit або вже використовують цей протокол.

Резидентам Парку Високих Технологій Білорусі запропонували дозволити використання bitcoin

Експерти по проекту Декрету про Парку Високих Технологій Білорусі внесли ряд пропозицій про легалізацію операцій з криптовалюта і цифровими токенами для резидентів парку. Зокрема пропонується:1) Дозволити використання криптовалюта в цивільному обороті.2) Узаконити діяльність з використанням токенов, в тому числі містить ознаки біржової і банківської діяльності, інвестиційного фонду, включаючи довірче управління, Майнінг, створення і пропозиція токенов.3) Експертним співтовариством пропонується ввести в цивільний оборот новий засіб платежу - цифровий знак. Для передачі іншій особі прав, які підтверджуються цифровими знаками, досить передачі цього цифрового знака цій особі. Законодавство з цінних паперів, а так само банківської і біржової діяльності пропонується не поширювати на цифрові знаки та діяльність з їх використанням.

QIWI до жовтня відкриє приватну Blockchain-академію в Росію

Генеральний директор російської компанії QIWI в партнерстві з ІТ-школою Scream School заявили про відкриття Blockchain-академії. Сергій Солонін буде працювати з Scream School на індивідуальному одномісячного курсі для ІТ-фахівців. В рамках цього процесу практичні фахівці, в тому числі співробітники QIWI, нададуть студентам унікальні знання про принципи функціонування Blockchain, а також створення на його основі ІТ-рішень. Основний курс також включає ряд ноу-хау по роботі з криптовалюта, крім того буде висвітлюватися російський і міжнародний досвід регулювання. Крім цього будуть доступні матеріали по інфраструктурі Blockchain і безпеки, що є ключовою темою для російських компаній в світлі недавніх кібер-атак.
"Цифрова економіка в Росії вимагає щорічного введення 120 000 спеціалістів Blockchain, оскільки країна стає все більш вітає як технологію Blockchain, так і власну криптовалюта" - додає Сергій Солонін.

Goldman Sachs патентує Securities Settlement System.

Управління по патентах і товарних знаків США (USPTO) підтвердило патент Goldman Sachs на свою систему розрахунків за цінними паперами SETLcoin. Згідно підтвердженому документу, випущеному на цьому тижні, Goldman тепер є єдиним власником такого механізму. "Описана технологія відноситься до одного або декількох методів, систем, пристроїв і середах, які зберігають дії виконуються процесором, щоб по суті миттєво обробляти операції з цінними паперами на основі технології криптовалюта без ризиків, пов'язаних з традиційними технологіями розрахунку", - йдеться в описі системи SETLcoin, Засобами ЗМІ було проведено опитування, в якому запитували респондентів, чому такі інститути, як Goldman Sach, вважають за краще створювати власні майданчики для роботи з кріптоалютой. Більшість людей, які взяли участь в опитуванні, вирішили, що основною мотивацією таких дій є "необхідність здійснювати контроль".

Блокчейн відправляється до Вашингтона

Представники понад 70 компаній спустилися на Капітолійський пагорб щоб допомогти Конгресу прискорити роботу над питанням регулювання криптовалюта. Перший в історії Blockchain-день в Конгресі США був організований Палатою цифровий комерції і покликаний дати можливість високотехнологічним компаніям зустрітися з органами держ. влади, щоб описати свою роботу з технологією і швидко розвивається крипто-економікою. Періанна Борінг, президент палати, описала мета цього заходу як "спрямоване на полегшення відносин між blockchain-компаніями і посадовими особами", в той же час роблячи висновок, що США можуть випередити інші країни в цій галузі, якщо політики не проявлять ініціативу.
"Для ділових людей розумно мати відносини з їх представниками у владі, особливо в умовах високого ступеня регульованості деяких галузей, таких як фінансові послуги", - сказала Борінг, зазначивши, що це особливо вірно, коли бізнес-модель компанії перекривається з юрисдикцією федеральних агентств.