Огляд кредитних карт від банку Тінькофф: умови користування і приховані тарифи

Всім привіт! Ось і настав перший день літа, а це означає, що багато хто з Вас починають замислюватися про відпочинок, планувати поїздку до моря або на турбази. Будь-який відпочинок автоматично має на увазі прямі або непрямі витрати, але на які жертви не підеш заради гідних вражень і емоцій? !

А ось як бути в разі, якщо заздалегідь відкласти на літню поїздку не вдалося, а довгоочікувана відпустка не за горами? На допомогу прийде кредитна карта Тінькофф умови і її особливості ми зараз якраз і розглянемо.

Умови банківської кредитки Tinkoff

Однією з найбільш відомих і привабливих за своїми умовами є карта Tinkoff Platinum. Поговоримо про її ключових показниках:

  • Величина кредитного ліміту може становити до 300 тисяч рублів
  • Відсутність будь-якої плати за випуск продукту
  • Наявність пільгового (до 55 днів) періоду
  • Можливість випуску карти з чіпом Процентна ставка в діапазоні 25-50% річних на фактичний залишок заборгованості
  • За перший рік користування стягується комісія в розмірі 590 рублів
  • Участь в бонусних програмах, акціях і т. п.
За нею, як і по картах Тінькофф інших категорій, можливо зберігання власних коштів, що перевищують кредитний ліміт, наданий банком. Що цікаво, банк скасував нарахування відсотків на залишок коштів, що належить клієнту, хоча багато банків свого часу з успіхом пропонували таку послугу.

Якщо Ви вже вирішили випустити собі такий банківський продукт, рекомендую відразу ж підключити смс банкінг. Іншими словами, це повідомлення про всі витратах та надходжень на картковий рахунок, що приходить на мобільний телефон. Коштує воно всього 59 рублів в місяць, зате має максимальну інформативністю.

Обов'язковою є підключення програми по страховому захисті, яка становить, ні багато ні мало, 0, 89% щомісяця від суми заборгованості. Банком розроблені і спеціальні заходи, які покликані боротися з недобросовісними позичальниками.

Оскільки по карті передбачено внесення обов'язкового щомісячного платежу, то санкції за несвоєчасну оплату становитимуть 590 рублів штрафу, а в подальшому - і відсоток від суми прострочення. Виникнення прострочення супроводжують і відсотки пені, які необхідно сплатити додатково в розмірі 19% річних.

Як відбувається випуск і активація продукту

Не можна не відзначити, що банк враховує різні побажання своїх існуючих і потенційних клієнтів, передбачаючи все нові і нові зручності. Так, доставку карти можна замовити з будь-якого вказаною адресою - хоч на роботу, хоч додому. Поповнення карткового рахунку здійснюється абсолютно безкоштовно, через будь-яку з 300 000 точок, передбачених для цього у партнерів банку.

Ще простіше отримати карту Платинум. Нехитра анкета, яку можна заповнити за якихось 5 хвилин, і заявка на отримання кредитки Тінькофф пішла на розгляд. Після цього клієнту зазвичай дзвонить оператор банку для того, щоб уточнити інформацію по його анкеті. Як тільки кредитний ліміт схвалений банківської ризикової службою, очікуйте приходу кредитної картки протягом 1-7 днів.

Проте, поки що Ви ще не є банківським боржником, адже карта запечатана в конверті і не активована. Доки Ви не проведете її активацію, то не зможете ні знімати готівки, ні розплачуватися в торговельній мережі. Після активації кожен клієнт отримує ПІН-код, який необхідний для підтвердження покупок і переведення в готівку коштів.

Найкраще записати його, але заховати цю інформацію куди-небудь подалі від карти. Також її необхідно підписати, адже картка не буде дійсною без підпису її власника. Для цього передбачено відповідне поле на зворотному її боці.

В листі, в якому знаходиться банківська карта, додаються також тарифи на користування нею. Я настійно рекомендую ретельно ознайомитися з ними до моменту активації. Можливо, Ви передумаєте користуватися кредитним лімітом, ніж вбережете себе від сплати відсотків і цілого ряду комісій. До речі, не дивуйтеся, якщо в один прекрасний день Ваш кредитний ліміт буде збільшений без Вашого відома. Таку послугу банк надає тим своїм клієнтам, які часто користуються кредитом і регулярно його погашають.

Додаткові нюанси використання

Багатьох цікавить питання - чи можна отримувати готівку з кредитної карти Тінькофф? Так, це можливо, але за це доведеться сплатити, знову-таки, додатково. Це обійдеться клієнтові в 2, 9% від суми зняття та фіксованого комісії в 290 рублів зверху.

Взагалі, уникнути багатьох витрат міг би допомогти фінансовий калькулятор, на якому позичальник міг би отримати повну розкладку всіх витрат, які на нього чекають при користуванні кредиткою. Але, на жаль, на сайті банку в розділі, який стосується саме цього банківського продукту, такої послуги не передбачено.

Що цікаво, банком Тінькофф розроблена і бонусна програма, яка спрямована на те, щоб стимулювати клієнта за розрахунки банківською карткою в торговій мережі. За кожне використання йому нараховується певна кількість балів, виходячи з вартості покупок.

У процентному співвідношенні це становить 1% від витрачених коштів і, іншими словами, називається Кешбек, або поверненням витрачених грошей, що, звичайно ж, досить приємно. Такі бонусні бали можна витратити потім на послуги харчування або покупки залізничних квитків. До речі така опція є ще в одному непоганому продукті - карті Ренесанс банку, про яку я вже писав не так давно.

Але, знову ж таки, друзі, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Скільки б Вас ні зворушували ці та інші "подарунки", знайте, що їх вартість з лишком закладена у вартість інших банківських послуг, які доведеться сплатити. Скільки наших співвітчизників стало жертвами своїх споживчих звичок, а в підсумку, потрапили у фінансову залежність від банку, від якої не так просто позбутися ...

Не дивлячись на заголовок, яким я почав цю статтю - я все ж настійно не рекомендую витрачати кредитні кошти на майбутній відпочинок, який виявиться настільки дорогим, що стає позбавленим будь-якого сенсу. Подивіться на відгуки тих людей, які свого часу клюнули на вудку банківських агентів. Користуватися банківським кредитом Тінькофф можна в тому випадку, якщо Ви зможете до найближчої дати погашення повернути витрачені кошти повністю.

Намагайтеся зберігати більше, ніж витрачати, підписуйтесь на оновлення, щоб отримувати нові цікаві статті і до нових зустрічей на сторінках нашого блогу!