Огляд кредитної картки Ренесанс банку: плюси і мінуси

Доброго времени суток, читачі мого блогу.

Ви ще не є "щасливим" власником кредитної банківської карти, яка ефективно поєднує в собі засіб платежу і можливість доступу до банківської позичку? Якщо так - то пригадайте останню ситуацію, коли Ви потрапляли випадково на розпродаж в магазині і з гіркотою виявляли нестачу готівки для здійснення вигідних покупок.

Чи допоможе в такій ситуації кредитна карта Ренесанс банку - спробуємо відповісти на це питання.

Зміст

 • 1 Суть і особливості продукту
 • 2 Вимоги до потенційних клієнтів
 • 3 Як не платити за користування кредитом
 • 4 Додаткові опції карти
 • 5 Кредитна карта - вигідний помічник?

Суть і особливості продукту

На сучасному фінансовому ринку цей банківський продукт може стати оптимальною фінансовою підтримкою для широких верств населення, доступною практично в будь-який момент.

Особливу увагу позичальники за традицією приділяють прозорості умов кредитування, простоті оформлення та лояльною процентною ставкою. Сьогодні кожен користувач, який став клієнтом за цією послугою, може знімати традиційні готівкові, а також оплачувати будь-які послуги і товари в більшості торгових точок планети.

Основні характеристики кредитної картки:

 • Процентна ставка 24-36% річних
 • Відсутність плати за користування в перший рік обслуговування
 • Можливість встановлення кредитного ліміту до 300 тис.рублів
 • Безкоштовний випуск
 • Лояльний (пільговий) період до 55 днів
 • Можливість випуску карти з чіпом
 • Участь в бонусних програмах, акціях

Вимоги до потенційних клієнтів

Для тих, хто цікавиться питанням , як отримати кредитну карту банку Ренесанс, буде недаремна інформація про вимоги до потенційних позичальників:

 • Віковий ценз від 24 до 65 років
 • Російське громадянство
 • Постійна реєстрація в регіоні оформлення продукту
 • 3 місяці постійного стажу роботи по останнім місцем
 • Чистий дохід після сплати податків не менше 8 000 рублів (для жителів столиці - не менше 12 000 рублів)
 • Власний номер мобільного телефону

Як не платити за користування кредитом

Що таке пільговий період (грейс-період) знають не всі користувачі. А даремно, оскільки ця опція дозволяє користуватися банківськими грошима абсолютно безкоштовно! Протягом цього терміну Ви не платите зовсім ніяких відсотків, хоча, по суті, берете в борг кредитні кошти.

Для того, щоб зрозуміти суть пільгового періоду, потрібно знати, що складається він з звітного і безпосередньо платіжного періоду. Звітний в банківській практиці дорівнює 30 дням, які в середньому складають календарний місяць. Це той відрізок часу (наприклад, з 1-го по 30-е квітня), протягом якого клієнт здійснює покупки за допомогою кредитної карти. Після його закінчення формується звіт, в якому відображена інформація про те, скільки грошей і коли він витратив.

Нарахування відсотків в банку Ренесанс відбувається 25-го числа того місяця, який слідує за звітним, тобто, в нашому прикладі це буде 25-е травня.

Таким чином, якщо клієнт зробив покупку 1-го квітня, то у нього до найближчої дати погашення буде цілих 55 днів.Протягом цього терміну банк не буде нараховувати відсотки, якщо клієнт погасить суму покупок. Якщо ж він розрахувався картою 30-го квітня, то пільговий період становитиме 25 днів. Але це все той же пільговий період безкоштовного користування банківським кредитом. Досить повернути витрачені кошти до 25-го числа наступного місяця, щоб не платити за банківську позичку ні копійки.

Додаткові опції карти

Цікаво, що умови користування кредиткою стають все більш орієнтованими на різні потреби клієнта, а не тільки на кредитування. Так, карта дає можливість участі в бонусної, дисконтною програмою, яка передбачає нарахування балів під час кожної зробленої покупки. Суму накопичених балів в майбутньому власник картки може витратити в магазинах-партнерах банку для оплати різних товарів і послуг. Кожен бонусний бал є еквівалентом 1 рубля.

Для того, щоб стати щасливим володарем такої кредитної картки, клієнт може звернутися в будь-яке найближче відділення цього банку. Але є шлях набагато простіше - якщо у Вас є доступ до мережі інтернет, онлайн заявка дозволить оформити кредитку, не встаючи з-за комп'ютера.

Заповнити її зовсім нескладно: досить вказати дані про регіон, в якому Ви проживаєте, повних ПІБ і залишити контактний номер телефону. Про своє рішення щодо видачі кредитки і встановлення кредитного ліміту банківська служба повідомляє клієнту протягом години. Залишиться лише підійти в найближчий зручний відділення з оригіналами документів, підписати договір і почати користуватися перевагами карткового продукту.

Кредитна лінія відноситься до категорії відновлюваних - це означає, що всякий раз, коли Ви повертаєте частину витрачених позикових коштів, вони відновлюють колишній баланс, і Ви зможете користуватися ними знову.Для погашення також існує безліч способів - переклад з банківської картки, емітованої іншим банком, поповнення за допомогою грошового переказу або через більшість платіжних терміналів.

Плюс, у Ренесансу є один з найкращих інтернет-банкінгів для здійснення зручних платежів і управління доступними додатковими послугами.

Кредитна карта - вигідний помічник?

Ренесанс банк позиціонує свою кредитну карту, як продукт, який "завжди під рукою". І дійсно, немає необхідності носити велику кількість платіжних карт і готівки у власному гаманці. Все більше число торгових точок з радістю приймуть у Вас кредитку для оформлення покупки.

З огляду на той факт, що є безкоштовний пільговий період користування банківськими коштами і не стягується комісія за погашення позики, цей інструмент може стати справжнім помічником в непередбачуваних життєвих ситуаціях. Відгуки про це банківський продукт говорять про його переваги краще рекламних слоганів. "Зручно, практично, економно" - так відгукуються власники карти, які встигли оцінити вигоди від користування нею.

Однак, не дивлячись на всі плюси, я недолюблюю такі продукти. Мої передплатники вже знають - я категорично проти споживчих кредитів в цілому і будь-якого виду кредитних карт зокрема. Насправді вони переслідують тільки одну мету - підсадити вас на легкодоступні гроші (при цьому ще і неймовірно "дорогі"), яких у вас немає.

На цьому завершимо наш огляд кредитної картки банку Ренесанс. До нових зустрічей, друзі!