Crazy nippel system - ефективна скальпінговая стратегія

crazy-nippel-system

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила познайомитися вас з однією торговою стратегією з дзвінким назвою Crazy Nippel System. Давайте розберемося, наскільки ефективною вона є.

Рекомендації щодо застосування стратегії Crazy Nippel System

Стратегія Crazy Nippel System підходить для використання в будь-якій торговельній платформі. Валютні пари також можуть бути будь-якими. Найкраще дана стратегія працює під час Європейської та Американської торгових сесій. Стратегія Crazy Nippel System передбачає використання наступних тайм-фреймів: M1, M5, M15, H4 і D1.

На жаль, дана торгова методика не підійде для новачків. Для її застосування трейдеру потрібно освоїти такі теми:

 • Що таке дивергенція.
 • Рівні підтримки / опору.
 • Ковзаючі середні в ролі динамічних рівнів.
 • Price Action.
 • Мані-менеджмент.

Суть стратегії Crazy Nippel System

Стратегія Crazy Nippel System є скальпінговой, не дивлячись на це, вона передбачає аналіз старших тайм-фреймів. Дана торгова методика є досить ефективною і передбачає аналіз відразу п`яти тимчасових інтервалів. Довші часові інтервали необхідні для визначення глобальної тенденції на ринку, а більш короткі тайм-фрейми потрібні безпосередньо для торгівлі.

Хочу відразу зазначити, що якщо на більш старших тайм-фреймах не спостерігається чітко вираженої тенденції, від відкриття угод найкраще відмовитися.

Для аналізу ситуації, що склалася на ринку, нам потрібно перенести на графік ціни такі інструменти:

 • Індикатор RSI з періодом 7.
 • згладжені ковзаючі середні (період 21, 100, 50 і 150).
 • Смуги Боллинджера (період 200), де в однієї відхилення дорівнює двома, а у другій - трьох.
 • Індикатор Зигзаг.

Завантажити шаблон стратегії ви можете за посиланням, розташованій.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Після запуску стратегії перед вами повинна з`явитися така ж картинка, як на фото, розташованому нижче. crazy-nippel-system

Правила застосування стратегії Crazy Nippel System

Після запуску шаблону, трейдеру потрібно приступити до аналізу. Починаємо вивчати найдовший часовий інтервал.

 • На тайм-фреймі D1 потрібно визначити важливі цінові рівні, які неодноразово випробувала лінія ціни. На цьому інтервалі потрібно також порівняти зміни цінового рівня з індикатором RSI. У разі якщо розбіжності немає, тоді можна припустити продовження тренда, а в разі появи дивергенції, можна припустити швидку зміну тренда.
 • Далі ми переходимо до аналізу більш короткого тимчасового інтервалу - H Тут ми також виявляємо важливі цінові рівні і стежимо за показаннями індикатора RSI. На цьому тайм-фреймі ми так само, як і на попередньому тайм-фреймі, визначаємо напрямок тренда.
 • Далі переходимо до аналізу тайм-фрейму M15, де здійснюємо пошук важливих патернів. Також за допомогою індикатора Зигзаг шукаємо тренд і виявляємо екстремуми.
 • Потім на M1 і M5 здійснюємо пошук точок для входу в ринок. crazy-nippel-system
 • На хвилинному тимчасовому інтервалі вхід в ринок здійснюємо на основі показань індикатора RSI.

crazy-nippel-system

Після створення ордера визначаємо мета, покладаючись на важливі цінові рівні. Але угоди створюємо без Тейку та стопа. Закриття угод здійснюємо вручну при досягненні необхідного прибутку.

управління операціями

Для того щоб дана стратегія приносила прибуток, потрібно також правильно вести роботу з сіткою ордерів. У випадку якщо операція виявилася успішною, ми просто її закриваємо і чекаємо нового сигналу для входу в ринок. Якщо ж на ринку відбувається відкат після відкриття угоди ми на відстані 10-50 пипсов повинні створювати угоди в напрямку глобального тренду. Відстань між ордера в разі відкату визначається відповідно до особливостей використовуваної валютної пари, а саме з її рівнем волатильності.

При торгівлі золотом яку рівняє 20-40 пунктам, а для пари євро / долар - 10-25. Перші три угоди створюємо з однаковим лотом, а наступні 2 з подвоєним розміром. Важливо також, що на ринку не повинно бути відкритими більше п`яти позицій.

Якщо кількість ступенів в сітці істотно зросла, то краще за все фіксувати наявну прибуток, не чекаючи досягнення розрахункового рівня доходу. Це пов`язано з тим, що якщо поведінка цінового рівня розходиться з прогнозом, тому можна прийти до висновку, що аналіз був виконаний некоректно. У подібному випадку краще за все не ризикувати і не чекати виникнення збитків.

Норми мані-менеджменту

Так як ця стратегія передбачає створення сітки ордерів зі збільшеним об`ємом, то при її використанні необхідно строго дотримуватися норм мані-менеджменту. Згідно з рекомендаціями автора стратегії оптимальний розмір лота становить 0,01 на кожні триста одиниць валюти.

Крім того, слід перед початком торгів визначити для себе максимальне значення сумарного Stop-Loss, при досягненні якого ви закриєте всі активні позиції. Оптимальним значенням розміру лота становить 35% від обсягу депозиту.