Crazy nippel system - агресивний скальпинг для великих заробітків

Форекс стратегія Crazy Nippel System скачати відео Доброго вам дня. Ринок форекс, як відомо, дозволяє заробити багато грошей. Але чи зможете ви їх забрати? Валютний трейдинг - не місце для скигліїв. Сьогодні ми розберемо потужну стратегію з нашого форуму під назвою Crazy Nippel System. Якщо ви не в силах контролювати свої емоції, якщо ви перший тиждень на Forex і максимум на що здатні - це плакатися про втрачені ста доларах в затишному вконтактіке, то ця торгова система не для вас.

Характеристики стратегії Crazy Nippel System

Платформа: Будь-яка

Валютні пари: будь-які

Таймфрейм: D1 + H4 + M15 + M5 + M1

Час торгівлі: Європейська та американська сесії

Рекомендований брокер: Альпарі (ecn-рахунки)

База знань

Форекс стратегія CNS - база знань

Ця торгова система не для новачків. Нижче представлений список того, що необхідно знати для аналізу ринку по торгової стратегії Crazy Nippel System.

  • Сетапи Price Action
  • дивергенція
  • Сильні рівні підтримки / опору
  • Ковзаючі середні як динамічні рівнів

Правила торгівлі

PUBLISHED by catsmob.com

Я постараюся передати у вигляді короткого списку правила ТС, але він може служити тільки в якості шпаргалки в процесі торгівлі. Для повного розуміння правил дивіться відео на початку цього огляду.

Отже, наша мета - визначити напрямок для торгівлі по старшим таймфрейме, потім, визначившись з напрямком, відкривати ордера на більш молодших масштабах графіків.

1) Аналіз денних графіків

Наносимо горизонтальні рівні, RSI (з періодом 7), SMA з періодами 50, 100, 150 і 21; а також 2 пари стрічок Боллинджера 200 з відхиленням 2 і 3. Визначаємо сильні рівні, шукаємо фігури Price Action, звертаємо увагу на RSI і дивергенцію. Прочитуємо ЗАГАЛЬНУ картину, визначаємо куди найімовірніше буде рухатися ціна в короткостроковій перспективі.

Ідеологія цієї стратегії, стосовно аналізу рівнів - рівні торгуємо на відскік. Якщо був пробою, вважаємо, що він був помилковим, або як мінімум буде ретест рівня (повернення ціни до нього).

2) Аналіз H4

Відзначаємо рівні на H4 (не забуваючи про рівні з денних графіків), дивимося на найближчі рівні з D1, аналізуємо RSI і дивергенцію.

3) Аналіз M15

Міняємо період RSI на 9, додаємо на графік Zig Zag для більш наочного визначення тренда і мінімумів / максимумів. Шукаємо на графіку фігури подвійне дно / вершина, трикутники і т.п. Намагаємося відповісти на питання: «Що відбувається на графіку?»

4) Аналіз M5

Що відбувається на M5? Визначаємо в який бік будемо відкривати позиції, шукаємо локальний екстремум і намагаємося застрибнути на ньому - купити на перепроданості / продати на перекупленности.

5) Аналіз M1 (опціонально)

Входити можна як на М5, так і на М1. Входимо по RSI, мета - найближчий сильний рівень (найчастіше - скупчення ковзають середніх). Стоп-лосс і тейк-профіт відсутні, закриваємо угоди вручну при досягненні цілей.

Якщо по старшим таймфрейме (H4 і D1), незрозуміло що відбувається - не торгуємо.

управління ордерами

Форекс система CNS - управління ордерами

Ще одна важлива частина цієї стратегії - робота з сіткою ордерів. Все досить просто: якщо після відкриття ордера, ціна дійшла до нашої мети, закриваємося, чекаємо наступної угоди.

Якщо ж ціна продовжила рух проти нас, ми відкриваємо нові ордера після осідання на кожні 10-50 пунктів як тільки рух ціни знову сповільниться. Кількість пунктів залежить від поточної волатильності і волатильності пари взагалі. Наприклад, для золота це буде 30-50 пунктів, для EURUSD 10-30. Другий і третій ордера відкриваємо стартовим лотом, 4-5 ордера можна збільшити в 2 рази. Більше 5 ордерів в ринку тримати не варто.

При наборі великої кількості ступенів в сітці найкраще виходити в деякій прибутку, не чекаючи руху до розрахункової зоні взяття прибутку - раз ціна поводиться не так, як було заплановано, значить аналіз був не зовсім вірним і зайві ризики брати не варто. Краще синиця в руці, ніж журавель в небі.

Мані-менеджмент

Форекс стратегія CNS маніменеджмента

Оскільки використовується сітка ордерів (див. вище), та ще й зі збільшенням лота, мані-менеджмент в цій системі грає критичну роль. Якщо ви слабо розумієте що таке лоти і співвідношення розміру позиції до депозиту, можете закрити сторінку. Ви програєте.

Для тих же, хто розуміє важливість розміру позиції, автор дає наступні рекомендації: лот 0.01 на кожні 200-300 одиниць валюти.

Також варто визначити для себе сумарний стоп-лосс по кошику ордерів. Тобто момент, коли ви закриєте всі ордера, якщо сумарний збиток по ним досягне N%. Цей рівень кожен встановлює для себе, оптимальний варіант - 30-35%. Закриття за таким сумарним стоп-лосс відбувається вкрай рідко і компенсується високою прибутковістю системи в цілому.

підсумок

Форекс стратегія CNS підсумки

Форекс стратегія Crazy Nippel System володіє високою прибутковістю, але торгувати по ній непросто. Без дотримання мані-менеджменту ви програєте свій депозит з ймовірністю в 100%. Рекомендую також вивчити гілку системи на форумі, тому що там багато додаткових прикладів і відповідей автора системи на питання форумчан.

Завантажити шаблон для Metatrader 4

завантажити кнопка

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

Інструкція із встановлення