Індикатор cpi допоможе визначити патерни

Candlestick-pattern-Indicator

CandleStick Pattern Indicator є досить популярний серед трейдерів інструмент, який дозволяє максимально грамотно інтерпретувати патерни і отримувати точні сигнали для входження на ринок.

Індикатор CPI спеціально призначений для роботи з свічним графіком, він в змозі оперативно визначати всі існуючі патерни. CandleStick Pattern Indicator оптимально підходить для початківців трейдерів, які хочуть використовувати свічковий аналіз, але не володіють необхідним досвідом для оперативного визначення патернів.

Максимально точну інформацію даний інструмент видає на графіках від Н1 до D1.

CandleStick Pattern Indicator. особливості функціонування

Як саме працює індикатор CPI, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

indikator-cpi

Після того як CandleStick Pattern Indicator знайде один з патернів, закладених в його пам`ять, він сповістить трейдера за допомогою спеціального звукового сигналу, а також за допомогою стрілок відзначить місця для створення угод на придбання і реалізацію валюти. Крім того, індикатор вкаже назву виявленого патерну.

Індикатор CPI в змозі визначити до тридцяти найпоширеніших патернів, таких як моделі поглинання, Зірка, Доджі і т.д.

Установка і оптимізація індикатора

На сьогоднішній день даний інструмент знаходиться у вільному доступі і поширюється абсолютно безкоштовно, індикатор CPI завантажити ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Для того щоб встановити індикатор CPI, слід перенести файли, що знаходяться в архів, що скачав, в каталог даних вашої торгової платформи. Далі слід виконати перезапуск Метатрейдер 4, вибрати відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенести на нього індикатор з вікна навігатора.

Після того, як ви виконаєте описані вище дії, перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на розташованій нижче зображенні.

indikator-cpi-skachat

При необхідності ви можете внести настройки в наступні характеристики:

  1. Рядок «ShowStrongReversalPatterns» відповідає за пошук сильних фігур розвороту.
  2. Рядок «ShowWeakReversalPatterns» відповідає за визначення слабких патернів розвороту.
  3. Рядок «ShowContinuationPatterns» відповідає за відображення фігур продовження пануючої тенденції.
  4. Рядок «ShowUnclassified» відповідає за пошук фігур, що не входять в описані вище групи.
  5. У рядку «View-Bars» ви можете задати число японських свічок, яке будуть застосовуватися для визначення фігур на торговому графіку. Так, наприклад, якщо ви збираєтеся вести торги на тайм-фреймі Н1, то в цьому випадку в рядок рекомендується внести значення 350, а якщо на більш старшому тайм-фреймі, то число в цьому рядку повинно бути вище.
  6. Рядок «SellColor» відповідає за відтінок, яким будуть відображатися сигнали для ордерів на реалізацію валюти.
  7. У рядку «BuyColor» ви можете задати відтінок, за допомогою якого будуть відображатися ордера на придбання валюти.
  8. У рядку «TextColor» ви можете задати відтінок, за допомогою якого буде відображатися назва виявленого патерну.
  9. У рядку «Sound-or-Email-Alert» ви можете вибрати тип сигналу, що видається індикатором при виявленні патерну: звукове сповіщення або повідомлення на електронну пошту.

Після завершення процесу встановлення, необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого індикатор CPI почне функціонувати.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Застосування CandleStick Pattern Indicator для ведення торгів

Слід пам`ятати, що індикатор CPI є всього лише інструментом для виявлення різних фігур на графіці, які необхідні для аналізу ринку і ухвалення рішень про відкриття угод. Незважаючи на високу надійність даного індикатора, не слід відкривати угоди, грунтуючись лише на його свідченнях.

Для ведення успішних торгів, слід застосовувати CandleStick Pattern Indicator в парі з іншими інструментами, такими як рівні Фібоначчі, трендові лінії і т.д.

У процесі використання індикатора CPI не варто використовувати всі виявлені фігури, а відбирати лише найкращі. Далі ми розглянемо особливості застосування даного інструменту на конкретних прикладах.

indikator-cpi

На представленій вище зображенні представлений найпростіший приклад ведення торгів. На ринку панує висхідна тенденція, а ціновий рівень здійснює корекцію, що призводить до виникнення паттерна розвороту під назвою «Ранкова зірка». У цей момент індикатор CPI рекомендує створювати угоду на придбання валюти.

Для підтвердження отриманого сигналу застосовується сітка Фібоначчі, проведена від початку тенденції до її вершини. Таким чином вдається побачити додатковий сигнал в місці, де ціновий рівень відбився від рівня 61,8%, після чого знову продовжив зростати. Так як сітка Фібоначчі підтвердила сигнал індикатора CPI, що ми можемо сміливо створювати угоду на придбання валюти.

indikator-cpi

Ознайомившись з малюнком, розташованим вище, ви можете побачити, що на графіку сформувався патерн «Падаюча зірка», після чого індикатор CPI видав сигнал на реалізацію валюти.

Також на розташованому вище малюнку ви можете помітити, що ціна відштовхнулася від рівня опору, зазначеного помаранчевим відтінком, і почала рух вниз. Це є додатковим сигналом для створення угоди на реалізацію валюти. Крім того, на графік нанесена сітка Фібоначчі, ціна відбивається від лінії 61,8%, що є другим додатковим сигналом.

Якщо на графіку склалася така ситуація, то необхідно створити ордер на продаж в момент закриття третьої свічки фігури, а стоп-лосс виставити над локальним мінімумом.

Так як на графіку панує висхідна тенденція, а ордер створюється під час корекції, то угода буде короткостроковою. З цієї причини тейк-профіт повинен бути в два рази більше стоп-лосс. У процесі руху цінового рівня рекомендується переміщати стоп-лосс, щоб зробити ордер беззбитковим.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати CandleStick Pattern Indicator для отримання прибутку.