Контртрендовая стратегія tdi stress free

strategija-torgovli-protiv-tolpy

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію торгівлі проти натовпу TDI Stress Free. Абревіатура TDI розшифровується як Traders Dynamic Index, а приставка Stress Free означає, що торгівля по даній методиці не викликає стрес. В-общем, це дуже проста торгова методика, яка припаде до душі всім новачкам на ринку Форекс.

Рекомендації щодо застосування TDI Stress Free

Стратегія торгівлі проти натовпу TDI Stress Free підходить для використання на будь-якій валютній парі. Рекомендовані тайм-фрейми: H4 і D1.

Описувана сьогодні торгова стратегія є індикаторної. Вона передбачає використання наступних індикаторів:

 1. Heiken Ashi. Даний інструмент прибирає ринковий шум, що істотно спрощує визначення тренда.
 2. TDI.
 3. Стохастік з рівнями 20, 50 і 80.

Завантажити шаблон для стратегії TDI Stress Free ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Дана торгова методика може використовуватися на будь-якому активі. Щодо тайм-фрейму, чим більше він буде, тим рідше вам доведеться відкривати торговельну платформу. Так, наприклад, при використанні денного тайм-фрейму вам доведеться лише раз на добу відкривати MT4.

Правила застосування стратегії TDI Stress Free

Отже, спочатку трейдеру потрібно визначити глобальний тренд, потім потрібно дочекатися корекції ціни, а вірніше корекційний імпульс, який виявляється за допомогою індикатора TDI. Далі ми за допомогою цього ж індикатора будемо виявляти продовження першого сильного стрибка.

Перший стрибок ми визначаємо за допомогою Стохастика. Отже, зазвичай даний інструмент володіє двома рівнями 20 і 80, за допомогою яких визначаються зони перепроданості і перекупленності. Нагадаю, що якщо крива індикатора розташовується вище рівня 80, рекомендується тільки продавати, а якщо нижче рівня 20 - купувати.

tdi-stress-free

Стратегія TDI Stress Free передбачає використання кілька інших сигналів. Тобто, коли крива наближається до рівня 80, рекомендується розглядати довгі позиції, а якщо до рівня 20 - короткі. Не зовсім звична методика. Суть полягає в тому, що якщо був імпульс вгору і крива індикатора знаходиться в зоні перекупленності, то скоро ціна зробить відкат і знову зробити стрибок вгору. Нам потрібно шукати сильний поштовх, який зможе пробити важливі цінові рівні і закрити угоди по стопах інших трейдерів. Тобто, стратегія TDI Stress Free передбачає вхід в ринок проти натовпу.

Способи входу в ринок

У даної торгової методики є 2 способи входу в ринок, один на H4 і один на D1. Умови для відкриття ордера є простими.

Отже, угоди на продаж рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

 1. Крива Стохастика повинна розташовуватися нижче рівня 20.
 2. Зелена крива TDI повинна перетнути червону зверху вниз, причому обидві криві повинні перебувати нижче жовтої. Також зелена може просто відскочити від червоної, головне, щоб вони більше не перетиналися.

Хочу відразу уточнити, як виглядає відскік. На індикаторі він відображається у вигляді видалення кривих один від одного. Припустимо криві перетнулися, а після цього пішли один від одного - це і є відскік. Можливо також, що криві просто наблизяться, але не перетнуться, а потім підуть один від одного - це теж відскік.

strategija-torgovli-protiv-tolpy

Угода відкривається зі стопом, який розміщується на пару пунктів вище або нижче сигнальної свічки.

Закриття угоди рекомендується здійснити при появі одного з наступних сигналів:

 1. На графіку виникла свічка іншого кольору.
 2. Криві індикатор TDI перетнулися.
 3. Крива стохастика вийшла із зони перепроданості.

На наступній картинці прямими пунктирними лініями вказані відповідні точки для відкриття операції на продаж.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

strategija-torgovli-protiv-tolpy

Отже, угоди на купівлю рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

 1. Крива Стохастика повинна розташовуватися вище рівня 80.
 2. Зелена крива TDI повинна перетнути червону від низу до верху, причому обидві криві повинні знаходитися вище жовтої. Також зелена повинна відскочити від червоної, головне, щоб вони більше не перетиналися.

Закриття угоди на покупку рекомендується здійснити при появі одного з наступних сигналів:

 1. На графіку виникла свічка іншого кольору.
 2. Криві індикатор TDI перетнулися.
 3. Крива стохастика вийшла із зони перекупленності.

В ході тестування даної стратегії не важко помітити, що вона передбачає вхід всього на 2-3 свічки. Причому близько 80% угод є прибутковими. Так що після відкриття операції, максимум через 4 бари її потрібно закрити.

Плюс даної торгової стратегії полягає не тільки в тому, що трейдер витрачає мало часу для пошуку точки для входу в ринок, а й мало часу тримає угоду відкритою. Головний мінус даної стратегії полягає в невеликій кількості сигналів. Але цей мінус можна нівелювати якщо використовувати для торгівлі відразу кілька валютних пар. Творець даної стратегії веде торгівлю відразу на 28 валютних парах.

Автор стратегії радить також, як тільки ціна пройде в вигідному направлеіі 25 пипсов, перенести операцію в беззбиткове стан. На наступній картинці ви можете побачити приклад відкриття угоди на купівлю і продаж.

strategija-torgovli-protiv-tolpy

На наступній картинці ви можете побачити, що крива стохастика знаходиться вище рівня 80, криві перетинаються і розташовуються вище жовтої кривої. Це ще один сигнал для відкриття операції на покупку. strategija-torgovli-protiv-tolpy

Другий спосіб входу в ринок

Другий спосіб підходить для використання тільки на тайм-фреймі H4, застосовувати його на D1 не варто. Також до другого методу рекомендується вдаватися тільки в тому випадку, якщо немає сигналів за першим методом.

Відмінність другого методу від першого полягає в специфіці H4, який є більш швидким, ніж денний тайм-фрейм. У другому методі ми використовуємо інші рівні Стохастика. Для відкриття довгих позицій, крива стохастика повинна знаходитися вище рівня 50, а для продажу - нижче.

Для розуміння пропоную розглянути наочний приклад. Індикатор TDI показує сильний імпульс, а крива Стохастика розташовується вище рівня 50. Цифрою 1 вказана сигнальна свічка, після якої ми створюємо угоду на покупку. Стоп розміщуємо на пару пунктів нижче сигнальної свічки. Даний ордер закрився б по стопу.

Цифрою 2 позначений другий сигнал для входу в ринок. Закриття угоди ми б здійснили при появі на графіку червоною свічки і отримали б прибутковий ордер. strategija-torgovli-protiv-tolpy

додатково

Як додатковий метод можна здійснювати закриття позицій по часу. Припустимо відкритий вами ордер є успішним і три наступні свічки закриваються у вигідному для вас напрямку. В цьому випадку можна сміливо закривати активну позицію і фіксувати прибуток.

Ця методика створення позицій передбачає застосування класичних правил мані-менеджменту, згідно з якими оптимальним значенням лота для відкритих ордерів є 2-3% від обсягу депозиту.

висновок

Ця стратегія відрізняється простотою, так як в її основі лежать досить зрозумілі принципи. Завдяки наявності шаблону, вам не буде потрібно самостійно встановлювати інструменти на графік і виконувати їх оптимізацію.

Цю методику відкриття ордерів можна порекомендувати як початківцям трейдерам, так і тим, хто може похвалитися наявністю досвіду у веденні торгівлі.