Вартість авіаперельотів в РФ зросте

Шаміль Курмашов, заступник гендиректора з фінансів та управління мережею і доходами "Аерофлоту", сьогодні, в п'ятницю, заявив, що підвищення вартості обслуговування в російських аеропортах призведе до зростання цін на перельоти.

У московському "Шереметьєво" ціни на обслуговування піднялися на 16%, в "Домодєдово" зростання склало 8%, в калінінградському "Храброво" розцінки піднялися на 23%. За словами керівника, ціни продовжують йти вгору, незважаючи на те, що тарифи аеропортів регулює Федеральна служба по тарифах:

" Можна думати, що буде, коли ціни на тарифи відпустять у вільне плавання... Безумовно ми не можемо не перекладати ці витрати в ціну на квиток " - заявив Курмашов.

Нагадаємо, що на початку грудня глава ФАС Ігор Арьемьев висловив претензії до "Аерофлоту". За словами чиновника, після відходу "Трансаеро" з ринку вартість квитків "Аерофлоту" піднялася "надмірно":

" Тобто в даному випадку вони дозволяють заробляти собі в складній ситуації кризової, і у нас це викликає питання " - заявив Артем'єв, зазначивши, що для вирішення питань по ціновій політиці найбільшої російської авіакомпанії "доведеться не просто з ними поговорити ".