Налаштовуємо основні параметри скрипта і режим агента в tSLab

Вітаю шановні читачі, сьогоднішній пост я б хотів присвятити налаштування лабораторії TSLab. Про те, як налаштувати ТСЛаб для запуску скрипта в торгівлю на реальному рахунку, ми говорили минулого разу. Тому сьогодні поговоримо про налаштування безпосередньо скрипта.

В параметри скрипта можна дістатися натиснувши в будь-якому вільному місці редактора правою кнопкою миші і вибравши пункт "Властивості". Як ви вже помітили, тут є три закладки: скрипт, зовнішній вигляд і режим агента.

Почну з закладки "Скрипт", розповім про те, які параметри тут є і за що вони відповідають.

Основні налаштування

Група "Імітація портфеля" дозволяє вам вказати початковий капітал, для того щоб правильно порахувати приріст прибутку і максимальну просідання алгоритму. Майте на увазі: хоча на ф'ючерсах і не існує "плечей" як на форекс в чистому вигляді, фактично вони звичайно ж є.

Наприклад 1-е плече для ф'ючерсу Si зараз - це приблизно 65000р початкового депозиту. Якщо ж ви плануєте почати з меншої суми (наприклад з 20000р), то ваші ризики, втім як і потенційний прибуток, збільшуються приблизно в 3 рази. Т. е. Якщо в лабе на історії скрипт показував максимальну просідання 10%, то з вашим депозитом ця ж просадка становитиме вже 30%!

Наступна група - "Історичні дані" . Тут знаходяться параметри, які відповідають за вибірку періодів, на яких ви тестируете скрипт.Так само тут задається таймфрейм, на якому будуть проходити тести. Зверніть увагу на параметр "Дата до" і "Вик. Дата до". З їх допомогою можна відсікати відрізок "новітньої" історії.

Робиться це для того, щоб провести "Форвардна тестування". Суть його в тому, щоб оптимізуючи скрипт використовувати не всю доступну історію, а тільки перші 2/3 або ¾. Після того як ви отримали фінальні параметри, прийнято проганяти скрипт на частини новітньої історії.

Такий "фінт" дає можливість оцінити якість одержані параметрів і перевірити - як себе поведе ваш алгоритм при запуску на реальному рахунку.

Режим агента

Тепер пара слів про вкладку агент. Параметри з цієї вкладки починають працювати тільки при запуску скрипта в режимі агента. Вони використовуються для визначення дій при помилках або прослизання ринку.

Значення "Погані заявки по ринку" , дозволяє виконувати заявки з ціною гірше ринку як ринкові (за поточною ціною).

"Прослизання" - тут задається максимальна кількість кроків, прослизнувши які заявка все-таки спрацює. Т. е. Якщо ви вказуєте 300 кроків (що дорівнює 300 пунктам на Si і 3000 на Ri), а трапився геп на 500 - то агент не стане виконувати вашу заявку і пропустить сигнал.

"Дія автозакритія або автовідкриття" . Тут вказується кількість барів, протягом яких може бути виконаний сигнал, в разі його пропуску. Таким чином, якщо з якоїсь причини агент не відкрив позицію по сигналу на поточній свічці, він буде намагатися її відкрити протягом наступного кількості зазначених свічок.

"Виконувати входи або виходи відразу" . Якщо тут не встановити галку, то сигнал на вхід буде отрісовиваться і чекати вашого підтвердження.Т. е. Угода не буде відкриватися автоматично.

Ми розібрали основні настройки, які вам можуть знадобитися при роботі з платформою TSLab, якщо у вас залишилися якісь питання - залишайте їх у коментарях або пишіть мені через форму зворотного зв'язку в розділі "Контакти". До нових зустрічей!