Огляд компанії Уол-Март Сторз, Інк. (Wal-Mart Stores, Inc.)

Інформація про компанію Wal-Mart Stores, Inc.

Компанія Wal-Mart Stores, Inc. допомагає людям по всьому світу економити гроші і жити краще - завжди і скрізь - в її роздрібних магазинах, Інтернет магазинах і при використанні мобільних пристроїв. Компанія заслуговує довіру її клієнтів кожен день, надаючи широкий асортимент якісних товарів і послуг з щодня низькими цінами, виховуючи культуру взаємної поваги, чесності та різноманіття. У відповідності зі своєю ціновою політикою щодня низьких цін Компанія щодня встановлює низьку ціну на товари, щоб її клієнти були впевнені в тому, що ціни Компанії не будуть змінюватися через часті промо акцій. Компанія належить до сектору споживчих товарів і послуг

Компанія була заснована в 1969 році і є корпорацією, заснованої в відповідно до законодавства штату Делавер. Штаб-квартира Wal-Mart Stores, Inc. знаходиться за адресою: 702 Ю-З. 8-а стріт, Бентонвіль, штат Арканзас, 72716, США. Телефонний номер Компанії, включаючи міжміський телефонний код: +1 (479) 273- 4000.

Цінні папери компанії Wal-Mart Stores, Inc.

Звичайні акції Компанії пройшли лістинг на біржі New York Stock Exchange LLC, де вони торгуються під символом WMT Станом на 18 березня 2014 року в реєстрі акціонерів Компанії було зареєстровано 255 758 акціонерів. На вищевказану дату було випущено і знаходилося в обігу 3 229 175 401 звичайна акція. На 20 серпня 2014 року ціна закриття акцій склала 84, 58 долара США. Мінімальна і максимальна ціна акції за 52 тижні, що передували 20 листопада 2014 року, становила 72,27 і 85,64 долара США відповідно.

У 2014 і 2013 фінансовому році Компанія виплатила квартальні дивіденди в розмірі 1, 88 долара США на звичайну акцію за 4 кварталу і 1,59 долара США на звичайну акцію за 4 кварталу відповідно. В майбутньому виплата будь-яких дивідендів буде здійснюватися за умови прийняття Радою директорів рішення про оголошення дивідендів.

Додаткова інформація Wal-Mart Stores, Inc.

Звіти та інша інформація, представлена ​​Компанією в SEC, доступні безкоштовно на сайті Компанії за адресою //stock.walmart.com/financial-reporting/sec-filings/в міру публікації таких звітів на сайті SEC.