Огляд компанії Аллерган, Інк. (Allergan, Inc.)

Інформація про компанію

Багатопрофільна компанія Allergan, Inc. працює в сфері охорони здоров'я і спеціалізується на розробці і серійному виробництві інноваційних фармацевтичних, біологічних препаратів, медичних приладів і безрецептурних продуктів, які дають можливість людям жити більш повним життям - бачити краще, рухатися вільніше і виражати себе більш повним чином. Компанія відкриває, розробляє і виробляє в промислових масштабах широку лінійку продукції для офтальмологічного, неврологічного, урологічного та інших спеціалізованих ринків, включаючи ринок естетичної медицини і медичної дерматології, в більш ніж 100 країнах світу. Компанія належить до сектору охорони здоров'я

Крім того, Компанія є новатором в області досліджень і розробки спеціалізованих фармацевтичних, біологічних і медичних пристроїв. Зусилля Компанія з досліджень і розробки сконцентровані на продуктах і технологіях, пов'язаних з численними спеціалізованими областями, в яких Компания або вже веде свою діяльність, або планує вести її, оскільки там існують суттєві медичні потреби. Компанія доповнює свою діяльність в області досліджень і розробок своїм прагненням знаходити і отримувати нові технології в рамках ліцензування, спільних досліджень, а також на базі спільних підприємств і придбаних активів.

Компанія була заснована в 1950 році і потім в 1977 році була зареєстрована в якості корпорації, заснованої відповідно до законодавства штату Делавер. Штаб-квартира Allergan, Inc. знаходиться за адресою: 2525 Дюпонт Драйв, Ірвін, штат Каліфорнія, 92612, США. Телефонний номер Компанії, включаючи міжміський телефонний код: +1 - (714) 246-4500.

Цінні папери компанії Allergan, Inc.

Звичайні акції Компанії пройшли лістинг на біржі New York Stock Exchange LLC, де вони торгуються під символом AGN Станом на 14 лютого 2014 року в реєстрі акціонерів Компанії було зареєстровано близько 4 420 акціонерів. На 20 лютого 2014 року було випущено і знаходилося в обігу 298 467 649 звичайних акцій. На 20 серпня 2014 року ціна закриття акцій склала 210, 20 долара США. Мінімальна і максимальна ціна акції за 52 тижні, що передували 20 листопада 2014 року, становила 94,98 і 214,20 долара США відповідно.

У 2013 і 2012 фінансовому році Компанія виплатила квартальні дивіденди в розмірі 0, 20 долара США на звичайну акцію за 4 кварталу і 0,20 долара США на звичайну акцію за 4 кварталу відповідно. В майбутньому виплата будь-яких дивідендів буде здійснюватися за умови прийняття Радою директорів рішення про оголошення дивідендів.

Додаткова інформація про компанію Allergan, Inc.

Звіти та інша інформація, представлена ​​Компанією в SEC, доступні безкоштовно на сайті Компанії за адресою //agn. client.shareholder.com/sec.cfm в міру публікації таких звітів на сайті SEC.