Індикатор color levels спрощує роботу трейдера

indikator-color-levels

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Color Levels. У наш час існує маса різних індикаторів, які допомагають трейдерам успішно вести торгівлю на ринку Форекс. Багато новачків на ринку помилково припускають, що чим більше індикаторів на графіку, тим вище ефективність торгівлі. Насправді через великої кількості сигналів, що надходять від різних алгоритмів, новачки починають здійснювати велику кількість помилок, так як просто не встигають простежити за всіма індикаторами.

Більш досвідчені трейдери знають, що який би не був по ефективності індикатор, він буде приносити прибуток тільки в поєднанні з графічним аналізом. Тільки такий підхід до торгівлі може призвести до отримання стабільного заробітку. Для того щоб стати дійсно успішним трейдером, потрібно освоїти всі закони, яким підпорядковується ціна.

Важливі цінові рівні

Якщо ви хочете стати успішним трейдером, вам потрібно навчитися визначати важливі цінові рівні. Напевно ви вже знаєте, що саме біля таких рівнів ціна найчастіше розгортається.

За статистикою ті трейдери, які вміють правильно виявляти цінові рівні, найбільше заробляють на спекулятивних операціях. Дивний той факт, що цінові рівні є досить суб`єктивними, і кожен трейдер використовує свою техніку побудови.

color-levels-skachat

На важливих цінових рівнях грунтується велика кількість торгових систем і методів технічного аналізу. Наприклад, відомий всім метод Price Action не вимагає використання додаткових індикаторів і проведення технічного аналізу.

У торгову платформу Метатрейдер 4 впроваджені різні інструменти, які полегшують роботу трейдера. На панелі інструментів є спеціальні графічні інструменти, за допомогою яких можна будувати лінії, канали і так далі.

indikator-color-levels

Але ручне побудова всіх цих фігур, як правило, займає дуже багато часу. Тому багато трейдерів відмовляються від цієї роботи і обмежуються мінімальним набором інструментів. Але, як ми знаємо, в торгівлі потрібно враховувати всі фактори, в тому числі і незначні. Відмінним помічником у цій нелегкій праці є індикатор Color Levels, скачати який ви можете за допомогою посилання, розміщеної ніже.Установка даного алгоритму здійснюється як і будь-якого іншого індикатора. Потрібно завантажити архів і зберегти його в каталог даних. Потім потрібно перезавантажити торговельну платформу і вибрати валютну пару. Потім потрібно перенести індикатор з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

Опис індикатора Color Levels

Color Levels не відноситься до категорії звичних всім індикаторів. Справа в тому, що він не видає точних сигналів для входу в ринок, як це роблять звичні нам індикатори. Даний інструмент не малює гістограм, стовпців і ліній, через що він на перший погляд може здатися марним. Головна його перевага полягає в тому, що він робить проведення технічного аналізу більш зручним, що дозволяє значно заощадити час.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Як виглядає індикатор Color Levels в дії, ви можете побачити на наступному фото.

indikator-color-levels

Зверніть увагу на те, що індикатор відображає дані прямо на графіку ціни. Після перенесення індикатора на графік, з`явиться вікно, в якому буде вказано весь перелік інструментів, який буде доступний трейдеру. Щоб виділити якусь область, потрібно просто у вікні вибрати квадратик, який може бути зафарбовані або НЕ зафарбовані.

За допомогою даного інструменту набагато простіше побудувати важливі цінові рівні, досить просто клацнути на квадратик з лініями.

indikator-color-levels

Даний інструмент має велику кількість налаштувань, але лякатися їх не варто, так як в них розбереться навіть новачок. В налаштуваннях можна змінити кольори фігур, розташування вікна, його колір і стиль.

Кому варто звернути увагу на індикатор Color Levels

Даний інструмент є специфічним, він не видає сигнали для входу в ринок. Саме з цієї причини багатьом трейдерам він здається просто марним. Даний інструмент припаде до душі тим трейдерам, які торгують на основі власних спостережень, а також тим, які самостійно проводять технічний аналіз ринку.

Багато трейдерів годинами будують рівні підтримки, виявляють важливі патерни, стежать за коливаннями ціни. Ось саме для такої категорії трейдерів даний індикатор і призначається.

Color Levels припаде до душі також тим трейдерам, які вважають за краще короткострокову торгівлю, так як їм просто не вистачає часу довго будувати рівні підтримки і виділяти графічні фігури.

Індикатор Color Levels відноситься до категорії додаткових, але не обов`язкових індикаторів. Навіть якщо ви торгуєте тільки за допомогою радників і індикаторів, я рекомендую вам протестувати даний інструмент. Можливо, ви зміните свої погляди на торгівлю і зможете поліпшити прибутковість вашої торгової стратегії, доповнивши її важливими ціновими рівнями і пошуком важливих патернів.