CME. Стейт. 2-й тиждень грудня. Або як пересиджувати профіт доводячи до збитків.

Тиждень починався добре, з висить з проошлой тижні профітних угодою на / 6B.

Планувалося додаватися в неї, по ходу руху, але в якийсь момент я помилився в розумінні графіка і не побачив вчасно зміщення зон для угод. Шортовие угоди тримав занадто низько, хоча була можливість вийти з хорошим плюсом. Це звичайне емоційне залипання, коли сформувалася думка і перестаєш сприймати сигнали вже сізменівшейся картини.

Плюс перевищив ризик, спробував лізти парою контрактів і т. д. Рано ще, коротше..

У підсумку - спочатку стейт, а потім графік (все відбувалося в / 6B і / 6E)

За графіками видно що все крутилося в одній зоні. Ось ця пила на графіках утворилося, по моеому думку через невеликі обсяги. Або перекладалися між контрактами, або ще щось. Тобто явно не добрав, ММ не став гнати ціну вниз відразу. Хоча для себе я поки думка про даунтренде не змінив.

Фунт.

В євро картина з 9 грудня вже стала ясною, але сам дурень, тримав до останнього. Тобто одного разу не взяв пордка 70 пп, отримавши збиток по стопу в 80 ++ пп, хоча там ціна буквально кричала що піде вгору, а сьогодні не взяв профіт в 100+ пп, і отримав б у.

Для себе все частіше відзначаю заднім числом, що думка про зміну картинки буває вірне, але заліпнув не дію в момент чітко. Або мені це так здається. Буду записувати в днювання подібні висновки, а після звірюся.

Будь-яка критика, тролінг приймається.:) Основна біда, збільшення ризику в два раз. Чи не прокатали, будемо працювати в колишньому режимі.