CME. Доважок до ТС - формування Сетап і пастка для нетерплячих (жодних)

Один з сетап, який виникає в зонах # 1 і # 4 в базі описаної раніше.

У нас великий тренд вниз, від якого і виходимо. Зараз беремо фунт. Тобто краще шорти ніж лонги. Але шорт ми чекаємо з рівня пулбака, на фунті він зараз в зоні 1. 4850. Тобто якась проторговка раніше - типу мікрофлета, потім його (зону проторговкі) різко пробили вниз і пішли на 150 пп від пробою.

Зрозуміло тривати таке не може вічно, тому що не можуть все заробити на ринку, тому буде відкат. Відкат ми не беремо де завгодно, а чекаємо поки ціна повернеться в зону пулбака.

І ось ціна нарешті приходить туди. Тепер, коли вона різко розвертається знову вниз не потрібно туди лізти відразу. Навіть якщо ціна і пройшла 50 тиків.

Скрін М1!

Тому що, коли ви входите туди, вважаючи що ціна занадто низько пішла і ви залишитеся без профіту, пропустіть угоду, то ось що вийде. Причому цю протоку на Н1 намальований взагалі однією палицею, що ще більше вводить в оману через всякі ведмежі поглинання і іншу маячню.

Скрін М1

У вас просто не вистачить стопа щоб тримати шорт прям з самого лоя.

Це звичайні прімітінвие моменти в торгівлі, але саме на них багато хто попадається.

Тобто висновок простий - не входить угоду при першому ж великому протоці, вам брешуть. Зачекати краще поновлення локального екстремуму.

Якщо вийде так, що це протоку насправді розвороту, то потрібно знати що це явище дуже рідкісне, на моє стате таких випадку менше 10%. Тобто намагаючись влізти в кожен такий протоку ви возмете 9 стопів з 10 проти того, що один раз всього лише пропустіть угоду, якщо не будете в таке входити.

Краще не заробити, ніж втратити.