Класифікація радників Форекс

Радник Форекс - це звичайний алгоритм, запрограмований на основі тієї торгової системи, якій Ви володієте або плануєте опанувати. Можна сказати, що для того, щоб використовувати, радник необхідно володіти торговельною системою або, принаймні, вивчити її для того, щоб знати на якому ринку працює, дана торгова система, а на якому злісно програє.

Радники Форекс не є поки якимось стандартом, тому говорити про класифікацію можна умовно. Всі радники можна розділити на кілька груп:

піпсовщіков і Скальпери - так звані скальпує радники

Дана група радників працює всередині дня на найнижчих інтервалах. За принципом торгівлі радники здійснюють велику кількість угод, але беруть мінімум прибутку . Можна сказати, що такі радники працюють досить стійко, але в залежності від торгового алгоритму слід знати на якому ринку їх запускати. Небезпека для таких радників представляють швидкі ринки з реквот, в такій ситуації якщо скальпер увійде в протилежну сторону, то просто не зможе закрити збиток.

Трояндова радники Форекс

З цими радниками все просто, вони визначають напрям тренда і торгують по ньому, тренду. Небезпечні ділянки для таких радників це флетовій ділянки. Тут все залежить від алгоритму, від його здатності визначити тренд і його закінчення.Якщо трейдер має найпростішими знаннями технічного аналізу, то успішність таких радників підвищується.

усереднюються радники Форекс і радники, що працюють на основі принципу Мартингейла

Суть цього принципу нагадує гру в казино зі ставкою тільки на «червоне» чи тільки на «чорне» зі збільшенням ставки в разі невдачі. Цей радник в умілих руках трейдера може працювати досить стабільно, але потенційний ризик пропорційний потенційного прибутку . Тактики реалізації даної стратегії різноманітні єдине, що тут можна сказати з краплею іронії це те, що радники на цьому принципі абсолютно безпрограшні за умови, що у Вас є нескінченне число грошей і часу.

Мультивалютні форекс радники

Радники цієї групи відрізняються від попередніх тим, що працюють по декількох валютних парах. Подібні торговельні системи дозволяють організовувати диверсифікацію ризиків, в іншому вони можуть працювати по одному з принципів описаних вище.

Останній тип радників - це комбіновані радники Форекс

Цей клас радників включає в свій код кілька торгових систем, що власне збільшує шанс на успіх або швидкість для втрат. Все залежить від використовуваної торгової системи і знань трейдера.

Корисні статті по темі

  • Робот форекс: як уникнути проблем при торгівлі радниками?
  • Як зробити торгівлю з використанням Форекс радників прибутковою
  • Як не помилитися: плюси і мінуси торгових роботів на Форекс