Стратегія chl - безіндікаторная торгова методика

strategiya-chl

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію CHL. Дана торгова методика передбачає використання для торгівлі рівновіддаленого каналу. Вхід в ринок рекомендується здійснювати при пробої або відбої цінового рівня від країв каналу.

Ведення торгів на основі цінового каналу підходить для застосування як під час флет на ринку, так і під час сильного тренда. Навіть якщо на довгому тайм-фреймі побудувати канал під час флет на ринку, тоді зменшивши тайм-фрейм, ви зможете отримати необхідну кількість місць для відкриття ордерів.

Кілька років тому ця торгова методика широко рекламувалася і продавалася, її вартість коливалася в межах 60-125 доларів. На жаль, сьогодні ви також не зможете знайти дану торговельну методику у вільному доступі, але ознайомившись з відгуками багатьох трейдерів можна зробити висновок, що дана торгова методика приносить непоганий прибуток.

Опис стратегії CHL

Стратегія CHL є безіндікаторной, вона працює лише на основі рівновіддаленого каналу. Знайти цей інструмент можна в торговій платформі Метатрейдер 4.

strategiya-chl

Канал будується по екстремумів, але не по тіням, а по крайніх точках тіла свічки. У разі якщо на графіку присутній висхідний тренд, тоді перша сторона каналу будується по локальних мінімумів, а якщо спадний - за двома максимумів.

strategiya-chl

Після побудови каналу, трейдеру потрібно стежити за рухом ціни по відношенню до кордонів коридору. При наближенні ціни до кордонів каналу можливо два варіанти розвитку подій:

  1. Ціна торкнеться або проб`є край каналу, після чого зробить поворот і повернеться у внутрішню частину каналу. Відповідним відбоєм прийнято вважати четверте за рахунком дотик до краю каналу, за умови, що після цього ціна починає розгортатися.
  2. Пробиття краю каналу і вихід цінового рівня за межі каналу. Відповідним пробоєм є третій за рахунком пробою, який відбувається після невеликих корекцій цінового рівня.

Іноді ціна виконує повторне тестування межі каналу, тобто повертається до точки пробою, після чого далі продовжує свій рух. Якщо ви спостерігаєте повторне тестування, головне - зберігати спокій, так як з імовірністю 70 відсотків, ціна повернеться до свого попереднього руху. strategiya-chl

Корисно знати

  • Чим старше цінової канал, тим надійнішими є його краю.
  • Межі каналу рекомендується усереднити, так як це дає можливість бачити значно більше мінімальних / максимальних значень ціни.
  • Межі каналу можна перевіряти на старшому тайм-фреймі.
  • Завжди потрібно бути готовим до несподіваної зміни напрямку тренда.

Торгова методика CHL передбачає кілька методів відкриття ордерів. Чим менше часовий інтервал, тим більше потрібно ретест для підтвердження того, що канал є надійним. На відрізках часу менше 60 хвилин відкат при 4 повторному тестуванні може бути занадто великим, щоб ви встигли отримати дохід. Тому якщо чекати фіксації четвертого відкату, можна відкрити ордер в момент, коли тренд вже почав згасати. strategiya-chl Торгова методика CHL при ведмежою тенденції вважає сигнал на коротку позицію всередині коридору більш надійним, ніж на довгу. При наявності бичачої тенденції більш надійними вважаються сигнали на відкриття довгих позицій.

Вхід в ринок рекомендується здійснювати тільки в сторону наявної тенденції.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Угоди на купівлю рекомендується створювати в тому випадку, коли на ринку стався відбій, а на графіку з`явився вищий максимум. Угоди на продаж рекомендується створювати в тому випадку, коли на ринку стався відбій, а на графіку з`явився більш низький мінімум.

Угоди створюються зі стопами, які можуть бути встановлені за правилами мані-менеджменту або біля локальних екстремумів.

Достовірні сигнали з даного торгового методу фіксуються лише під час сильної тенденції і при застосуванні для відкриття ордерів відрізків часу від H1. Дана торгова методика може бути доповнена будь-яким зручним для вас інструментом. Це можуть бути Рівні Фібоначчі. Рівні Фібоначчі будуються на додаток до рівновіддаленості каналу. Не дивлячись на те, що описувана сьогодні методика торгівлі підноситися як універсальна, вона більше підходить для пар зі стабільно високою волатильністю. Мова йде про наступні парах: євро / долар, австралійський долар / долар США, долар Нової Зеландії / Долар США.

strategiya-chl

Автори цієї торгової методики рекомендують застосовувати в якості додаткового інструменту індикатор MACD. За допомогою цього інструменту можна підтверджувати сигнали для відкриття ордерів в момент виникнення розбіжності.

Для створення паралельного цінового каналу, слід застосовувати максимальні і мінімальні значення цінового рівня. У ролі сигналу для створення ордера слід сприймати четверте торкання ціною країв каналу за умови, що поблизу від цієї точки розташовується серйозний рівень Фібоначчі (38,2, 50,0 або 61,8).

Установку відкладеного ордера рекомендується здійснювати посередині між важливим рівнем Фібоначчі і місцем четвертого торкання. Stop-Loss найкраще встановлювати безпосередньо на найближчому рівні Фібоначчі, який розташовується в протилежному напрямку від відкритого ордера.

Творці цієї методики ведення торгів не рекомендують застосовувати Take-Profit. Для виявлення оптимального моменту для закриття активних ордерів рекомендується орієнтуватися на межі каналу або на рівні (161,8 / 138,2).

strategiya-chl

Рівні Фібоначчі, що знаходяться у внутрішній області цінового каналу, рекомендується брати участь у ролі силових рівнів. Відбій ціни від описаних вище рівнів у вигідному для вас напрямку можна сприймати як сигнал для відкриття ордера. Стрімке пробою такого рівня зазвичай виступає в якості сигналу для закриття активної позиції.

Для перенесення рівнів Stop-Loss рекомендується застосовувати силові рівні Фібоначчі. Головне - не забувати періодично їх коригувати у напрямку ордера. Для того щоб збільшити прибутковість цієї стратегії, а також зробити її безпечнішою, рекомендуються застосовувати додаткові інструменти, такі як осцилятори.