Сертифікат доходів від власності

Сертифікат доходів від власності - це юридичний документ, який дає пред'явнику право використання на свій розсуд частини зазначеного в сертифікаті об'єкта власності або право отримання частини прибутку від проведених з об'єктом фінансових операцій.

Фінансові особливості сертифікатів доходів від власності

Власник сертифіката може отримувати певний дохід не тільки при виконанні умов, прописаних в сертифікаті: сертифікат може бути проданий іншій особі, вартість може варіюватися в залежності від положення фінансового ринку.

Сертифікати доходів від власності можуть позбавлятися юридичної сили при смерті однієї зі сторін, якщо під час підписання сертифіката вказується дане положення. Якщо застереження про можливу смерть однієї із сторін у сертифікаті не було, його пред'явник має право на отримання доходу в будь-якому випадку. Якщо в державі відбуваються військові дії або трапилися природні катаклізми, умови сертифіката можуть залишитися невиконаними до стабілізації обстановки.

Якщо виконання умов сертифікатів доходів від власності обмежено часовими рамками, закінчення зазначеного терміну може служити достатньою підставою для невиконання умов.