«Канадський вечір» - найкраща стратегія форекс без індикаторів

samaja-luchshaja-strategija-foreks

Стратегія «Канадський вечір» - це найкраща стратегія Форекс, яка не використовує індикатори. Виходячи з назви, стає зрозумілим, що дана стратегія призначена для використання на валютних парах, в яких є канадський долар.

Найкраща стратегія Форекс без індикаторів відрізняється простотою в застосуванні, тому вона припаде до душі як досвідченим трейдерам, так і новачкам. Незважаючи на свою простоту, стратегія є досить прибутковою, в умілих руках вона може приносити по 120 пунктів на місяць.

Раніше я вже описувала схожу стратегію, але для валютної пари долар / швейцарський франк, подробиці ви можете знайти тут.

Рекомендації щодо застосування найкращою стратегії Форекс

Найкраща стратегія Форекс 2015 року краще за все проявила себе на валютній парі долар США / канадський долар. Її творці рекомендують використовувати цю стратегію на тайм-фреймі H1.

Головна її перевага полягає в тому, що вона взагалі не використовує індикаторів. Вона припаде до душі тим трейдерам, які вважають індикаторні стратегії неефективними.

Ще одна позитивна властивість даної торгової системи полягає в тому, що в місяць по ній можна створити 2-4, максимум 6, ордерів, а це говорить про те, що трейдеру вдасться непогано заощадити на спреді.

Стратегія «Канадський вечір» передбачає відкриття угод тільки в певний проміжок часу, а саме з 02:00 до 07:00 за Оттаві або Канаді, де різниця в часі з Гринвічем складає -5 годин. Рекомендую кожен раз перед використанням даної стратегії звіряти час, щоб не потрапити в халепу через переведення годинників на зимовий і літній час.

luchshaja-strategija-foreks-bez-indikatorov

Отже, для використання найкращою і прибутковою стратегії Форекс, необхідно відкрити графік валютної пари долар США / канадський долар о 10:00 годині за московським часом (зимовий час). Потім необхідно побудувати рівні підтримки і опору по свічках, утвореним з 17:00 по 02:00 за Оттаві. Як це робиться ви можете дізнатися тут. Можна для цих цілей використовувати індикатор Price Channel, який побудує ціновий коридор по локальних максимумів і мінімумів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Увага: Відстань між рівнями підтримки та опору повинно бути не менше 15 пипсов і не більше 40. В іншому випадку від торгівлі в цей день найкраще відмовитися.

Умови для входу в ринок

Найкраща стратегія Форекс 2015 року припускає відкриття угоди на покупку в разі виконання наступних умов:

 1. Ціновий рівень повинен пробити лінію опору, побудовану по свічках, утвореним з 17:00 по 02:00 за часу в Канаді. Причому, рівень підтримки, побудований за цим же свічок, пробиватися не повинен.
 2. Вхід в ринок рекомендується здійснювати після пробою рівня опору, але не пізніше того, як на графіку з`явиться п`ята свічка. Виходить, що для використання даної стратегії необхідно включити торговельну платформу о 02:00 години за часом в Канаді.
 3. У разі якщо на графіку не з`являється відбійною свічки, а ціна лише трохи пробиває рівень опору, після чого повертається в коридор, тоді ордер на покупку відбувається як тільки закриється перша свічка вище верхнього рівня. Якщо після пробою верхнього рівня вже утворилося 5 свічок, то від створення угоди в цей день варто відмовитися. Відмовляємося від створення ордера і в тому випадку, якщо ціна, коли перебувала в коридорі, прямувала в бік рівня підтримки.

luchshaja-strategija-foreks-2015 goda

Важливо: Ордер потрібно створити до тих пір, поки ціна не пішла далі 15 пунктів від рівня опору.

 1. Ордер відкриваємо зі стоп-лоссом біля рівня підтримки, але він не повинен бути більше 35 пунктів. Тобто якщо від точки входу до рівня підтримки більше 35 пунктів, встановлюємо стоп-лосс в розмірі 35 пипсов.
 2. Після того як ціна пройде в потрібному нам напрямку 10 піпсов, переносимо угоду в беззбиткове стан. Як тільки ціна пройде 50 пипсов в потрібному нам напрямку, необхідно перенести стоп-лосс вгору ще на 10 пипсов.
 3. Розмір тейк-профіту повинен дорівнювати наступного значенням: 60 пипсов - величина спреда. Для зручності пропоную вам встановити індикатор спреда.

Краща торгова стратегія Форекс 2015 передбачає створення угод на продаж в разі виконання наступних умов:

 1. Ціновий рівень повинен пробити лінію підтримки, побудовану по свічках, утвореним з 17:00 по 02:00 за часу в Канаді. Причому, рівень опору, побудований за цим же свічок, пробиватися не повинен.
 2. Вхід в ринок рекомендується зробити після пробою рівня підтримки, але не пізніше того, як на графіку з`явиться п`ята свічка.
 3. У разі якщо на графіку не з`являється відбійною свічки, а ціна лише трохи пробиває рівень підтримки, після чого повертається в коридор, тоді ордер на покупку відкривається як тільки закриється перша свічка нижче нижнього рівня. Якщо після пробою нижнього рівня вже утворилося 5 свічок, то від створення угоди в цей день також відмовляємося. Чи не створюємо ордер і в тому випадку, якщо ціна, коли перебувала в коридорі, прямувала в бік рівня опору.
Важливо: Ордер на продаж потрібно відкрити до тих пір, поки ціна не пішла далі 15 пунктів від рівня підтримки.
 1. Ордер відкриваємо зі стоп-лоссом біля рівня опору, але він не повинен бути більше 35 пунктів. Тобто, якщо від точки входу до рівня підтримки більше 35 пунктів, встановлюємо стоп-лосс розміром 35 пипсов.
 2. Після того як ціна пройде в потрібному напрямку 10 пунктів, переносимо ордер в беззбиткове стан. Як тільки ціна пройде 50 пипсов в потрібному нам напрямку, необхідно перенести стоп-лосс вниз ще на 10 пипсов.
 3. Розмір тейк-профіту повинен дорівнювати наступного значенням: 60 пипсов - величина спреда.

luchshaja-torgovaja-strategija-foreks-2015

Важливо також правильно розрахувати розмір початкової грошової суми. У разі якщо ви будете використовувати лот в розмірі 0,01, то вартість 1 пп буде розраховуватися за формулою:

Вартість пп = 0,0001 * 10 000 / поточне котирування.

Припустимо, поточне котирування дорівнює 1,32, тоді вартість 1 пп буде дорівнювати 0,0001 * 10 000 / 1,2 = 0,75 долара.

Таким чином, розмір мінімальної грошової суми повинен складати 35 * 0,75 = 26,25 доларам. А якщо угода закриється по тейк-профітом, ми зможемо заробити приблизно 45 доларів. На мій погляд, цілком хороша прибуток.

«Канадський вечір» - це найкраща і прибуткова стратегія для Форекс 2015 року. Причому, вона прекрасно підходить для вітчизняних трейдерів, так як вона вимагає присутності трейдера на ринку 4-5 годин в день, з 10:00 ранку за московським часом (взимку).