Вбудований vps в mt4 і mt5

Якщо ви використовуєте в торгівлі автоматичний радник, то знаєте, що для безперебійної роботи радника комп`ютер повинен бути постійно включений. Те ж саме стосується сервісу сигналів - угоди копіюються тільки при працюючому терміналі. Тримати комп`ютер постійно включеним буває не завжди зручно, тому багато трейдерів знаходять вихід в оренді виділеного сервера (VPS) на Windows спеціально для роботи терміналу. При використанні VPS термінал буде працювати 24/7, навіть коли ваш комп`ютер вимкнений. Проблема в тому, що настройка власного сервера є не найпростішим завданням, особливо для тих, хто жодного разу не стикався з віртуальним хостингом.

Компанія MetaQuotes (розробник терміналу Metatrader) подбала і про це. Тепер ви можете замовити віртуальний хостинг безпосередньо з MT4 / MT5. Віртуальні сервера від MetaQuotes в першу чергу створювалися для потреб трейдерів, тому мають спрощеним процесом установки, настройки і підтримки. Всього за кілька хвилин ви зможете налаштувати власний VPS-сервер прямо з торговельної платформи для безперебійної роботи ваших радників, індикаторів і сигналів.

Попереднє налаштування

fine_examples_when_a_picture_says_more_than_just_a_thousand_words_640_24

Перед створенням віртуального сервера необхідно належним чином налаштувати торговий термінал. Майте на увазі, що при перевитраті ресурсів надання хостингу може бути призупинено. Тому, перед міграцією на віртуальний сервер важливо виконати кілька кроків:

  • Приберіть все невикористовувані символи з огляду ринку. Залиште на екрані тільки потрібні графіки і в контекстному меню огляду ринку виберіть «Приховати все символи».

virtualnyiy-hosting-predvaritelnaya-nastroyka

  • Видаліть з графіків непотрібні індикатори. Який сенс залишати індикатори на сервері, якщо ви не зможете перевірити їх результат? Для економії ресурсів все індикатори слід прибрати, крім тих, що можуть відправляти оповіщення на телефон або електронну пошту - їх можна залишити.

virtualnyiy-hosting-predvaritelnaya-nastroyka-2

  • Приберіть з графіків невикористовувані радники. Всі експерти, відправлені на сервері, автоматично отримують дозвіл на торгівлю, навіть якщо ви не встановили відповідну галочку в терміналі. Також, будь-який експерт, який використовує DLL-бібліотеки, що не буде працювати на сервері і буде автоматично зупинений при першій спробі доступу до неї - їх теж прибираємо. Програми, куплені в Маркеті MQL5, при завантаженні на сервер не втратять кількості доступних активацій.

В налаштуваннях терміналу вкажіть ваш логін і пароль від аккаунта на сайті MQL5.com.

virtualnyiy-hosting-predvaritelnaya-nastroyka-3

Тут же варто вказати ваш MetaQuotes ID для відправки push-повідомлень на смартфон. Власний ID можна отримати, встановивши мобільний додаток терміналу на смартфон або планшет. Для цього треба зайти в розділ «Повідомлення» та натисніть «Мій ID».

virtualnyiy-hosting-predvaritelnaya-nastroyka-4

І вкажіть дані поштового сервера для відправки повідомлень на пошту.

virtualnyiy-hosting-predvaritelnaya-nastroyka-5

установка сервера

perfect_photo_moments_where_timing_was_everything_640_08

Для установки віртуального сервера перейдіть в Навігатор і викличте контекстне меню, клікнувши правою кнопкою миші по вашому рахунку. Для запуску майстра в меню виберіть «Виділити віртуальний сервер».

virtualnyiy-hosting-ustanovka-servera

Натисніть «Далі».

virtualnyiy-hosting-ustanovka-server2

Ознайомитеся з наданими порадами з міграції аккаунта і натисніть «Далі».

virtualnyiy-hosting-ustanovka-server3

Виберіть сервер віртуального хостингу. Перевагу варто віддавати серверів з найменшим пінгом до брокера (верхні в списку).

virtualnyiy-hosting-ustanovka-server-4

Виберіть тарифний план. При першому запуску у вас буде можливість безкоштовної оренди сервера на добу, чого повинно бути цілком достатньо для тестування і перевірки роботи. Мінімальний термін оренди - 1 місяць. Чим більше період оренди, тим більша знижка. Оплата здійснюється з рахунку MQL5 Community, який можна поповнити за допомогою карти або Webmoney.

Додатково ви можете вказати галочку навпроти автоматичного продовження оренди. В цьому випадку, якщо термінал буде активний і на рахунку буде достатньо коштів, підписка буде автоматично продовжена. Натисніть «Далі» для переходу до процедури міграції на сервер.

virtualnyiy-hosting-ustanovka-server-5

Міграція на віртуальний сервер

morning_picdump_389_640_20

Ви можете вибрати один з трьох варіантів:

  • Перенести всі: аккаунт, графіки, індикатори, експерти, настройки терміналу і підписки MQL5 Signals на віртуальний сервер.
  • Перенести всі, крім сигналів.
  • Або перенести тільки сигнали, аккаунт і настройки.

Виберіть підходящий варіант і натисніть «Finish».

virtualnyiy-hosting-migratsiya-na-virtualnyiy-server

Після завершення міграції в журналі з`являться повідомлення про перенесення графіків, програм і сигналів. Також зверніть увагу на повідомлення про вдале старті віртуального сервера.

virtualnyiy-hosting-migratsiya-na-virtualnyiy-server-2

Тепер сервер буде відображатися в Навігаторі. При додаванні експертів, графіків або сигналів потрібно заново синхронізувати обліковий запис. Для цього викличте контекстне меню і виберіть «Синхронізувати».

virtualnyiy-hosting-migratsiya-na-virtualnyiy-server-3

Через це ж меню відкривається вікно моніторингу ресурсів.

virtualnyiy-hosting-migratsiya-na-virtualnyiy-server-4

Намагайтеся стежити за використанням потужності процесора, пам`яті і диска. У разі надмірно високого навантаження сервер може бути автоматично відключений.

virtualnyiy-hosting-migratsiya-na-virtualnyiy-server-5

висновки

morning_picdump_783_640_49

Не дивлячись на всі переваги, Сервіс від Метаквотс безумовно підійде не всім. Оренда сервера дорога, при цьому у вас є можливість встановити тільки один термінал. Заборона на використання DLL відразу ж відсікає величезну кількість радників. Рішення підійде для тих, хто не обмежений у коштах і не бажає розбиратися з повноцінним VPS, і при цьому в торгівлі використовує найпростіші радники.

З повагою, Олексій Вергунов

TradeLikeaPro.ru