Огляд брокера АЛОР: відгуки, надійний і співвідношення

Вітаю! Продовжую серію постів про російських брокерів. Сьогодні мій "герой": АЛОР Брокер відгуки, історія, послуги, тарифи і особиста думка. Загалом, як завжди.

Зміст

 • 1 Знайомство з компанією
 • 2 Доступні ринки і інструменти
 • 3 Тарифна політика
  • 3. 1 Фондовий ринок
 • 4 Додаткові послуги
  • 4. 1 АЛОР-Робот
  • 4. 2 Консультаційне обслуговування
  • 4. 3 Навчання
  • 4. 4 Інвестування
 • 5 Плюси і мінуси брокера
 • 6 Особиста думка

Знайомство з компанією

ТОВ "АЛОР +" - частина групи компаній АЛОР, що працює на російському ринку з 1993 року. Всі компанії в складі ГК - професійні учасники ринку цінних паперів з відповідними ліцензіями. До складу групи АЛОР входить: "АЛОР ІНВЕСТ", "АЛОР БРОКЕР" (або "АЛОР +"), "ІНВЕСТ-СТОЛИЦЯ" і "АЛОР БАНК".

Компанія "АЛОР +" стала одним з перших російських брокерів (офіційно працює на ринку ще з 1997 року), що надають професійні послуги в сфері інтернет-трейдингу. Входить до ТОП-10 брокерів термінового і фондового ринку. Має всі ліцензії на здійснення брокерської, депозитарної і дилерської діяльності.

До речі, "АЛОР +" одним з перших в Росії запропонував клієнтам торгувати цінними паперами через інтернет.

Центральний офіс компанії розташований в Москві, регіональні - в Санкт-Петербурзі, Курську, Мурманську, Тюмені, Ярославлі, Самарі, Уфі, Іркутську, Казані та інших містах Росії (50 офісів "АЛОР +" відкриті в 60 містах).У штаті брокера - тисячі співробітників і більше 30 000 клієнтів (за даними на серпень 2015 го).

Обов'язки генерального директора ТОВ "АЛОР +" в 2016 році виконує А. Г. Сарібеков. Компанія акредитована на всіх найбільших біржових майданчиках Росії: фондова і термінова секції ММВБ, секції термінового ринку FORTS (РТС) і багатьох інших.

До речі, за підсумками 2006, 2007 і 2008 рр. "АЛОР +" входив в ТОП-5 брокерів! Сьогодні він вже втратив свої позиції і судячи по сайту (який схоже теж оновлювався на початку двохтисячних!) Не дуже то хоче їх повернути. Чого вартий один лише розділ "Тарифи", де я провів хвилин 15 намагаючись розібратися що до чого ...

Доступні ринки і інструменти

На фондовому ринку брокер надає доступ до біржі ММВБ і Санкт-Петербурзької біржі. На терміновому ринку клієнти "АЛОР" можуть торгувати на Московській біржі, Мосенергобірже і СПбМТСБ (секція термінового ринку). Для покупки і продажу іноземної валюти брокер відкриває доступ на Московську Біржу.

Через "АЛОР +" можна торгувати акціями російських і закордонних емітентів, облігаціями і паями, єврооблігаціями і ETF, валютою, ф'ючерсами і опціонами.
Для торгівлі брокер "АЛОР +" пропонує наступні термінали: АЛОР-Трейд, АЛОР-Фаст, QUIK, LiveTrade Terminal і їх мобільні версії.

До речі, програма "АЛОР-Трейд" - власна розробка компанії, створена в далекому 1999 році. А програма "АЛОР-Фаст" містить море допоміжних функцій і серйозно збільшує швидкість виставлення і зняття заявок.

Мінімальний депозит для клієнтів в "АЛОР +" становить 10 000 рублів.

Тарифна політика

Тарифи брокера "АЛОР +" залежать від типу ринку, на якому Ви збираєтеся торгувати і відверто кажучи, вони дороги.Більш того, на сайті представлені не повні версії тарифів, а щоб детально з ними розібратися доведеться завантажувати на комп'ютер pdf-документ на 45 аркушів!

Фондовий ринок

Для першого знайомства з брокером ідеально підійде тарифний план "Ласкаво просимо!". Залежно від обороту за торговий день, комісія для клієнта складе 0, 017 - 0, 08%. Тарифний план діє протягом 30 днів з моменту приєднання до регламенту. Як бонус брокер безкоштовно надає програму "АЛОР-Стратегія" та послугу "Інвестиційний радник".

Ті, хто працюють на ринку менше одного року, можуть вибрати тарифний план "Перший". Залежно від щоденного торгового обороту, комісія брокера складе від 0, 03% до 0, 05%.

Трейдерам, активно торгують з "плечем", підійде тарифний план "Активний". Комісія складе 0, 01-0, 08%. Досвідчені інвестори вибирають тариф "Професіонал" (0, 025-0, 04%).

Тим, хто використовує готову стратегію "АЛОР-Робот", брокер пропонує тарифний план "Фондовий ринок. Відсоток" (з комісією 0, 05% від суми угод) або тариф "Навпіл" (250 рублів на місяць).

І нарешті, тарифний план "Консультант" стане в нагоді тим, хто використовує послугу "Консультаційне обслуговування" (винагороду брокера становить 0, 06%).

За терміновим і валютному ринках брокер пропонує свою комісію на рівні біржі (1р. За операцію) плюс 200р. в місяць за ведення рахунку. Дорого!

Додаткові послуги

АЛОР-Робот

АЛОР-Робот - це програма для здійснення угод в автоматичному режимі відповідно до заздалегідь обраної стратегії. Дозволяє торгувати на ринку без особистого втручання трейдера. Зводить до мінімуму вплив людського фактора (іншими словами, виключає помилки працівників брокера).

За своєю суттю є робота в TSLab, якими торгую і я. Кращих з представлених на сайті брокера показав + 25% з початку 2016 року.

Консультаційне обслуговування

Послуга підійде тим, хто довіряє управління власними коштами професіоналам і не хоче особисто брати участь в торгівлі.

Консультант АЛОР розробить індивідуальну інвестстратегію, запропонує інвестиційні ідеї та складе під них портфель. В обов'язки консультанта також входить регулярна коригування портфеля (купівля-продаж активів здійснюється тільки за згодою клієнта).

По суті, "Консультаційне обслуговування" - це майже пасивне інвестування (поряд з банківським депозитом або покупкою нерухомості). Правда, інвестування з більшою прибутковістю (великим ризиком) і на більш довгострокову перспективу.

Навчання

"АЛОР Брокер" проводить навчання трейдингу для різних рівнів аудиторії в двох форматах: очному та заочному. Це курси, семінари, "Клуб трейдерів", індивідуальне навчання, велика бібліотека і система дистанційної комплексної підтримки АЛОР-Асистент.

Інвестування

За допомогою "АЛОР Брокера" можна не тільки торгувати, а й пасивно інвестувати. Варіанти пасивних інвестицій:

Структурні продукти: "Захисний", "Прибутковий" та "Для власників акцій".

Мінімум для інвестування в структурні продукти починається 300 000 рублів на термін від двох тижнів до півроку. Рівень ризику залежить від типу продукту. Наприклад, структурний продукт "Захисний" (версія "Стабільний дохід") дозволяє заробити більше, ніж на банківському депозиті, і захиститися від девальвації рубля. Передбачає фіксовану прибутковість, яка не залежить від ситуації на ринку.

Пакетні продукти: "Портфель з фондів" (від 20 000 рублів), "Портфель з облігацій" (від 100 000 рублів) і "Валютний" (від 150 000 рублів).

"Портфель з фондів" розподіляє заощадження між різними біржовими інвестиційними фондами (ETF). "Портфель з облігацій" вкладає гроші в облігації з фіксованою прибутковістю (прибутковість вище, ніж по банківських вкладах). Продукт "Валютний" інвестує кошти в єврооблігації з процентним доходом в доларах США.

Плюси і мінуси брокера

Переваги "АЛОР +":

 • Високий рейтинг надійності "ААА" (при виборі брокера це один з найважливіших критеріїв)
 • Швидке зарахування / зняття коштів
 • Стабільна робота власного терміналу

Недоліки "АЛОР +":

 • Низька якість клієнтської підтримки
 • підвисає Квік
 • "Ніякої" за сучасними мірками сайт
 • Одні з найвищих комісій з термінового ринку

Особиста думка > "АЛОР +" сьогодні - непоганий і надійний російський брокер, який крім безпосередньо доступу до фондового, термінового і валютному ринках п едлагает клієнтам масу зручних сервісів і опцій. Однак за це доводиться платити в усіх сенсах цього слова - зі своєї кишені за дорогим комісіям і нервами за гальмуючий термінал Quik. Якщо чесно, для термінового ринку є набагато більш цікаві варіанти - Відкриття, Церіх, Фінам або Кит-Фінанс.

А що Ви думаєте про брокера "АЛОР +"? Підписуйтесь на оновлення і не забувайте ділитися найцікавішими постами з друзями в соціальних мережах!