Брокер бінарних опціонів - як вибрати надійну компанію для торгівлі

Вибір брокера для трейдингу бінарними опціонами є найважливішим і, мабуть, найважчим моментом для починаючого трейдера. Адже від обраного брокера залежить подальший успіх в опційному трейдингу. Але, як серед такого величезного розмаїття брокерських компаній вибрати дійсно найоптимальніший варіант?

Як вибрати надійного брокера бінарних опціонів

Для початку розберемося, чому ефективність торгівлі бінарними опціонами залежить саме від брокера. Отже, насправді на прибутковість трейдингу впливає відразу кілька факторів.

 1. Торгова платформа

Як відомо, принцип заробітку на опціонах бінарного типу полягає у формуванні правильного прогнозу для руху котирувань активу. Точність вашого прогнозу залежить від торгової платформи брокерської компанії і її технічного потенціалу. Тобто, якщо брокер надає для трейдингу платформу, на якій неможливо правильно проаналізувати ринок, тоді і ймовірність того, що ваш прогноз буде правильним, істотно знижується.

 1. Торгові умови

Наступний момент в успішності торгівлі опціонами бінарного типу - торговельні умови брокерської компанії. В даному плані параметри торгових умов повинні дозволяти правильно розпоряджатися своїм капіталом і розраховувати торговельні ризики. Якщо брокерська компанія пропонує "драконівські" умови трейдингу - кілька збиткових угод призведуть до втрати всього капіталу.

 1. Безпека торгівлі по брокеру

Не секрет, що на фінансовому ринку сьогодні присутня також безліч шахраїв. Це означає, що навіть якщо ви будете мати супер розумом і багаторічним досвідом в трейдингу, заробити у шахрая вам не вийти, а якщо брокер і дозволить вам торгувати прибутково, то ніколи не віддасть вам зароблені вами гроші.

 1. Допоміжні сервіси

Підвищити ефективність трейдингу можна за допомогою допоміжних сервісів, таких як навчання, демо-платформа і професійна аналітична підтримка. При цьому, такі сервіси корисні не тільки для початківців трейдерів, а й для більш досвідчених гравців.

Таким чином, якщо ви знайдете надійного і довіритесь перевіреного брокеру, який забезпечить вас технічно просунутим торговим терміналом, зручними торговими умовами і якісними допоміжними сервісами, заробіток на бінарних опціонах залишиться тільки питанням вашої активності на ринку.

Бінарні опціони - як правильно вибрати брокера

Завдання правильного вибору брокера ускладнюється також тим, що сьогодні на опціон ринку працює величезна кількість брокерських компаній. Щоб серед такого розмаїття вибрати оптимального партнера, необхідно при виборі враховувати вищевказані фактори:

 • надійність компанії - брокер повинен бити ліцензованим
 • технічний потенціал торгової платформи - для трейдингу повинен надаватися професійний торговий софт
 • лояльність торгових умов - параметри умов трейдингу повинні дозволяти грамотно розпоряджатися власним капіталом
 • якість допоміжних сервісів - брокер повинен забезпечувати безкоштовним навчанням, якісної аналітикою і демо-платформою

Як приклад компанії, яка відповідає всім вищевказаним вимогам, розглянемо сервіси з брокером Binomo - компанії, яка вже тривалий час займає лідируючі позиції на опціон ринку.

Надійність компанії

Брокер Binomo має ліцензію фінансового регулятора ЦРОФР, що підтверджує легальність його роботи на фінансовому ринку. Крім того, всі кошти трейдерів застраховані в компенсаційному фонді регулятора, що забезпечує їх збереження навіть у випадку неправомірних дій, вжитих брокером, або його банкрутства.

Торгова платформа

Для трейдингу в компанії Binomo надається торговий софт власної розробки, який оснащений найпрогресивнішим технологічним інструментарієм для ефективного аналізу ринку:

 • Широкоформатним графіком з функціями масштабування, перегляду цінової історії та зміни формату відображення котирувань
 • Наборами технічних індикаторів і графічних інструментів
 • Режимом трейдингу нон-стоп
 • Арсеналом з понад 80 базових активів
 • Максимально швидким виконанням угод і роботою без зависань
 • Зручним діапазоном термінів експірації

Торгові умови

Binomo є клієнтоорієнтованим брокером, тому мінімальний поріг входу в ринок в компанії знижений до 10 USD, а мінімальна угода починається з 1 USD. Таким чином, трейдер може поповнити депозит в залежності від своїх фінансових можливостей і торгувати відповідно до правил маніменеджмента.

Допоміжні сервіси

Для початківців трейдерів компанія Binomo надає на сайті безкоштовне навчання опціонах бінарним професійного рівня за допомогою декількох прогресивних підходів. Після проходження навчального курсу, клієнти компанії отримують всю необхідну базу для здійснення самостійного прибуткового трейдингу. Також в порядку навчання клієнтам надається демо-рахунок, який дозволяє тренуватися на цій платформі, яку надає брокер, за допомогою віртуальних грошей - це дозволяє новачкам набути необхідного досвіду, не ризикуючи власними грошима. Крім того, трейдери отримують щоденну професійну аналітику, за допомогою якої можна підвищити ефективність аналізу ринку і результативність трейдингу.

Таким чином, по брокеру Binomo трейдери отримують весь спектр необхідних для прибуткового трейдингу сервісів. І саме таким повинен бути надійний брокер, який дозволить використовувати весь потенціал опціонів бінарних!