Брокер 24bopt - відгуки трейдерів і огляд

Представляємо огляд брокера 24Bopt com для бінарних опціонів. Дана компанія з'явилася на ринку порівняно недавно, але вже часто можна зустріти питання трейдерів, які просять докладніше розглянути даного брокера і його можливості. Цим і займемося в цьому огляді, а також розглянемо відгуки трейдерів про 24Bopt. Але це вже в кінці огляду.

Загальна інформація про брокера

24BOpt це яскравий представник сучасної плеяди брокерів бінарних опціонів, яких з'явилося дуже багато в 2016 році. Цих брокерів об'єднує той факт, що вони зареєстровані в сумнівних місцях (на островах або в офшорних зонах), не мають ліцензій, голосно заявляють про себе. Насправді таких підходів до ринку існує величезна кількість прикладів, але в кінцевому підсумку успіху і популярності домагаються лише ті брокери, які дають своїм клієнтам гарантії безпеки. В даному випадку ні про які гарантії і мови не йде. Адже у 24Boption com ліцензій немає.

З іншого боку компанія надає сучасну платформу, дає доступ до мобільних додатків для трейдингу, надає таку собі аналітику. Тобто торгувати з брокером можна, але ось на скільки комфортно - подивимося далі в огляді.

Торгові умови:

  • Мінімальний депозит - 100 доларів
  • Мінімальний лот - 10 доларів
  • Регуляція - немає
  • Демо рахунок - обмежений за часом
  • Прибутковість контрактів - до 82%
  • Бонуси - до 100%

Реєстрація на сайті і внесення грошей

Пройти реєстрацію у 24Bopt дуже просто. З цим впорається будь-яка людина. Для реєстрації потрібно просто заповнити спеціальну форму, яка вимагає вказати такі дані, як: прізвище та ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для особистого кабінету. Після цього реєстрація завершена і можна приступати до торгівлі, попередньо поповнивши свій торговий баланс.

Внести гроші на рахунок також дуже просто, оскільки на сайті представлено безліч платіжних систем. Наголошую, що мінімальний депозит у 24Bopt становить 100 доларів. Внести їх можна електронними платіжними системами, або за допомогою банківських карт. У будь-якому випадку всі ці системи повністю автоматизовані, hgjwtcc внесення грошей займає всього кілька хвилин, після чого баланс поповнено і можна торгувати.

При поповненні рахунку вам буде запропоновано бонус (його величина залежить від того, скільки грошей ви вносите). Пам'ятайте, що безкоштовного сиру не існує і бонус буде необхідно відпрацьовувати. Для відпрацювання бонусу слід зробити оборот в 30 разів перевищує розмір бонусу. Зверніть увагу на малюнок нижче. де представлені типи рахунків у 24bopt com з відмітними особливостями кожного рахунку.

Торгова платформа і її особливості

Торгова платформа брокера 24bopt дозволяє торгувати класичними і турбо опціонами. Сама платформа досить проста, але назвати її зручною - не можна. На ній безліч елементів, які більше відволікають, але не дають ніякої практичної вигоди. Але в цілому сама процедура роботи нічим не відрізняється від інших брокерів, хоча чисто зовні платформа відрізняється. Але проблема навіть не в зовнішніх її властивості, а в тому, як відбувається торгівля. Нижче представлений малюнок, де можна побачити, як виглядає платформа.

Додатковий функціонал, який представлений на платформі:

  1. Індикатор "Вибір трейдера". Це стандартний блок, який сьогодні є практично у всіх брокерів, але в даному випадку цей блок працює вельми сумнівно, практично завжди показуючи напрямок проти тренда.
  2. Перемикання графіка. Котирування можна переглядати в класичній лінійній форе, або в японських свічках.

Що стосується самих бінарних опціонів, то в не залежності від типу контракту (а купувати можна короткострокові і довгострокові угоди) мінімальний лот становить 10 доларів. Торгівля ведеться не в 1 клік, а вимагає настройки і підтвердження.

Також на сайті http 24bopt com представлені відгуки про роботу платформи, але їх чесність - велике питання. Хочу відзначити, що платформа поводиться досить загадково. Вона періодично зависає і в цілому можна спостерігати розбіжності, а також незрозумілі коливання блоку вибору трейдерів.

Виведення коштів

Виведення грошей у 24Bopt вельми складний. Тут є цілий ряд нюансів, які слід враховувати. Перш за все, даний брокер, втім як і інші, практикує верифікацію рахунку. Якщо ви хочете вивести гроші - буде необхідно надати менеджеру компанії копії документів, які будуть їм вказані. Як правило, це копія паспорта і кредитної карти.

Сам брокер знімає комісію за будь-який чинять платіж. Величина цієї комісії 3% + 2 долари. Абсолютно незрозуміло за яким принципом сформовані дані цифри, особливо додаткові 2 долари за кожен платіж. Що стосується обсягу виведення, то мінімальна сума для зняття дорівнює 20 доларам.

Відгуки трейдерів про 24bopt com

В кінці статті. як і обіцяв, представляю кілька відгуків трейдерів, які мають практичний досвід роботи з даними брокером.

24Bopt. com мені не сподобався в роботі. У мене досвід в бінарних опціонах близько 1,5 років, і я встиг попрацювати з кількома брокерами і кожен раз виникали проблеми. Але ці проблеми виникали вже на виведення грошей або в момент коли вдавалося депозит розігнати.Тут же зворотна картина - проблеми почалися відразу після реєстрації. Перше що помітив - опціон закривається дуже довго. Наприклад, я відкривав угоду на 60 секунд, а опціон реально висів у роботі 80-85 секунд. Але якщо угода зі збитками - все закривається вчасно.

Мав сумний досвід роботи з брокером 24boption, про який читав відгуки про 24bopt com і в основному позитивні. Власне тому і відкрив у них рахунок. На початку все було добре: менеджери дзвонили, розповідали про компанії, пропонували допомогу, радили, давали огляди ринків. Загалом проявляли явний інтерес і постійно говорили. що якщо я хочу багато заробляти, то потрібен великий депозит. І я повірив.. Вніс 3000 доларів, але через незнання дуже швидко почав зливати гроші. На 2000 зупинився і вирішив вивести гроші. Але не так все просто. Я до сих пір не можу пройти верифікацію. Мені просто в ній відмовляють без пояснення причини.