Британський topshop одягне американців

Британська мережа магазинів одягу Тopshop (Arcadia Group) має намір захопити ринок США. Протягом 2, 5 років в Штатах буде відкрито 10 магазинів, повідомив власник мережі Філіп Грін. Таке рішення викликане небувалим ажіотажем з боку покупців після відкриття минулого тижня першого магазину Тopshop в Лос-Анджелесі.
На думку Філіпа Гріна, у бренда Topshop є всі шанси зайняти свою нішу на американському ринку за рахунок оперативності та унікальних речей, до яких ще не звик американський споживач. Topshop, як частина конгломерату Arcadia Group, має філії в Нью-Йорку, Чикаго і Лас-Вегасі, а також співпрацює з універмагом Nordstrom (NYSE: JWN).

У січні темп зростання роздрібних продажів в США сповільнилося до 0, 1% Але, Грін вважає, що "торговий період ще не закінчився". У грудні минулого року Філіп Грін продав 25% Topshop і Topman приватної інвестиційної компанії Leonard Green (Лос-Анджелес). За підсумками операції, мережа була оцінена в 2 млрд. Фунтів стерлінгів.
"Fast fashion (швидка, масова мода) все більш популярна на ринку, особливо в Європі. США варто готуватися до приходу європейських конкурентів", - прокоментував покупку американцями акцій зарубіжних компаній, таких Стейсі Відлітц, президент SW Retail Advisors.
Акції великих ритейл-мереж США втратили в ціні після появи інформації, що продажі найбільшого рітейлера Wal-Mart (NYSE: WMT) катастрофічно впали в лютому.
За п'ять днів паперу рітейлера подешевшали на 3, 35%. Акції конкурентів Тopshop також подешевшали: за минулий тиждень паперу H & M (STO: HM-B) втратили 1,08%, а Inditex (MSE: ITX), що володіє мережами Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka і ін., На 3, 03%.