Короткий аналіз компанії pilgrim's Pride Corp (NASDAQ: PPC)

Короткий огляд діяльності

Діяльність Pilgrim's Pride Corporation полягає у виробництві, обробці та збуті м'ясної продукції роздрібним і оптовим продавцям, а також мереж ресторанного харчування в США, Мексиці і Пуерто-Ріко.Pilgrim's Pride Corporation є другим найбільшим виробником курятини в світі Здійснює діяльність в 12 штатах Експортує продукцію в 105 країн світу Історія діяльності компанії налічує 68 років. Капіталізація перевищує $ 8 млрд., Що дозволяє віднести компанію до категорії large caps, однак, як буде видно нижче, це не позбавляє її потенціалу для зростання і розвитку. Зведення недавніх подій в житті компанії Закривши останній квартал 28 вересня поточного року, Pilgrim's Pride Corp значно поліпшила показники. Прибуток на акцію за що передував квартал склала $ 0,73.У новому кварталі показник EPS вище на 35,62% і становить $ 0,99. Показник валової маржі прибутку виріс з 15,85% до 19,59%, а маржа чистого прибутку зросла з 8,7% до 11,28%.

Що робить дану компанію привабливою інвестицією?

Основні конкурентні переваги компанії: 1) Істотна частка ринку, що розраховується з сукупної виручки компанії і її конкурентів (на кінець 2013 р склала 19%).
2) Перевага за обсягом витрат. З 2010 р компанія планомірно закривала неефективні виробництва і центри дистрибуції, що виразилося в усередненому щорічному скороченні витрат, безпосередньо пов'язаних з виробництвом, на $ 642 млн. Позитивна динаміка показника ROIC:Динаміка потоку грошових коштів

Положення в галузі

Незважаючи на лідируюче положення на ринку, компанія зберігає щодо занижену ринкову вартість в порівнянні з іншими компаніями своєї галузі. Для наочності нижче представлені коефіцієнти P/FCF і P/B для Pilgrim's Pride Corp і галузі в цілому.

Технічні і цінові фактори

На даному графіку в масштабувати вигляді представлені показник EPS і, відповідно, ринкова ценая акції. Факт "відставання" ціни від EPS частково свідчить про занижену ціну. Тому за умови збереження існуючого позитивного тренда EPS, ціна буде "підтягуватися". Показник Relative Strength для компанії склав 71% (в порівнянні з динамікою ринку в цілому), тобто ціна акцій продемонструвала зростання кращий, ніж у 71% компаній, представлених на ринку; Year-to-Date зміна ціни склало 93,5%. Відома любов інвесторів до компаній з історично позитивною динамікою ціни акцій, а також недооціненість Pilgrim's Pride щодо підприємств тієї ж галузі повинні сприяти подальшому зростанню ціни, як мінімум, в найближчі півроку. Очікуване в лютому оголошення результатів діяльності або закріпить тренд, або створить передумови для пріообретенія за значно меншою ціною, що актуально для прихильників buy-and-hold.

Фактори ризику

1) Не осіла остаточно пил після банкрутства 2008 року 2) Наявність 75, 5% акцій в руках одного акціонера - JBS SA - позбавляє процес прийняття рішень демократичності і балансу між інтересами акціонерів 3) Валютний ризик при експортних операціях

Рекомендація

З урахуванням всіх розглянутих фундаментальних і технічних факторів можна стверджувати наступне. Подальший росто ціни акцій можливий, хоча ринок і відіграв значну частину історичних позитивних змін в діяльності компанії. При цьому ціна залишається ще порівняно заниженою.