Беззбиткова форекс стратегія spring

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про беззбиткову Форекс стратегію під назвою Spring. Дана торгова методика працює за таким же принципом, як ведуть торги маркет-мейкери. При цьому, під терміном «маркет-мейкери» я маю на увазі не тих великих трейдерів, які керують ринком, а тих, хто заробляє на спреді, тобто тих, хто виставляє протилежні угоди. Беззбиткова Форекс стратегія, про яку я вам розповім сьогодні, передбачає використання тих же секретів, які використовують маркет-мейкери для заробітку.

Опис беззбиткової Форекс стратегії

Беззбиткова Форекс стратегії Spring призначається для застосування на наступних валютних парах: фунт / долар США, фунт / австралійський долар, фунт / канадський долар, фунт / ієна, євро / долар США, євро / фунт, євро / долар Австралії, євро / канадський долар, євро / ієна, австралійський долар / долар США, австралійський долар / долар Нової Зеландії, австралійський долар / канадський долар, австралійський долар / ієна, долар Нової Зеландії / долар США, долар Нової Зеландії / канадський долар, долар США / канадський долар, долар США / ієна.

Що стосується тайм-фрейму, то стратегія підходить для застосування на тижневому графіку.

В основу стратегії Spring закладена стратегія Ва-Банк, про яку я вже розповідала раніше. Отже, суть стратегії наступна: в разі якщо тижнева свічка є великий, то на початку наступного тижня висока ймовірність того, що ціна зробить відкат в іншу сторону, як мінімум, на 50 пипсов.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Дане правило спрацьовує часто, але деколи виникають такі ситуації, коли відкат є сильно маленьким або він дещо затримується. В результаті цього відкритий ордер може закритися по стопу. Саме з цим недоліком бореться стратегія Spring.

На ринку, крім великих гравців, є також маркет-мейкери, які заробляють на спреді, перекриваючи ордера дрібних учасників ринку. Завдяки їм ви в будь-який час можете придбати актив за ціною X. Якби маркет-мейкерів не було, то можливо не було б пропозицій на продаж за цією ж ціною, в результаті чого виставлений вами ордер не справдився б.

Маркет-мейкери беруть на себе всі ризики, так як знають, що ціна все одно повернеться. Для цього вони можуть протягом певного часу утримувати позицію, чекаючи повернення ціни. Якщо ж ціна так і не повернеться, вони зможуть заробити на ажіотажі, викликаному будь-яким подією.

Як приклад можна уявити роботу обмінних пунктів, які купують і продають іноземну валюту за рублі. Коли трапляється різке зростання курсу долара, у них все одно є багато валюти. Продаючи долари або рублі вони беруть на себе всі ризики. Навіть якщо завтра долар сильно виросте, вони все одно продають вам сьогодні долари, так як дохід вони отримують за рахунок різниці між купівлею і продажем, в якій заздалегідь враховані всі можливі ризики.

Який висновок можна зробити з цього? Ми також можемо брати на себе певні ризики, знаючи, що в долгосроке ми все одно залишимося з прибутком. У нашому сьогоднішньому стратегії саме ця ідея і закладена. Дана торгова методика передбачає торгівлю без застосування стопів, але з використанням усереднення. Відразу хочу попередити, що стратегія є не простим і призначається вона для трейдерів з певними навичками торгівлі на ринку. В умілих руках і при грамотному дотриманні правил мані-менеджменту дана торгова стратегія перетворюється майже в справжній Грааль, тобто стає практично беззбиткової.

Правила торгової стратегії

Отже, на вихідних, до того як ринок відкриється, необхідно знайти свічку з тілом в 200 пунктів. Відмінним помічником у цій справі може стати індикатор "candle_body_size", який самостійно підписує розмір кожної свічки. Даний інструмент необхідно запустити на кожній валютній парі, яку ви використовуєте для торгівлі.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Можна також використовувати індикатор від Ва-Банку. Тільки в даному випадку необхідно в настройках вказати всі валютні пари, на яких індикатор повинен буде шукати свічки. Даний інструмент виводить інформацію на екран за всіма зазначеними в налаштуваннях валютних парах.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Отже, виявляємо пару, на якій тижнева свічка пройшла понад 200 пунктів. Після цього в понеділок відкриваємо на цій парі ордер в протилежну сторону. Тобто якщо свічка була висхідна, відкриваємо ордер на продаж, а якщо спадна - на покупку. Угода відкривається з Тейку в розмірі 50 пипсов і без стопа.

Усереднення застосовується в тому випадку, якщо тейк не спрацьовує. Через 100 пунктів створюється ще одна угода таким же розміром. При створенні другої угоди, загальний тейк переноситься в точку відкриття першої угоди. Якщо далі ціна повернеться до нашої точки входу, ми отримаємо прибуток в розмірі 100 пунктів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Для більш наочного розуміння, пропоную розглянути конкретний приклад. Свічка в нашому випадку закрилася з тілом в розмірі 200 пунктів. У понеділок виставляємо ордер без стопа і з Тейку в розмірі 50 пунктів.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Далі ціна проходить ще 100 пипсов вгору, в цей момент відкриваємо ще один такий же ордер в ту ж сторону, тобто в нашому прикладі також на продаж. Рівень безубитка знаходиться між цими двома ордерами, як тільки ціна досягне цього рівня перший ордер буде в збитку на 50 пунктів, а другий ордер в плюсі на 50 пунктів.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Нам же потрібно залишитися з доходом, тому стоп повинен бути розміщений на рівні безубитка плюс 50 пипсов. Дане формулювання знадобитися при оптимізації додаткового радника. У даній ситуації Тейку для обох угод потрібно перенести на місце відкриття першої угоди. Коли ціна повернеться, ми отримаємо прибуток в розмірі Тейк від першої угоди.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Якщо ж ціна проходить ще 100 пунктів, тоді створюється ще одна угода. Рівень безубитка буде тепер розташовуватися на рівні створення другої угоди, а безубиток плюс 50 пунктів буде перебувати між другою і першою угодами. Таким чином, по третьої операції ми отримаємо +150 пунктів, по другий +50 і по першій - 50 пунктів. Те їсть на рівні безубитка плюс 50 пунктів ми заробимо 150 пунктів.

Далі торгівля ведеться по даному принципу. У нашому випадку головне завдання не тільки залишитися без втрат, а й отримати прибуток.

Автоматизація стратегії

Для того щоб позбутися від необхідності усереднювати позиції в ручному режимі, ви можете застосовувати радник, який носить назву Agro Averager. Першу позицію вам доведеться створювати самостійно, а всі інші створить торговий робот. Вам достатньо лише перенести торговий робот на графік і коректно налаштувати його. Значення лота слід вибрати в залежності від розміру наявного депозиту.

Ви можете застосовувати такі ж налаштування радника, як на розташованій нижче зображенні. bezubytochnaya-foreks-strategiya

Корисні рекомендації

В процесі застосування цієї стратегії вам слід не забувати про правило гепів. Якщо в момент відкриття Форекс на графіку присутній геп (15 пипсов і більше), то від відкриття угоди найкраще відмовитися. Наочний приклад подібної ситуації відображено на наступній картинці.

bezubytochnaya-foreks-strategiya

Якщо протягом двох діб ви не отримали прибуток, то необхідно перенести Take-Profit в точку беззбитковості. Це дозволить вам мінімізувати потенційні збитки.

Тести, проведені силами досвідчених трейдерів, дозволяють зробити висновок, що ведення торгів по цій стратегії є максимально ризикованим на парі фунт / долар (Австралія), тому від торгівлі на цій парі найкраще відмовитися.

Правила мані-менеджменту

Так як стратегія Spring передбачає створення великої кількості додаткових позицій без Stop-Loss, то ви повинні бути готові до виникнення суттєвих просадок. Щоб знизити ймовірність повного обнулення наявного депозиту, рекомендується суворо дотримуватися норм мані-менеджменту. Подібний підхід дозволить вам зберегти допустимий рівень прибутковості, але при цьому мінімізувати розмір просадки.

Згідно з твердженнями професійних трейдерів оптимальним розміром угоди для ведення торгів по цій стратегії є 0,01 на кожні 3000 одиниці депозиту. Якщо ви будете застосовувати рекомендований розмір лота, то максимальний розмір просадки буде не більше 20% від розмірів депозиту при потенційному доході до 100%.

Якщо ви не володієте вільним капіталом від 3000 доларів, то для торгівлі по цій стратегії вам найкраще відкрити центовий рахунок. Таким чином, для того щоб почати торгувати по стратегії Spring за допомогою центової рахунку, вам необхідно володіти лише 30 доларами. Ця досить проста рекомендація дозволить вам зробити процес ведення торгів більш безпечним.