Беззбитковий радник grand master

bezubytochnyj-sovetnik

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про беззбитковий радник під назвою Grand Master. Даний робот за твердженням його творця приносить стабільний нехай і не великий прибуток. Даний радник рекомендується для використання після проведення невеликого технічного аналізу.

Беззбитковий радник Grand Master призначається для застосування на парах австралійський долар / долар США і євро / австралійський долар. Що стосується відповідного тайм-фрейму, то він може бути будь-яким. Для заробітку радник повинен бути запущений цілодобово.

Завантажити радник Grand Master ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється даний інструмент як і будь-який інший радник. Просто завантажуєте архів, зберігаєте файл в каталог даних вашої торгової платформи, після чого здійснюєте її перезапуск. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите радник на відкриттів графік.

Стратегія робота Grand Master

Наш сьогоднішній герой призначений для відкриття угод на корелюється між собою валютних парах в сторону позитивного свопу, тобто на парі австралійський долар / долар США радник тільки відкриває довгі угоди, а на парі євро / австралійський долар - лише короткі. Перед тим як запустити радник, необхідно провести аналіз описаних вище валютних пар, щоб виявити найбільш сприятливий момент для відкриття угод. Ордери створюються з невеликим Тейку і без стопа. У разі якщо ордер закриється з прибутком, радник відкриє новий ордер. Якщо ж ціна спрямовується в невигідному для трейдера напрямку, робот створює цілу сітку ордерів з певним кроком, який можна вказати в налаштуваннях до радника. Описуваний сьогодні робот може працювати і на інших корелюється між собою валютних парах, торгівля також повинна здійснюватися в сторону позитивного свопу.

Радник Grand Master представляє собою і робот сіткар і carry trade «2 в 1». Хочу відразу зазначити, що робот застосовує стратегію усереднення через сітку ордерів.

Тестування радника Grand Master

Тестування радника Grand Master було проведено окремо на кожній валютній парі в зв`язку з тим, що Метатрейдер 4 не можна провести тест робота відразу на декількох парах. Тестування проводилося без попереднього проведення технічного аналізу.

При тестуванні на парі австралійський долар / долар США раднику було дозволено відкривати тільки угоди на покупку, а на парі євро / австралійський долар - лише на продажу. В ході тестування застосовуватися файл з настройками від творця робота. З результатами тестування ви можете ознайомитися нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

grand-master

Зверніть увагу на те, що в кінці трапився великий збиток, справа в тому, що тестер закрив всі відкриті угоди, які ще не спрацювали по Тейку.

grand-master

Зверніть увагу, що на другій парі результати прекрасні.

Отже, на основі цих даних робимо висновок, що радник Grand Master приносить стабільний прибуток в довгостроковій перспективі.

Робота робота на реальному рахунку

Тестування робота проводиться на парі австралійський долар / долар США, євро / австралійський долар. grand-master

Незважаючи на те, що угоди є відкритими досить тривалий час, радник стабільно приносить в місяць 1-1,5 відсотка вже протягом трьох років.

Налаштування радника Grand Master

grand-master

У вкладці «Вхідні параметри» ви можете побачити налаштування радника, які означають наступне:

  • Used Symbol - в цьому рядку вказується валютна пара, на якій радник створюватиме угоди.
  • Direction - в цьому рядку вказується напрямок відкриваються ордерів на зазначеній в попередньому рядку валютній парі.
  • Magic Number - в цьому рядку вказується магічне число, яке буде використовуватися радником для підпису ордерів.
  • Take Profit - в цьому рядку вказується величина Тейк.
  • Stop Loss - тут вказується розмір стопа.
  • Distance - в цьому рядку вказується відстань між угодами.
  • Slippage - тут вказується максимально допустиме прослизання.
  • Max Open Orders - в цьому рядку вказується максимальна кількість ордерів, яке може бути відкрито на валютній парі.
  • double Lot - тут вказується величина лота.

Хочу відразу зазначити, що іноді радник створює угоди без Тейк, з цієї причини рекомендується трейдеру періодично стежити за роботою робота і в разі потреби вносити поправки.

На зображенні, представленої нижче, ви можете побачити рекомендований стартовий капіталу і лот.

grand-master

Отже, на основі всього сказаного вище не важко зробити висновок, що радник Grand Master є безпрограшним радником, який приносить стабільний прибуток нехай і не більшу. Хочу відразу зазначити, що для коректної роботи радник повинен бути запущений цілодобово.