Binary Slot - огляд брокера бінарних опціонів

Binary Slot - порівняно молодий бінарний брокер, який тільки підкорює ринок. Але з тим підходом, який вони використовують в цьому підкоренні, спроба навряд чи буде успішною. В даному огляді ми розглянемо відмінні риси роботи брокера, а також вивчимо деякі відгуки трейдерів про платформу брокера Binary Slot.

Загальна інформація

Традиційно на початку огляду звертаємо увагу на загальні дані про брокера. Ось, що цікаво, компанія позиціонує себе, як надійний, оскільки вона зареєстрована у Великій Британії. Але якщо вчитуватися в те, що написано дрібним шрифтом в самому низу сайту www bonary slot com, то можна побачити, що фактична реєстрація - Гренландія. Справа зараз не в острові, як такому, а в факті, що брокер бінарних опціонів відкриває свій офіс не в Лондоні (що було б логічно при роботі в Англії), а в Гренландії.

Другий важливий момент в роботі зданим брокер - у нього немає ліцензій. Я вже вдосталь начитався казок подібних компаній, що ліцензії мовляв не потрібні - реєстрації то англійська. Але по факту це означає тільки одне - ліцензій немає, а англійська реєстрація ні для кого, крім жителів Англії, взагалі ніякої цінності не має. Якби у вас проблеми з брокером - звернутися не до кого (якщо ви, звичайно, не громадянин Великобританії).

Торгові умови:

 • Мінімальний депозит - 100 доларів
 • Мінімальний лот - 20 доларів
 • Кількість контрактів - 6
 • Регуляція - немає
 • Мобільна торгівля - є
 • Максимальна прибутковість - 85%
 • Демо рахунок - немає

Торгова платформа

Платформа Binary Slot com дещо відрізняється від тих. які ми звикли бачити у інших брокерів. Хоча на ній представлені всі основні типи бінарних опціонів, які торгуються на сучасному ринку.

Для торгівлі доступні наступні опціони:

 1. Цифровий. Це класичний бінарних опціонів, де потрібно вибрати правильний напрямок руху ціни на термін від 5 хвилин і вище.
 2. Дотик. Брокер встановлює "зони торкання". Трейдеру потрібно укласти контракт, що ціна досягне одного з цих рівнів (верхнього або нижнього).
 3. Діапазон. Брокер задає ціновий діапазон навколо поточної ринкової ціни активу. Від трейдера потрібно скласти прогноз- вийде ціна за рівень цього діапазону або залишиться в ньому.
 4. 60 секунд. короткострокові контракти, які можна укладати на термін 1 хвилина, 2 хвилини і 5 хвилин.
 5. Один дотик. Трейдер отримує прибуток в тому випадку, якщо ціна досягне цільового рівня, який встановив брокер для конкретного активу.
 6. Форекс. Найбільш цікавий тип угоди, в якій трейдер вказує стоп лос і тейк профіт, а на основі суми його інвестиції визначається вартість 1 пункту ціни. Далі слід чекати руху ціни і спрацьовування одного з ордерів.

Головне в платформі www binary-slot com - вона дуже сильно гальмує. Перемикання між контрактами часом займає десятки секунд. В результаті торгувати дуже незручно. Особливо короткостроковими опціонами.

Фінансові операції на сайті

Внести гроші для торгівлі бінарними опціонами на сайт брокера Binary Slot можна всіма основними платіжними системами. Брокер приймає електронну валюту, кредитні карти, а також гроші за допомогою банківського переказу. Всі операції проводяться миттєво (виняток. Природно, переклад банком) і без комісій. Залежно від суми свого депозиту ви можете отримати різні бонуси: нарахування на депозит, безризикові операції та інші бонуси. Але пам'ятайте - безкоштовний сир тільки в мишоловці. Будь-бонус буде обтяжувати ваш депозит. Мінімальний депозит BinarySlot становить 100 доларів.

Виведення коштів, за заявою брокера, здійснює максимум за 4 робочих дня. Практика свідчить про протилежне - платіж може відбуватися нескінченно довго. Менеджери компанії справжні професіонали, які знаходять десятки причин, за якими саме сьогодні ніяк не можна прийняти заявку. І так може тривати дуже довго. Досить почитати відгуки про bibary slot, щоб зрозуміти які проблеми виникають у трейдерів при виведенні грошей.

Зверніть увагу, що даний брокер вимагає проходження верифікації рахунку. Для цього слід надати брокеру копії таких документів, що підтверджують вашу особу, прописку, а також копію кредитної карти (якщо поповнення відбувалося картою) та ідентифікаційний код.

Повідомлення про ризики

У документації будь-якого брокера є така "папірець", як Повідомлення про ризики. Це основа, де брокер попереджає трейдера про те, що являє собою торгівля, які є ризики, і як вирішуються спірні ситуації. Я зазвичай в оглядах не акцентують увагу на подібних документах, але тут просто було необхідно зупинитися цьому документі. Настільки він цікавий. Тут є 2 моменти, дуже цікавих.

Перший момент.

На головній сторінці Binary Slot com нам розповідають про те. як чудово, що у брокера є: робот для автоматичної торгівлі, сигнали, консультації, навчання, аналітика і так далі. А виявляється, що все це нічого не значить. Припустимо з аналітикою я ще можу погодитися - це погляд людини на ринок. Але коли брокер дає сигнали і робота, а потім ховає голову в пісок, мовляв це рекомендації і кожен повинен думати своєю головою - це вже хамство, причому відверте.

Другий момент.

Тут ще цікавіше. Виявляється брокер має право самостійно змінювати котирування на свій розсуд. Брокер має право змінювати результати угод. Брокер має право вирішувати всі суперечки в свою сторону. Брокер сам визначає які котирування ринкові, а які ні.

Чудові умови. Я, наприклад, поняття не маю, як у такого брокера можна торгувати, і як такого брокеру можна довіряти, який сам вирішує які котирування правильні, і відкрито говорить, що може їх змінювати на свій розсуд.

Відгуки про плафторми Binary Slot

Я торгував у BinarySlot протягом 2 місяців. Не можу сказати, що брокер сильно мене розчарував, але я зрозумів, що заробляти у нього точно неможливо. Головна причина в тому, що платформа постійно зависає. У мене на настройку одного контракту в середньому йшло близько півтори хвилини. А торгую я на 5 хвилин, коли сигнали дають лише кілька секунд для настройки угоди. Тому торгувати дуже важко, до того ж дуже часто основні базові активи недоступні. Не знаю, може бути останнім часом у брокера щось змінилося, але я не можу рекомендувати дану компанію. Причому я вперше бачу брокера бінарних опціонів, у якого дуже важко торгувати навіть трейдеру з досвідом. Тому і пишу відгук про BinarySlot, адже для мене це закрита тема я можу тільки рекомендувати вибирати брокера більш надійного.

Мене залучив у даного брокера той момент, що менеджер мені запропонував використовувати торгового робота, який автоматично торгує без безпосереднього моєї участі. У мене дуже мало досвіду в торгівлі, тому такий заробіток і такий додатковий функціонал мене дуже привернув, тим більше, що нічого подібного в інших брокерів я не бачив. Тому я відкрив рахунок Binary Slot і попросив свого менеджера налаштувати його так, щоб торгівля йшла автоматично. Мене при цьому впевнений в тому, що стратегії у брокера найприбутковіші, і ще не було випадків того, щоб трейдер не заробив. В реальності від моїх 100 доларів за 3 дні не залишилося нічого. Подзвонив менеджер і сказав, що ці дні були важкі для всіх трейдерів і втратили гроші практично всім. Але у них є план як все виправити, потрібно тільки поповнити рахунок. Сказали що буде якщо є якась спільна робота в підвищеними вставками, слід вносити не 100 доларів, а мінімум 400. Я повірив і вніс. Але результат виявився тим же. Коли я побачив, що зробити і знову йде в мінус, то попросив зупинити торгівлю і вивести гроші. Відповідь мене прийшов тільки через кілька годин, коли робот спустив депозит під 0 і грошей на рахунку вже не було.