Бінарні опціони. Що робити якщо вам відмовляються виплатити виграш?

Вирішення спорів пов'язаних з бінарними опціонами. Специфіка складання договорів і угод.

У попередній статті ми дійшли висновку, що жоден брокер, і в тому числі букмекерські компанії, не сильно прагнуть віддавати зароблені вами гроші, тому що віддають вони вам їх, по суті, зі своєї кишені. Тут ми розглянемо деякі цікаві моменти з угод про відкриття рахунку. Які кроки можна почати, якщо ви вже заробили гроші і вам їх не хочуть віддавати, яка специфіка роботи таких організацій і скільки можна витратити на судові процеси. Почнемо з того, що рахунок відкрити досить просто - треба заповнити форму і натиснути галочку, що ви згодні з умовами договору, але я впевнений, що лише одиниці їх прочитають і ще менше людей придивляться до пунктів, в яких оператори сайтів залишають собі купу прав, а на вашу частку припадають одні зобов'язання. І згадайте ви про ці пунктах лише тоді, коли ви потребуетевернуть вам вашу прибуток.

Подивившись тільки деякі з договорів, які пропонують підписати оператори сайтів, я виявив наступне: -ми не рекомендує двом або декільком учасникам розміщувати ставки з однієї IP-адреси або з одного комп'ютера, щоб уникнути підозри в змові (шахрайство). У таких випадках необхідно попередньо узгодити можливість гри з Букмекерською компанією, з поясненням причин. Букмекерська компанія має право вимагати від Клієнта надати документ (и), що засвідчують його особу (наприклад, скан-копію паспорта, водійських прав та інших документів), а також заблокувати Особистий рахунок до моменту отримання і подальшої перевірки необхідних документів. (При тому що навіть надавши документи гроші все одно скоріше за все не повернуть в повному обсязі.) - у разі виникнення розбіжностей переважну силу мають дані обліку Букмекерською Компанії. - При розміщенні ставок забороняється застосовувати технічні та програмні засоби, що використовують алгоритми автоматичного прийняття рішень, а також програми і скрипти, які виконують автозаповнення форм і автоматичну відправку запитів, включаючи т.н. "Боти". - Компанія має право в будь-який час і на свій розсуд, без повідомлення або пояснення Клієнту, обмежити його торгову діяльність, щоб анулювати ордери, відхилити і відмовитися передавати або виконати будь-які ордери Клієнта, а Клієнт не має права вимагати будь-якого відшкодування шкоди, реальних дій чи компенсації від Компанії в будь-якому з нижче перерахованих випадків: в разі аномальних умов на ринку. Всі ці пункти прописуються лише для того, щоб ви завжди були не праві. І якщо ви хочете відбирати у операторів сайтів гроші з розумом (із застосуванням спеціального програмного забезпечення) і на постійній основі, вам треба буде дуже постаратися. У разі виявлення найменших відхилень від стандартних дій звичайного користувача (зауважте, абсолютно легальних відхилень), ви ризикуєте зіткнутися з частковим або повним відмовою виплати вашого виграшу з боку оператора сайту. Наприклад: оператори сайтів пропонують ставки про зміну ціни акції на 10% протягом найближчих 30 хвилин. При цьому коефіцієнт такої ставки становить 400 відсотків. Якщо ви зробите таку ставку і виграєте, то у оператора сайту є підстави вам не виплачувати виграш, оскільки різка зміна ціни може трактуватися як "аномалія на ринку". Договору складаються з єзуїтською хитрістю: використовуються розпливчасті терміни, які можна трактувати, так як вигідно оператору. Посилаючись на чергову двозначну фразу в договорі, оператори сайтів з одного пропонують відмовитися від претензій на виграш, з іншого боку обіцяють повернути частину коштів на ваш рахунок.

Отже, якщо ви зіткнулися з небажанням оператора сайту виплатити вам гроші, які дії необхідно здійснити:

1. Написати в SUPPORT і запитати, чому не виводять гроші (чому заблокований акаунт і т. д.). Досить стандартне дію, але перший крок повинен бути такий тому оператор може не виводити гроші в надії, що ви не станете з'ясовувати про те, який статус вашого платежу. І таке буває.

2. Зв'язатися з менеджером або іншою відповідальною особою Це досить нескладно тому з усіх спірних питанням, тим більше, якщо мова йде про істотну сумі, в процес буде так чи інакше залучений менеджер. А це вже не просто та людина яка "сидить на телефоні", а той хто добре вміє вирішувати конфліктні ситуації. Він спробує переконати вас в тому, що ваш виграш або незаконний, або сошлётся на іншу відмовку (я стикався з таким поясненням, цитата: "У нас зламався ДЕТАЛЬ СЕРВЕРА"), щоб не повертати вам гроші.

3. Знайти провайдера платформи Сервіс-провайдера. Швидше за все, сайт на якому ви робите ставки, працює за партнерською програмою через третю компанію (розібратися і дізнатися про організацію цього бізнесу можна тут) і написати скаргу на сайт який вам не віддає гроші.

4. Йдемо до суду. У разі якщо спір не може бути вирішений шляхом переговорів, кожна зі Сторін має право звернутися за захистом своїх прав і законних інтересів до суду відповідно до чинного законодавства. Для того, щоб цей крок мав шанси увінчатися успіхом, вам необхідно задокументувати всі ваші дії в рамках попередніх трьох дії (тобто, необхідно записувати всі телефонні переговори, робити скрін шоти, намагатися вести переговори шляхом обміну емейлами і т. д.). Маючи набір доказів про те, що виграш дійсно був, вам не труднобудет вибити гроші у оператора.

Перш ніж звертатися до суду вам слід з'ясувати наступне: - В якій країні буде судовий процес? (Швидше за все це буде країна реєстрації оператора сайту) - скільки коштуватимуть послуги юриста? (Вам все одно доведеться платити юристам, але в разі перемоги, ці витрати будуть компенсовані). Готуйтеся до того, що процес вам обійдеться 12000-20000 доларів США. Висновок: Вибирайте сайт, оператори яких мають відповідну ліцензію (фінансової компанії або ліцензію на проведення азартних ігор). Такі оператори з меншою ймовірність будуть вас обманювати і в разі судового розгляду будуть в змозі здійснити необхідні виплати (компенсувати судові витрати, виплатити виграш і т. д.). Але навіть ліцензія не дає гарантій, вас все одно можуть спробувати обвести навколо пальця. Будьте уважніше при укладанні угод з такими сайтами. Сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви задумаєтеся про більш надійних способи заробітку.

5. Зрозуміти базові принципи і відкрити рахунок у реального брокера! (Рада від трейдера) Я зі свого боку, маючи великий досвід роботи на фінансових ринках, дам дуже важливий рада: "Починайте з основ! ", Якщо вам не віддають гроші" бінарні опціони ", які користуються вашої безграмотністю, вибачте їм все, такі питання має вирішувати і регулювати держава, ви ж витратите багато часу і скоріше за все не отримаєте нічого натомість.

Тепер дайте відповідь для себе на питання:

-Ви НОВИЧОК? обов'язково подивіться 5 навчальних базових видеоурока тут

-Хочете торгувати, але не хочете ризикувати своїми грошима? Отримайте гроші в управління тут

-Готова відкрити рахунок? Відкрийте у брокера з котор м я працюю більше 6 років тут

-Скучно торгувати одному і хочеться свіжих ідей? Підключайтеся до трансляції он-лайн від професіоналів тут

-Є досвід але не знаєш куди йти далі і хочеш підвищити свій рівень? Поглиблені курси по трейдингу тут

На цьому основна серія статей по " бінарних опціонах "закінчена, спасибі всім читачам!

На всі коментарі обов'язково відповім і якщо будуть дійсно важливі питання пишіть на E-mail: [email protected] ru

UPDATE Інші цікаві статті по Бінарним опціонах:
1-Історія появи Бінарних Опціонів.
2-Як влаштований бізнес бінарних опціонів і хто за ним стоїть.
3-Стратегії торгівлі бінарними опціонами.
4-Бінарні опціони. Викриття!
5-Чесний РЕЙТИНГ брокерів бінарних опціонів + відгуки!