Стратегія торгівлі бінарними опціонами "перетин ковзних середніх"

Будучи простий для розуміння, але в той же час ефективної і прибуткової, стратегія торгівлі бінарними опціонами "Перетин ковзаючих середніх" користується популярністю у трейдерів і показує хороші результати. Додатково трейдер може будувати на графіку фінансового інструменту рівні підтримки і опору, трендові лінії, цінові канали і т.д., що допоможе краще спрогнозувати майбутнє рух ціни. Але базовим сигналом є саме перетин ковзних середніх. Потрібно лише торгувати у хорошого брокера і не ризикувати - дочекатися точного сигналу, після чого входити в ринок.

Алгоритм стратегії торгівлі бінарними опціонами "Перетин ковзаючих середніх"

При торгівлі ми будемо використовувати перетин мовного з періодами 5 і 20 на графіках М30 і Н1. Можна використовувати ТФ більше Н1, наприклад, Н4. Менш М30 не радимо, оскільки чим менше ТФ, тим більше "ринкового шуму", а значить, хибних сигналів. ТФ між собою не конкурують, тобто можна використовувати будь-якої один, або використовувати посилення (бачимо на Н30 сигнал на покупку, переходимо на Н1 і чекаємо підтвердження даного сигналу).

Мовного можна використовувати прості (Simple) або експоненціальні (Exponential). Часто трейдери віддають перевагу другому варіанту.

Принцип визначення точки входу в ринок простий: якщо швидка МА 5 розташована вище повільної МА 20, маємо висхідний тренд, якщо нижче - спадний. Входити потрібно відразу після перетину швидкої МА повільної. Якщо МА 5 пробиває МА 20 від низу до верху - купуємо колл-опціон, якщо зверху вниз - пут-опціон.

Стратегия торговли бинарными опционами “Пересечение скользящих средних”

рис.1

Стратегия торговли бинарными опционами

рис.2

На малюнках вище (М30 і Н1) ми бачимо чіткі сигнали на вхід в ринок - як покупку, так і продаж.

Особливості ТС "Перетин ковзаючих середніх"

Незважаючи на простоту ТЗ, на обраної валютної пари (-ів) варто поторгувати в демо-режимі хоча б місяць. Підводним каменем в нашому випадку є помилкові сигнали, що виникають із-за співпадаючих погодинних свічок (барів). Крім власне видимих сигналів, варто поспостерігати за поведінкою ціни на обраному ТФ, наприклад, часовому. Ціна конкретної валютної пари або іншого активу (золото, індекс і т.д.) буде по-різному поводитися протягом торгового дня. Трейдеру потрібно визначити час хорошою волатильності активу, "звикнути" до нього. Спостереження дозволить правильно розставляти стоп-накази і поліпшити відсів помилкових сигналів, а значить, збільшить прибутковість ТС.

Валютні пари будуть вести себе по-різному, навіть в однаковий час. Для опціонної торгівлі традиційно вибирають пари, які мають меншу волатильність. Тобто ціна довше йде в одному напрямку, і трейдер має більше гарантій, що його ставка буде закрита з позитивним результатом (виграшем). Але якщо ви не любите довго чекати, а навпаки, хочете заробляти швидко на сильних рухах, тоді слід вибирати валютні пари з пристойною волатильністю + менший часовий період, наприклад, М30. Перед торгівлею на реалі обов'язково попрактикуйтесь на віртуальному рахунку - радимо брокера 24 option.