Бінарні опціони one touch

У торгівлі бінарними опціонами є безліч різновидів контрактів, які мають різну ступінь прибутковості і ризику відповідно. Відповідно, чим більший відсоток пропонує брокер, тим більш ризикованим є актив. Бінарні опціони one touch якраз відносяться до найбільш дохідним і ризиковим з усіх.

Опціони one touch: що це таке

Основною складністю цього різновиду бінарних опціонів є те, що трейдеру необхідно визначити не тільки напрямок, але і те, чи торкнеться ціна базового активу певного рівня. Причому можливість відкрити угоду з'являється тільки один раз в тиждень. І якщо за наступні сім днів ціна жодного разу не торкнеться позначеного брокером рівня, трейдер втратить інвестовані кошти.

Для того, щоб торгувати таким бінарним опціоном потрібен з одного боку досвід, а з іншого, вміння аналізувати ринок не просто з точки зору того, який спостерігається тренд, але і які в нього цілі. Якщо трейдер вважає, що, наприклад, наступного тижня базовий актив GBP/USD досягне рівня 1,6020, який і заявлений брокером у вигляді цілей для опціону один дотик, то звичайно ж, варто ризикувати. Адже прибуток в цьому випадку може досягати 600 відсотків і вище (залежно від брокера).

Бінарні опціони touch для тих, хто торгує ними - це відмінна можливість значно збільшити свій початковий депозит. Тільки уявіть собі, що подібну прибутковість приносять близько десяти угод, відкритих звичайними опціонами Call і Put. Правда, в цьому випадку, ризики трейдера також значно зростають. Адже мова йде про те, щоб визначити точний рівень. Тому, впоратися з таким завданням можуть лише справжні професіонали.

Опціони one touch: основні переваги

Мабуть, найголовнішою перевагою такого екзотичного опціону є те, що він володіє дуже високою дохідністю порівняно з іншими. Купити контракт на будь-який пропонований брокером базовий актив можна, починаючи від 100 доларів США, тому якщо є впевненість в своїх силах, можна пробувати.

Друга перевага цього виду бінарних опціонів полягає в тому, що працювати з ним можна в вихідний день. Не потрібно нікуди поспішати, можна добре обміркувати майбутню угоду. Купівля цього опціону можлива в суботу. Наприклад, трейдер, за сніданком прочитав аналітичні зведення. Після цього він може зайти на сайт брокера, де торгуються бінарні опціони touch і купити один.

Найголовніше, він повинен визначитися з об'ємом інвестиції. Якщо трейдер упевнений в своєму успіху, він може вкладати в угоду не тільки сто доларів США, а й тисячу. Прибуток в цьому випадку буде досить непоганий.

Є і ще одна істотна перевага такого бінарного опціону: ціна повинна торкнутися рівня або подолати його тільки один раз. Причому не обов'язково на момент експірації. Тобто, якщо до моменту закінчення опціону, ціна буде навіть нижче рівня, за яким опціон на базовий актив купувався, трейдер все одно отримає прибуток, якщо умови угоди були виконані хоча б один раз.

Поза всяким сумнівом, все вищеописане є підтвердженням того, що пробувати варто. Адже бінарні опціони touch дають велику прибутковість за невеликий проміжок часу. Таке й не снилося трейдерам Форекс. Тому, якщо ви впевнені в своїх силах, дерзайте і хто знає, може саме ці опціони стануть для вас улюбленим заняттям у вихідні дні.